kohandatud õppe algatuste

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Inimesed sees firma on teie kõige väärtuslikum ressurss.

Oleme Chicago Ülikooli Graduate School of Business, mis on üks maailma juhtiv business koolides. Meie kohandatud kommenteeritud haridusprogramme, loodud spetsiaalselt teie ettevõtte vajadustele, siis aitame oma meeskonda saada üles.

Teie meeskond tegeleda probleemide suuremat valmisolekut. Nad viivad oma parimad ideed uuele tasemele. Nad jätkab usaldust.

Avastada ja arendada tõelist väärtust ja potentsiaali oma meeskonnale kohandatud Executive Education Chicagost GSB.


Arendada juhtide oma firma, õppida liidriks äri haridus. Tänane ärikliima nõuab leidlikkust. Chicagos GSB teame, et kõige tugevamad ideed tulevad sügav mõistmine mõisted mis on aluseks äri. Meie range lähenemine annab sügavus ja laius kuni äritegevuse teadmiste ja kontekst praegustele väljakutsetele-põhielementide määramiseks teie kõige edukaid strateegiaid.


Me töötame koos teiega arendada kohandatud Executive Education programmi. Pärast läbi põhjaliku vajaduste hindamine, me aitame teil kindlaks parim lähenemisviis õppimisele. Me võime muuta "off-the-shelf" käigus või luua täiesti kohandatud programm spetsiaalselt teie vajadustele. Te võite valida, kas kasutada meie state-of-the-art klassiruumis rajatiste Downtown Chicago, London, või Singapuri või meie õppejõud tulevad teile, kus iganes maailma võib teil olla.

In väljakutse majandusele, see on tähtsam kui kunagi varem täita vajakajäämised nii teie meeskond võib suurendada võimalusi ning olla valmis sõitma järgmise laine. Custom Executive Education algatused on tark ja tõhusamalt investeerida oma inimkapitali. Let Chicago GSB luua kohandatud Executive Education programm, mis täidab oma täpse vajadustele. Suurendada töötajate ja aktsionäride väärtuse koos oma ettevõtte potentsiaali.

Partner liider äri haridus-ja ületada oma firma suurima ootusi. Fakt. Forbes 2002 aasta nimekirja Ameerikas top 500 ettevõtted, mida juhivad Chicago GSB vilistlaste sai kõrgeima tulemuslikkuse aluseks täieliku aktsionär tagasi.


Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

Kuna 1898, University of Chicago Booth School of Business koostas ideed ja juhid, et kuju ärimaailmas. Meie range, distsipliini lähenemine ärile haridus muudab meie õpilased kindel, efektiivne, järgid ... Loe edasi

Kuna 1898, University of Chicago Booth School of Business koostas ideed ja juhid, et kuju ärimaailmas. Meie range, distsipliini lähenemine ärile haridus muudab meie õpilased kindel, efektiivne, järgida ärijuhte olukorraks valmis raskeimates väljakutseid. &nbsp Oleme uhked, et väide: tasakaalustamata õppejõud, määra ja avatud liitumise programme pakutakse kolmel kontinendil, globaalse keha ligi 42.000 saavutatud vilistlased, tugev ja kasvav ettevõtte suhteid, mis annavad rikkust elukestva karjäärivõimalusi. Osana maailma tuntud University of Chicago, jagame ülikooli põhiväärtused, mis kujundavad meie erinevaid vaimse kultuuri. Chicagos Booth, peame pidevalt küsimus, katsetada uusi ideid ning otsima tõendeid. See erakordselt tõhus lähenemine ärile toob kaasa uusi ideid ja uuenduslikke lahendusi. Kuus meie õppejõud on võitnud Nobeli need mõtted - rekord ükski teine ärikool on sobitada. &nbsp Sama kultuur muudab meie lõpetajate arvesse äri mõtlejaid võrratult varustatud analüüsida ja lahendada suurim ettevõtete probleeme. Näita vähem
Chicago , Philadelphia , London , Madrid + 3 Rohkem Vähem