kohandatud programmid

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Kaasloome Erilahendused

Kui teie ettevõte vajab terviklikku, uuenduslikke täidesaatva arengu lahendus, peate partner, kes aitab teil avastada ja selgitada probleeme, teha kindlaks võimalused, kavandamiseks ja elluviimiseks kohandatud, multidistsiplinaarne lahendusi, mis ei ole ühe erialaga lähenemine võiks kunagi sobi.


Centers of Excellence juures Michigani Ross School of Business on unikaalselt kvalifitseeritud kohandada lahendust oma spetsiifiliste vajadustega. Meie multidistsiplinaarset lähenemist pakub klientidele kogu maailmas dünaamiline uus võimalus saavutada suurepäraseid tulemusi. Seas Business Week Top Ten koole maailmas, kohandatud programmid, Michigan pakub juurdepääsu tohutu intellektuaalse kapitali maailmatasemel ülikooli, praktiliselt piiramatu potentsiaal suure mõjuga koostöö eri valdkondade vahel.


Jätkuvad püüdlused oma pikaajalise edu

Meie kliendid on leidnud, et täidesaatva haridus on investeering, mis võib naasta mitu korda oma kulu lisaväärtust nende organisatsioonidele. Meie programmid kaugemale teoreetiline saavutada käegakatsutavaid ja mõõdetavaid tulemusi. Me sõlmida iga kliendi kohta programmi suhted pikamaa silmas oma eesmärke ja võimalusi ning pikaajalist pühendumist töötada juhtivatel haridus partnerlus koos sinuga.


Kas olete kasvab oma järgmise põlvkonna juhtkonna, integreerides ettevõtte jagunemise pärast ühinemist, käivitades uusi tooteid, sisenemist uutele turgudele, käsitöö strateegia või lahendamise toiminguid väljakutse, me rulli käised ja töötada koos teiega ehitada ja rakendada praktilisi tõhusaid lahendusi.


Kohandatud programmi eelised

Autor partneriks Michigan jaoks kohandatud lahenduse, saate nautida neid eeliseid:

- Pikaajalised kohustused - Me kohustume täielikult iga kliendi suhe saavutada jätkuvat edu ja püsivaid tulemusi.

- Team põhinev partnerlus - vaimus koostöö loomine, me töötame teiega eel, ajal ja pärast lahenduste rakendamist, et tagada selle jätkuvat edu.

- Paindlikkus ja kohanemisvõime - Meie tarnekohustus hõlmab pidevat programmi sisu muutmise ja ajakohastamise, mis vastavad teie muutuvas äri tingimused.

- Full-teaduskonna osalus - Kõik programmid on välja töötanud ja esitanud maailmatasemel Ross School teaduskonna.Sõltuvalt teie vajadustest, meie kohandatud lahendused võivad sisaldada mitmesuguseid elemente - klassiruumis programme, meetmeid õppe projektide, veebipõhine interaktiivne istungid, täidesaatva juhendamisega, külalisesinejad, nõustamis-, täidesaatva foorumites ja rohkem - kõik custom-kohandatud keskenduda Michigani teadmisi teie organisatsiooni edu.

Nagu te kaaluma oma valikuid ja võimalusi üle kogu spekter tänapäeva globaalses äri küsimusi, kaaluks, kuidas maailmatasemel arvasin liidrite Ross School of Business suudab võimas ka konkreetseid lahendusi kohandada oma ainulaadses olukorras.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Stephen M. Ross School of Business at University of Michigan on premier õppeasutuse jooksul üks parimaid teadusülikoolide maailmas. Meie missiooniks on arendada juhtide mõtte-ja tegevuse, kes on valmi ... Loe edasi

Stephen M. Ross School of Business at University of Michigan on premier õppeasutuse jooksul üks parimaid teadusülikoolide maailmas. Meie missiooniks on arendada juhtide mõtte-ja tegevuse, kes on valmis tegelema väljakutseid, multidistsiplinaarseid probleeme ühiskonnas. Liidrid, kes suudavad pakkuda moraalset ja kodanikupädevus juhtimisel ja kes võimendada nende mõju eest ühiskonna hüvanguks. Kell Michigan, meie kõikehõlmav tugevus on meie ainulaadne võime silla akadeemiline teooria äritegevusest. Me usume tõsi juhtimisel algab terviklikku mõistmist äri. Meie tuum on tegutsemiseks "intellektuaalse kapitali mõju." Need on ideid meie teaduskonna tuua klassiruumis ja tööriistad meie lõpetajate kasutada kujundada maailma. Me oleme huvitatud üliõpilastele, kes soovivad teha koostööd teaduskondade kaasluua väga kohandamata, jõuline õpetlik kogemus. Meie strateegia on arendada õpilaste juhtkonna võimekus - lisaks mõju vajalikud äri ja oskused - on pakkuda tegevust õppe võimaluste juurdunud reaalses maailmas küsimusi. Mis MBA Michigani Ross School of Business, saate sisestada turul liider kindlustunnet ja tarkust, et määratleda ja saavutada oma visiooni edu. Näita vähem
Ann Arbor , Bengaluru , Dubai , Bangkok + 3 Rohkem Vähem