Kohtuekspertiisi magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Lincolnis õpetavad teile kogenud teadlased ja praktikud, kellel on erialased teadmised analüütilise ja orgaanilise keemia, apteegi, entomoloogia, antropoloogia ja molekulaarbioloogia valdkonnas. Sind julgustatakse osalema University of Lincoln interdistsiplinaarse teadustöö kultuuris ning töötama koos teadlastega, kes püüavad kohtumeditsiini teaduse tehnikaid edasi arendada.

Õpetamine hõlmab kohtuekspertiisi põhimõtteid, mis toimivad õiguslike kaalutluste kontekstis, eksperdi tunnistaja rolli ja tõendite esitamist. Teil on võimalus õppida protsessidest, mis on seotud erapooletu tõendusmaterjali pakkumisega kriminaaluurimistes, kuritegevuse stseenidest laborisse ja lõpuks kohtumenüüsse.

Kuidas sa õpid

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Selle kursuse üliõpilased peaksid tavaliselt kogu programmi kestuse jooksul eeldama 350 tundi kontaktiaega. Kontaktaja suurus sõltub valitud moodulite valikuvõimalustest.

Kraadiõppes osaleb märkimisväärne osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes.

Kursuse koosseis ja esitlus katkevad iga mooduli kohta erinevalt ja võivad sisaldada loenguid, seminare, töötoad, iseseisvat õpet, laboratoorseid praktikaid, uuringuid ja üksteiselt õppimist.

Kuidas teid hinnatakse

Moodulite hindamise süsteem ja auhind järgivad kraadiõppe standardseid eeskirju. Moodulite mälumärk on 50% või üle selle ja eristatav märk on 70% või üle selle.

Moodimärgis antakse erinevate hindamismeetodite alusel: kursuste, eksamite, ettekannete, praktiliste seansside või tööde osamaksete moodul. Üksikasjad esitatakse üliõpilastele õppeaasta alguses antud moodulite käsiraamatus.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimene või ülemine teise klassi kiitusega diplom asjaomases valdkonnas.

Õpilased, kellel on madalama teise klassi kraad, võivad küsitavaks pidada.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem