Kohtuekspertiisi osteoloogia ja taastamismeetodite magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

See uus MSc programm annab teile võimaluse hõivata ja analüüsida inimeste jäänuseid.

Ülevaade

Õpi praktilisi oskusi, mis on vajalikud inimpäritolu taastamiseks selles valdkonnas. Koguge teoreetilised teadmised, mis on vajalikud tahkest kudedest saadud bioloogiliste profiilide rekonstrueerimiseks, toetades laboripõhist koolitust.

Õppige rahvusvaheliselt tunnustatud teadlaste meeskonnaga, kellel on ulatuslik töökogemus. Teil on võimalus pääseda Suurbritannias ühele suurimale inimese luustikukollektsioonile, kus on ulatuslik skeleti patoloogia ja sellega kaasnevad radiograafid. Kogumikut juhib Skeletal Biology Research Center, kooli Inimese Osteoloogia uurimislaboratooriumis.

Programm sobib üliõpilastele laia valikut BA ja BSc taustaga. See MSc annab kindla aluse jätkuva töö või doktoriõppe, antropoloogia, arheoloogia ja seotud kohtuekspertiisi valdkondades.

Antropoloogia ja konserveerimise koolist

Kent on üks suurimaid bioloogilise antropoloogia asutusi, kus on spetsialiseerunud kohtuekspertiisi ja paleopaatia, osteoloogia, evolutsioonilise psühholoogia ja evolutsioonilise ökoloogia ja suurte ahvide käitumisele. Koolis on ka skeleti bioloogia uurimiskeskus (SBRC), mis koondab uuenduslikke uuringuid, uudseid metodoloogiaid ja rahvusvahelist koostööd. Kenti osteoloogilised uuringud ja analüüs (KORA) on SBRC-s asuv ettevõte, mis pakub inimeste luustiku jääkide osteoloogilisi analüüse.

Kent on alustanud Euroopa, Ladina-Ameerika, Melaneesia ja Kesk- ja Kagu-Aasia sotsiaalsete antropoloogiliste uuringute tegemist, arvutite kasutamist antropoloogilistes uuringutes ja keskkonnaantropoloogiat kõige laiemas mõttes (sealhulgas etbioloogia ja etnobotanika). Me hoiame aktiivse uurimiskultuuri, kus töötajad töötavad paljudes maailma eri osades.

Meie piirkondlikud teadmised hõlmavad Euroopat, Lähis-Idas, Kesk-, Kagu-ja Lõuna-Aasias, Kesk-ja Lõuna-Ameerikas, Amazonase, Paapua Uus-Guinea, Ida-Timor ja Polüneesia.

Riiklikud reitingud

2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikus (REF) oli Antropoloogia ja Konservatooriumi kooli uuring 10 teadustööjõu kohta ning Ühendkuningriigi 20 parimat teadustegevuse mõju ja teadustöö võimsust.

Leiti, et muljetavaldav 94% meie uuringutest on rahvusvahelise kvaliteedi poolest ja kooli keskkond loeti soodustamaks maailma juhtivate teadusuuringute arendamist.

Viimases üliõpilasaromeetri uuringus oli 100% kraadiõppuritest kursuse akadeemiline sisu rahul ja 97% ütlesid, et nende programm on intellektuaalselt stimuleeriv.

Kursuse ülesehitus

Moodulid

Järgmised moodulid osutavad sellele programmile pakutavatele moodulitele. See nimekiri põhineb praegusel õppekaval ja võib aastate lõikes muutuda vastuseks uute õppekavade arengule ja innovatsioonile. Enamik programme nõuab, et uuriksite kohustuslike ja vabatahtlike moodulite kombinatsiooni. Teil võib olla ka võimalus võtta teistelt programmidelt mooduleid, et saaksite oma programmi kohandada ja uurida teisi teid huvitavaid valdkondi.

Moodulid võivad sisaldada

 • SE814 - täiustatud inimosteoloogia ja anatoomia 15
 • SE815 - Kohtuekspertiisi kohusetäitumine 15
 • SE817 - Inimese skeleti kasvu ja haigused 15
 • SE818 - põldude kaevandamise ja taastamise meetodid 15
 • SE992 - Evolutsioonilise antropoloogia teemad 15
 • PS501 - kohtuekspertiisi füüsikalised meetodid 15
 • SE812 - teadusuuringute kavandamine ja täiustatud analüütilised meetodid 15
 • SE813 - doktoritöö 60

Õpetamine ja hindamine

Moodulid õpetatakse mitmete erinevate meetodite abil, sealhulgas praktilisi mooduleid õpetatakse valdkonnas, loenguid ja seminare, tutvustamist, grupiprojekte, iganädalasi luukirjutajaid ja praktilisi laboriansse, mida toetatakse õpikute kaudu. Praegused ajakirjaartiklid metoodikate ja teooriate kohta toetavad nii laborit kui ka loenguid.

Hindamine toimub praktiliste meeleavalduste kaudu laborisessioonidel, laboriaruandel, sõltumatutel ja grupikursuste õppustel ning uurimistöö väitekirjadel.

Programmi eesmärgid

Programmi eesmärk on:

 • Andke suurepärane kõrgharidus.
 • Anda õppetöö teadustöö ja stipendiumi kaudu.
 • Töötada välja põhjalikud teadmised laboripõhiste teaduslike meetodite ja muude oskuste kohta, mis kohtuekspertiisi osteo loogias on väärtuslikud, kuid mida saab ka arheoloogiast, bioloogilisest antropoloogiast ja bioarheoloogiast edasi viia.
 • Arendada teadlikkust professionaalsest ja eetilisest standardist ja praktikast.
 • Saada kohtuekspertiisi osteoloogiaga seotud tehnika sügavad teadmised ja kogemused ning nende praktiline rakendamine.
 • Kriitiline teadlikkus ja kaasamine praeguste uurimismeetodite ja -tehnikatega.
 • Arendada oskust iseseisvalt õppida.
 • Valmistage ette õpilasi tööle asumiseks või doktoriõppes doktoriõppes kohtuekspertiisi, bioloogilise antropoloogia ja arheoloogia alal.
 • Pakkuda õppimisvõimalusi, mis on mõnusad, kaasata realistlikke töökoormusi, mis põhinevad praktilisel raamistikul, toetades erinevat taustaga õpilasi.
 • Pakkuda kvaliteetset õpetust toetavas keskkonnas koos nõuetekohase kvalifikatsiooniga ja väljaõppe saanud töötajatega.

Õpitulemused

Teadmised ja mõistmine

Sa saad teadmisi ja mõistmist:

 • Inimeste jääkide taastamine
 • Inimese kõva ja pehme kude identifitseerimine
 • Inimese kõva kude analüüs

Intellektuaalsed oskused

Te arendate intellektuaalset oskust:

 • Kvantitatiivne analüüs
 • Probleemi lahendamine
 • Praktilised oskused

Erialased teadmised

Sa omandad järgmised ainevaldkonna oskused:

 • Skeleti identifitseerimine
 • Bioloogiline profiilimine
 • Laevade taastumine ja laboriteoskused

Ülekantavad oskused

Sa omandad järgmised ülekantavad oskused:

 • Suhtlus nii suuliselt kui ka kirjalikult
 • Jätkuvat tööalast arengut vajavad iseseisvad õppimisvõimalused

Uuringute toetus

Aspirantuur

Koolil on elav kraadiõppe kogukond, mida koguvad mitte ainult jagatud ressursid, näiteks magistriõppes, arvutitarvikud (spetsiaalse IT-ametnikuga) ja laborid, vaid ka üliõpilaste juhitud üritused, ühingud, personali- / magistriõppe seminarid, iganädalased teadustöötajate seminarid ja mitmed erilised loengud.

Koolis asuvad hästi varustatud geneetika, ökoloogia, visuaalse antropoloogia, virtuaalse paleoantropoloogia, loomade postkraniaalse evolutsiooni, bioloogilise antropoloogia, antropoloogiliste arvutite, botaanika, osteoloogia ja etbiobioloogia uurimislaborid. Tänapäevane visuaalantropoloogia labor on varustatud digitaalsete redigeerimisprogrammidega ja muude digitaal- ja fototöötlemisobjektidega ning sellel on fotogalerii analoogseks kujundamiseks ja printimiseks.

Kentil on suurepäraseid antropoloogilisi IT-rajatisi. Viimasel kümnendil on kool kaasatud paljude uuenduslike projektidega, eriti kognitiivse antropoloogia valdkonnas. See pakub teiste antropoloogiateosakondade jaoks elektroonilist teavet, näiteks korraldades nii antropoloogilise indeksi online kui ka kogemustepõhise antropoloogia projekti. Me soovitame kõigil õpilastel kasutada keskuse rajatisi (eelnev kogemus või koolitus pole vajalik).

Kenti antropoloogias on tihedad sidemed lähedal asuva Powell-Cottoni muuseumiga, millel on üks suurimaid etnograafilisi kogusid Briti saartel ja on eriti tugev Sahara-taguses Aafrika ja Kagu-Aasia materjalides. Selles on ka primaatide ja teiste imetajatest materjalide ulatuslik võrdlev kogumine. Inimese luustiku materjal paigutatakse Kenti osteoloogilise uurimis- ja analüüsikeskusse koolis.

Antropoloogia koos Durrelli kaitse- ja ökoloogia instituudiga (DICE) moodustavad Antropoloogia ja Kaitse Kooli.

Globaalse oskuse auhind

Kõik üliõpilase magistrikraadiga registreeritud üliõpilased saavad taotleda koha meie globaalse oskuste auhinnaprogrammi raames. Programmi eesmärk on laiendada oma arusaama globaalsetest probleemidest ja aktuaalsetest asjadest ning arendada isiklikke oskusi, mis suurendavad teie tööalast konkurentsivõimet.

Karjäär

Kohtuekspertiisi antropoloogia kõrgemad kraadid loovad võimalused paljude tööhõive valdkondade, sealhulgas akadeemiliste ringkondade, arheoloogia, politsei, avaliku teenistuse ja valitsusväliste organisatsioonide kaudu tööga sellistes valdkondades nagu inimõigused. Kohtuekspertiisi antropoloogiline kraad arendab ka suhtlemisoskusi ja kultuuridevahelisi oskusi, mis muudavad meie lõpetajate ülimalt soovitavad mis tahes kutsealal, mis hõlmab töötamist erinevate taustte ja kultuuridega inimestega.

Koolina tunnustatud teaduse tipptaseme tõttu oleme üks Lõuna-Ida doktoriõppekeskuse partneritest, mida tunnustab majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC). See suhe tagab, et meie kursuste edukas lõpuleviimine on piisav ettevalmistus teadustööks sotsiaalse antropoloogia erinevates valdkondades. Paljud meie üliõpilased jätkavad PhD-uuringuid. Teised kasutavad oma magistri kvalifikatsiooni tööhõives, alates valitsemissektori teadustööst kuni õpetamise ja nõustamistegevuseni välismaal.

Riiki sisenemise nõuded

Hea tunnistus (2.1 või kõrgem) bioloogilisest antropoloogiast või muudest seotud valdkondadest (nt kohtuekspertiisi, arheoloogia, anatoomia). Teatud tingimustel kaalume õpilasi, kes ei ole järginud tavapärast haridust. Neid juhtumeid hindavad individuaalselt kraadiõppe direktor ja programmi juht, dr Chris Deter CADeter@kent.ac.uk

Kõik taotlejad loetakse individuaalselt ja täiendavaid kvalifikatsioone ning kutsekvalifikatsioone ja -kogemust arvestatakse ka taotluste läbivaatamisel.

Rahvusvahelised üliõpilased

Palun vaadake meie rahvusvahelise üliõpilase veebisaiti riigi sisenemise nõuete ja riigi jaoks vajaliku muu asjakohase teabe järgi.

Inglise keele sisestamise nõuded

Ülikool nõuab, et kõik inglise keele mitte-emakeelsed keeled jõuaksid enne magistriõppe alustamist kirjaliku ja suulise inglise keele oskuse minimaalse tasemega. Teatud teemadel on vaja kõrgemat taset.

Vajad abi inglise keeles?

Pange tähele, et kui teil on vaja täita inglise keele tingimusi, pakume Kent Internationali Pathways mitmeid akadeemilistel eesmärkidel inglise keele eelseisundit.

Uurimisvaldkonnad

Dünaamiline kirjastuskultuur

Töötajad avaldavad korrapäraselt ja laialdaselt ajakirjades, konverentsi töödes ja raamatutes. Muu hulgas on nad hiljuti kaasa aidanud: Ameerika etnoloog; Praegune antropoloogia; Kuningliku antropoloogi Instituudi ajakiri; Ameerika Journal of Physical Anthropology; Royal Society B toimingud; ja ajakiri "Inimese evolutsioon".

Bioloogiline antropoloogia

Meie uurimus hõlmab mitmesuguseid bioloogilise ja evolutsioonilise antropoloogia teemasid, sealhulgas bioarheoloogiat, kohtuekspertiisi antropoloogiat, arheoloogilist teadust, inimese reproduktiivstrateegiaid, hominini arengut, primaatide käitumist ja ökoloogiat, kaasaegseid inimeste varieeruvusi ja kultuure. Meil on kolm spetsiaalset uurimislaborat ja kaubandusosteoloogia üksust.

Meie uurimus viib meid paljudesse maailma piirkondadesse (Aasia, Aafrika, Euroopa, Lõuna-Ameerika ja Ameerika Ühendriigid). Me teeme koostööd rahvusvaheliste uurimisorganisatsioonidega, sealhulgas Instituudi de Biología Subtropical (Argentiina), Saksa primaatide keskusega, Max Plancki evolutsioonilise antropoloogia instituudi ja Budongo konserveerimisväljaga (Uganda). Töötajad pakuvad laialdast uurimisvõrgustikku, mis pakub teadustöö võimalusi Aafrikas, Kagu-Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

Skeleti bioloogia

Meie skeleti bioloogia uurimiskeskus on ainus Ühendkuningriigi keskus, mis keskendub bioloogiliste kõvade kudede analüüsile (luud ja hambad). See ühendab innovatiivseid teadusuuringuid, uudseid metoodikaid ja rahvusvahelist koostööd, kellel on teadmised ja ressursid Kenti füüsikateaduste ja biotehnoloogiaga ning Powelli-puuvillamuuseumi. Teadusuuringud ulatuvad kõige olulisemate inimeste fossiilide analüüsidest, hammaste ja luude histoloogilistest uuringutest, isotoopanalüüside ja toidu rekonstrueerimise, skeleti virtuaalsete 3D-analüüside ja kohtuekspertiisi tuvastamise eesmärgist, mille eesmärk on lõpuks mõista inimesi ja meie evolutsiooniajalugu paremini mõista.

Primaatoloogia

Elusloomade uurimisrühm toetab primaatide käitumise ja ökoloogia uurimistööd. See käsitleb küsimusi, mis käsitlevad kohanemist elusate primaatidega kui mudelliike, et pakkuda võrdlevat raamistikku inimeste bioloogia ja käitumise mõistmiseks ning uurida antimikroobsete mõjude bioloogilisi ja sotsiaalseid mõõtmeid ahvilistele. Teadusuuringud ulatuvad funktsionaalsest morfoloogiast käitumuslikule ökoloogiale ja füsioloogiale, kultuurilisele primatoloogiale ning primaatide bioloogia, ökoloogia ja konserveerimise, sealhulgas primaatide rehabiliteerimise ja taassisenemise ning inimese-NHP kooseksisteerimise vastasmõju.

Sotsiaalne antropoloogia

Meie töötajate piirkondlik kogemus on globaalse ulatusega ja hõlmab Euroopas (ka Ühendkuningriigis), Lähis-Idas, Balkanil, Lõuna-Aasias, Amazonases ja Kesk-Ameerikas, Okeaanias ja Kagu-Aasias asuvaid tegevuskohti. Konfliktide, vägivalla, majanduskriisi ja ebakindluse teemad moodustavad meie praeguse töö peamise keskpunkti nendes valdkondades koos uute kokkuhoiu ja selle sotsiaalse mõju uurimisega ning heategevusega. Meil on tekkivad huvid sotsiaalse ebavõrdsuse, töö, organiseeritud kuritegevuse ja korruptsiooni vastu; ja on rahvusvaheliselt tunnustatud meie töö eest rahvuse, natsionalismi ja identiteediga.

Meie uurimus laieneb kogukondliku vägivalla, diasporaajate, palgrimajanduse, ühiskondliku kaubanduse, linnade etnogeneesi, põlisrahvaste esindatuse ja kaasaegsete religioonide ja nende globaalsete ühenduste (eriti islam) uurimisele. Ajalugu ja kultuuripärand on veel üks peamine teema, kus on seotud ajaloo ja ajaliselt seotud huvid, ja koolis on juhtiv ajakiri History and Anthropology . Teised uuringud käsitlevad loodusvarade antropoloogiat; turismi antropoloogia; ja post-sotsialistlik majandus ja ühiskond Euroopas ja Kesk-Aasias.

Me uurime välitööde ja metoodika küsimusi üldisemalt ja huvitame visuaalse antropoloogia valdkonnast. Meie töö, mis käsitleb identiteeti ja asukohta, seostab kasvavate tugevustega suguluses ja vanemuses. Seda täiendab töö sugupõlvlikus keeles ja sugulus terminoloogia kognitiivsed alused

Lõpptulemus on seotud teadusega, meditsiinilise antropoloogia ja kaasaegse ühiskonnaga. Töötame ettevõtluse, biotehnoloogia ja vaimse tervise antropoloogiaga. Seonduvad uuringud keskenduvad poliitika ja propageerimise küsimustele ning uuritakse seoseid rahvatervise poliitika ja kohalike tervendamisstrateegiate vahel. Töötajate koostöö ja võrgud laienevad laialdaselt nende piirkondade ja temaatiliste huvide piires ning Kent on tuntud oma teedrajava koostöö eest Euroopa antropoloogiaga.

Tasud

Selle programmi 2018./19. Õppeaasta tasud on järgmised:

Kohtuekspertiisi osteoloogia ja taastamise meetodid - Canterbury'i MSc

Selle programmi jätkuvate üliõpilaste puhul suurenevad tasud aastast aastasse, mitte rohkem kui RPI-d 3% igal õppeaastal, välja arvatud juhul, kui see on reguleeritud.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Anthropology and Conservation is a multinational research community striving for real-world impact. Our creative lecturers, internationally recognised research, state-of-the-art laborato ... Loe edasi

The School of Anthropology and Conservation is a multinational research community striving for real-world impact. Our creative lecturers, internationally recognised research, state-of-the-art laboratory facilities and welcoming student spaces create an inspiring learning environment. Näita vähem