Kommenteeritud ärijuhtimise magister (kommenteeritud mbi)

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Master in Business Innovation (Executive MBI)

Akrediteeritud: Universitat Catalunya Politécíica · BarcelonaTech (UPC)

Õppekeel: hispaania / inglise keel

Esitlus

Executive MBI on peamine eesmärk pakkuda vahendeid spetsialistidele, et juhtida ettevõtte kasvu põhineb innovatsioonil ja ettevõtlusvõime. Programm keskendub kliendile suurema väärtuse loomisele, kasutades selleks näiteks sellist tööriista nagu Open Innovation.


Programmi õpetamismeetod ühendab loenguid lähenemisviisiga ja juhtumite lahendamisega kolmes, paljudes neist, kus osalevad selle tõelised peategelased. Lisaks kasutame me kõige kaasaegsemat Simulatsioonitööstuse tarkvarat ja õpilaste sekkumiste salvestamist isikliku taseme edasiseks hindamiseks õpetajaga.


Ettevõtte MBI õppejõud koosneb peamiselt ettevõtete juhtidest ja institutsioonidest, mis ühendavad oma karjääri sooviga jagada oma õpetamise kogemusi. Eelkõige kokkulepe Londoni Imperioloogi Kolledžiga , kus 5 professori grupp õpetab oma klassi Executive MBI-s.


Executive MBI läheb oma neljandat aastat ja on selgelt positsioneeritud kraadiõppesse, mis pöördub ümber innovatsiooni.

Briefings Executive


Registreerumisel saavad osalejad iPad, kus saate alla laadida märkmed ja kõik dokumendid kaptenist.

Programm
  • ärijuhtimine
  • Innovatsiooni juhtimine
  • ettevõtlus
  • Juhtimise ja kommunikatsiooni oskused
  • Lõplik projekt: äriplaan
Nõuded
Kandidaadil peab olema vähemalt kolmekümne viie aasta pikkune töökogemus ja inglise keele kõrge tase. Taotlejad peaksid täitma registreerimistaotluse ja lisama motivatsioonikirja ja CV.
Viimati uuendatud sept 2017

Teave kooli kohta

InnoPro on innovatsioon nõustamine. Meil on ekspertide rühm strateegia territoriaalne ja ettevõtluse innovatsiooni ja ettevõtlust. Meie oskusteave innovatsiooni ja ettevõtluse areng põhineb teadmisi m ... Loe edasi

InnoPro on innovatsioon nõustamine. Meil on ekspertide rühm strateegia territoriaalne ja ettevõtluse innovatsiooni ja ettevõtlust. Meie oskusteave innovatsiooni ja ettevõtluse areng põhineb teadmisi meie meeskonna spetsialistide spetsialiseerunud kavandamise ja rakendamise strateegiad organisatsioonidega. &nbsp Missioon &nbsp InnoPro missiooniks on edendada konkurentsivõimet ja majanduskasvu, pakkudes innovatiivseid nõustamisteenused, projektide uuenduslike territooriumide ning edendada uuenduslikke ettevõtteid. Nägemine InnoPro Consulting soovib olla mõõdupuuks tõhus innovatsiooni edendamine meie sotsiaalmajanduslikule keskkonnale. &nbsp Eesmärgid Edendada meie klientide konkurentsivõimet Edendada majanduskasvu meie piirkonnas Naudi meie klientide usaldust Töötada professionaalsust ja lojaalsust Ehitamine kommenteeritud projektide tegelikku mõju meie klientide lõpptulemuses Kvaliteedi tagamiseks pakutavad teenused Ehitamine tuum erialateadmisi ja tipptaset innovatsioonis Kataloonias. Päritolu InnoPro tausta kogub töökogemust oma partnerite ja spetsialistide juhtimisel uuenduslike ja suure mõjuga projektide Kataloonia nagu katalaani tehnoloogiainstituut ja 22 @ Barcelona. Näita vähem