Kommenteeritud ärijuhtimise magister (kommenteeritud mbi)

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Master in Business Innovation (Executive MBI)

Akrediteeritud: Universitat Catalunya Politécíica · BarcelonaTech (UPC)

Õppekeel: hispaania / inglise keel

Esitlus

Executive MBI on peamine eesmärk pakkuda vahendeid spetsialistidele, et juhtida ettevõtte kasvu põhineb innovatsioonil ja ettevõtlusvõime. Programm keskendub kliendile suurema väärtuse loomisele, kasutades selleks näiteks sellist tööriista nagu Open Innovation.


Programmi õpetamismeetod ühendab loenguid lähenemisviisiga ja juhtumite lahendamisega kolmes, paljudes neist, kus osalevad selle tõelised peategelased. Lisaks kasutame me kõige kaasaegsemat Simulatsioonitööstuse tarkvarat ja õpilaste sekkumiste salvestamist isikliku taseme edasiseks hindamiseks õpetajaga.


Ettevõtte MBI õppejõud koosneb peamiselt ettevõtete juhtidest ja institutsioonidest, mis ühendavad oma karjääri sooviga jagada oma õpetamise kogemusi. Eelkõige kokkulepe Londoni Imperioloogi Kolledžiga , kus 5 professori grupp õpetab oma klassi Executive MBI-s.


Executive MBI läheb oma neljandat aastat ja on selgelt positsioneeritud kraadiõppesse, mis pöördub ümber innovatsiooni.

Briefings Executive


Registreerumisel saavad osalejad iPad, kus saate alla laadida märkmed ja kõik dokumendid kaptenist.

Programm
  • ärijuhtimine
  • Innovatsiooni juhtimine
  • ettevõtlus
  • Juhtimise ja kommunikatsiooni oskused
  • Lõplik projekt: äriplaan
Nõuded
Kandidaadil peab olema vähemalt kolmekümne viie aasta pikkune töökogemus ja inglise keele kõrge tase. Taotlejad peaksid täitma registreerimistaotluse ja lisama motivatsioonikirja ja CV.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Innopro is an innovation consultancy. We are a group of experts in strategy, territorial and business innovation and entrepreneurship. Our know-how on innovation and business development is based on t ... Loe edasi

Innopro is an innovation consultancy. We are a group of experts in strategy, territorial and business innovation and entrepreneurship. Our know-how on innovation and business development is based on the expertise of our team of professionals specialized in the design and implementation of strategies for organizations. Näita vähem