Kommunikatsiooni- ja meediauuringute magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Eduka professionaali jaoks on oluline vahend tugevate suhtlemisoskuste omandamiseks, meediateaduste eduka professionaali jaoks on see hädavajalik. Programm Magistriõpe of Communication pakub teoreetilisi teadmisi, keskendudes praktilistele, erialastele oskustele ja pädevustele.

Kursuse haridusprogramm on tugevalt meediumile orienteeritud, mis põhineb põhjalikul maandamisel sotsiaal- ja käitumisteadustes ning tutvustab kultuuridevahelise suhtluse teemasid. Vastates praegustele sotsiaalsetele ja tööturu nõudmistele, integreeritakse kursuses kommunikatsiooniteooria, meediauuringute, sotsiaalteaduste, politoloogia, sotsioloogia, psühholoogia ja kultuuriuuringute valdkonnad sotsiaalteaduste valdkonnas, pakkudes kõrgetasemelisi teadmisi, mida saab panna kasumlikuks ja praktiliseks kasutamiseks erinevates valdkondades.

Programm on mõeldud isikutele, kes:

Omada tugevat suhtlemisoskust mitmes keeles, olla huvitatud kultuuridevahelisest suhtlusest ja soovida mõista uute meediumiriistade ja digitaaltehnoloogiate keerukust.

Põhiküsimused

Uue meedia teooria, meedia teooriad ja sotsiaalsed funktsioonid, kommunikatsiooni antropoloogia, visuaalkultuur, esindusteooria, inimestevahelise suhtluse efektimehhanismid, meediumiregulatsiooni teooriad, identiteedi ja teistsuse teooriad, meedia ja kultuuriuuringud, rahvusvaheline poliitiline ja organisatsiooniline kommunikatsioon, võõrkeel Suhtlemistehnikad

Spetsialiseerumine

  • Rahvusvaheline suhtlus
    Rahvusvahelise suhtlusmooduli käivitamisega soovime pakkuda väljaõpet spetsialistidele, kes suudavad täita massiteabevahetuse alal omandatud põhjalike teadmiste ja oskuste põhjal ettevõtlusalaseid, võrgustike loomise ja juhtimisülesandeid rahvusvaheliste sotsiaalsete ja poliitiliste suhete erinevates valdkondades. lisaks kultuuridevahelisele suhtlusele lisaks suurepärasele kahe erialaseks otstarbeks kasutatava võõrkeele oskusele.

Hariduseesmärgid

  • Kursuse haridusprogramm on tugevalt meediumile orienteeritud, mis põhineb põhjalikul maandamisel sotsiaal- ja käitumisteadustes;
  • Vastates praegustele sotsiaalsetele ja tööturu nõudmistele, integreeritakse kursuses kommunikatsiooniteooria, meediauuringute, sotsiaalteaduste, politoloogia, sotsioloogia, psühholoogia ja kultuuriuuringute valdkonnad sotsiaalteaduste valdkonnas, pakkudes kõrgetasemelisi teadmisi, mida saab panna kasumlikuks ja praktiliseks kasutamiseks erinevates valdkondades;
  • Kursus on kavandatud hõlmama ühte valikulist moodulit: rahvusvaheline suhtlus.

Kooskõlas programmi hariduslike eesmärkidega paneb moodul erilist rõhku kultuuridevahelise ja kultuuridevahelise kompetentsi arendamisele õpilastele, kellele tutvustatakse ka rahvusvaheliste organisatsioonide keerulist süsteemi ja rahvusvahelisi suhteid kujundavaid keerukaid protsesse.

Karjäärivõimalused

Kommunikatsiooni magistrikursuse lõpetajad võivad leida tööd paljudes erinevates meedia- ja kultuurivaldkondades, sealhulgas massikommunikatsioon, traditsiooniline ja elektrooniline meedia, haridus- ja kultuuriasutused, kirjastused ja mittetulundusühingud. Nad võivad oma tulevast karjääri jätkata kultuuritoodete levitamisvõrgustikes, konventsiooni- ja ürituste korraldamisega tegelevates ettevõtetes, kuid kohalikud poliitilised organisatsioonid ja muud sotsiaalsest suhtlemisest huvitatud piirkondlikud asutused võivad arvestada magistriõppe lõpetanute panusega kommunikatsioonis.

Lisaks võimaldab põhjalik maandamine teoreetilistes interdistsiplinaarsetes õpingutes meie lõpetajatel jätkata õpinguid doktoriõppes.

Kvalifikatsioon vastavalt kraadide sertifikaadile

Side- ja meediauuringute ekspert

Programmi juht

Andras Murai Ph.D., dotsent

„Kuni teil on tugev motivatsioon siin õppida, leiate lugematuid võimalusi oma teadmiste täiendamiseks ja karjääri tugevdamiseks.

Kommunikatsiooni ja meediauuringute magistrikursus pakub meediumile orienteeritud programme, mis põhinevad sotsiaalteadustel. Ehkki minu eelmine suurem tegevus oli sporditeadustele keskendunud inimareng, lisaks pakutud kursustele muudavad pakutavad kursused mu olemasolevaid teadmisi üha sügavamaks. Loodan siiski saada ühiskonna kontrollimiseks vajalikud oskused. ”

Juri Takeda, meie kommunikatsiooni ja meediauuringute magistriõppe üliõpilane Jaapanist

"Eelmisel semestril tegin magistriõppe METU rahvusvahelises büroos ja see kogemus ületas minu esialgsed ootused. Üks peamisi põhjuseid, mis pani mind siia jääma, on ülikooli rahvusvaheline õhkkond, kus õppurid on pärit sõna otseses mõttes kogu maailmast. . Lisaks olin ma väga vaimustuses ideest teha oma magistriõpe sellises elavas linnas; tudengite soovide kohaselt võiks linnas ja selle ümbruses teha midagi palju. "

Ulvi Garasharuv, meie kommunikatsiooni- ja meediauuringute magistriõppe üliõpilane Hollandist

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ atti ... Loe edasi

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ attitude. Creativity is the force organizing everyday life at the University paving the way to the future success of our students. We offer a stimulating environment and a unique atmosphere that motivate our students to make use of a wide range of unparalleled opportunities and apply their knowledge in practice looking for new, innovative solutions. This inspiring world offers the key to creative thinking, which is the most immediate expectation in today’s labour market and a crucial issue of the future. Näita vähem