Kommunikatsiooni- ja meediauuringute magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Eduka professionaalse jaoks on see oluline vahend, et saada tugev suhtlemisoskus, edukas professionaal meediateadustes on see fundamentaalne. Kommunikatsiooni magistriprogramm pakub teoreetilisi teadmisi, keskendudes praktilistele, erialastele oskustele ja pädevustele.
Kursuse haridusprogramm on tugevalt meediaspetsiifiline, mis tugineb sotsiaalsete ja käitumisteaduste põhjalikule alusele ning kultuuridevahelise suhtluse praegustele küsimustele. Kooskõlas praeguste sotsiaalsete ja tööturu nõudmistega moodustab kursus kommunikatsiooniteooria, meediauuringute, sotsiaalteaduste, politoloogia, sotsioloogia, psühholoogia ja kultuuriauuringute valdkonnad sotsiaalteaduste valdkonnas, mis pakuvad kõrgetasemelisi teadmisi, mida saab panna kasumlikul ja praktilisel kasutamisel erinevates valdkondades.

PROGRAMM on mõeldud üksikisikutele, kellele

Omab tugevat suhtlemisoskust mitmes keeles, huvitab kultuuridevahelist suhtlemist ja soovib mõista uute meediavahendite ja digitaaltehnoloogiate keerukust.

PÕHIMÕTTED

Uue meedia teooria, teooriad ja meedia sotsiaalsfunktsioonid, suhtlemise antropoloogia, visuaalne kultuur, esindus teooria, suhtlemismehhanismid, meediumi regulatsiooniteooriad, identiteedi ja muu olemuslikkuse teooriad, meedia ja kultuuriuuringud, rahvusvaheline poliitiline ja organisatsiooniline teabevahetus, võõrkeeleoskus Sidetehnikaid

Spetsialiseerumine

Rahvusvaheline teatis

Rahvusvahelise kommunikatsioonimooduli käivitamisega soovime pakkuda spetsialistide väljaõpet, kes suudavad täita ettevõtlusalaseid, võrgustike ja juhtimisülesandeid rahvusvaheliste sotsiaalsete ja poliitiliste suhete eri valdkondades, tuginedes nende üldistele teadmistele ja oskustele, mis on saadud massikommunikatsiooni valdkonnas ja kultuuridevaheline suhtlemine lisaks nende suurepärasele oskusele kasutada kahte võõrkeelt, mida kasutatakse erialaseks tööks.

HARIDUSE EESMÄRGID

• kursuse haridusprogramm on tugevalt meediaspetsiifiline, mis tugineb põhjalikul sotsiaal- ja käitumisteaduste alal;
• kooskõlas praeguste sotsiaalsete ja tööturunõuetega kursus ühendab kommunikatsiooniteooria, meediauuringute, sotsiaalteaduste, politoloogia, sotsioloogia, psühholoogia ja kultuuriauuringute valdkonnad sotsiaalteaduste valdkonnas, mis pakub kõrgetasemelisi teadmisi, mida saab kasumlik ja praktiline kasutamine erinevates valdkondades;
• kursusel on planeeritud lisada üks vabatahtlik moodul: rahvusvaheline kommunikatsioon.

Kooskõlas programmi haridusalaste eesmärkidega paneb moodul erilise rõhu õpilaste kultuuridevaheliste ja kultuuridevaheliste pädevuste arendamisele, kes tutvustatakse ka rahvusvaheliste organisatsioonide keerukale süsteemile ja keerukatele rahvusvaheliste suhete kujundamisele.

KARJÄÄRI VÄLJAVAATED

Kommunikatsioonimeditsiiniõppe lõpetajad võivad leida tööd mitmes valdkonnas meedias ja kultuuris, sealhulgas massiteabevahendeid, traditsioonilist ja elektroonilist meediat, haridus- ja kultuuriasutusi, kirjastusi ja mittetulundusühinguid. Nad võivad jätkata oma edaspidist karjääri kultuuritoodete jaotusvõrgustikes, konverentside ja ürituste korraldamise ettevõtetes, kuid kohalikud poliitilised organisatsioonid ja teised sotsiaalse suhtlemisega tegelevad piirkondlikud asutused võivad loota ka ülikoolilõpetajate panuse suhtlemisse.

Pealegi annab põhjalik ülevaade teoreetilistest interdistsiplinaarsetest uuringutest, mis annavad meie lõpetajale õiguse jätkata õpinguid doktoriõppeprogrammides.

Kvalifikatsioon vastavalt kraadide sertifikaadile

Side- ja meediauuringute ekspert

Programmi juht

Andras Murai Ph.D., dotsent

"Niikaua kui teil on tugev motivatsioon õppida siin, leiad lugematuid võimalusi oma teadmiste parandamiseks ja oma karjääri suurendamiseks.

Kommunikatsiooni- ja meediauuringute magistrikursus pakuvad meedias orienteeritud programme, mis põhinevad sotsiaalteadustel. Kuigi minu eelmine suurprojekt oli inimteaduste arendamine, mis keskendub sporditeadustele ja lisaks meediauuringutele, pakuvad kursused oma olemasolevaid teadmisi sügavamalt ja sügavamalt. Ma ootan ikkagi oskusi ühiskonna kontrollimiseks. "

Juri Takeda, meie kommunikatsiooni ja meediauuringute magistriõppe üliõpilane Jaapanist

"Viimasel poolaastal tegin oma lõpetanud internatuuri METU rahvusvahelises büroos ja see kogemus ületas minu esialgseid ootusi. Üks peamistest põhjustest, miks ma otsustasin siia jääda, on ülikooli rahvusvaheline õhkkond, kus on üliõpilasi sõna otseses mõttes üle kogu maailma Lisaks sellele olin ma ka väga entusiastlik idees teha oma meister sellises elavas linnas, kus on üsna palju õpilaste soovi linna linnas ja selle ümbruses. "

Ulvi Garasharuv, meie kommunikatsiooni- ja meediauuringute magistriõppe üliõpilane Hollandist

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ atti ... Loe edasi

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ attitude. Creativity is the force organizing everyday life at the University paving the way to the future success of our students. We offer a stimulating environment and a unique atmosphere that motivate our students to make use of a wide range of unparalleled opportunities and apply their knowledge in practice looking for new, innovative solutions. This inspiring world offers the key to creative thinking, which is the most immediate expectation in today’s labour market and a crucial issue of the future. Näita vähem
Budapest , Antalya + 1 Rohkem Vähem