Kommunikatsiooni- ja retoorikauuringute magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kommunikatsiooni- ja retoorikauuringute kraadiõppeprogramm pakub elujõulist ja dünaamilist keskkonda õpilastele, kes soovivad jätkata kommunikatsiooniuuringutes täiendkutseid. Meie programmil on tugev akadeemiline uurimistöö ja on ideaalne, kui plaanite jätkata doktoriõppes haridust.

Meie magistrikraadi (MA) kraadiõppe programmil on riiklikul ja rahvusvaheliselt silmapaistev, auhinnatud teaduskond, kes tasakaalustab sügava juuri distsipliini koos interdistsiplinaarsete uuendustega. Selle õppekava rõhutab teoreetilist ja metoodilist mitmekesisust, tihedat juhendamist ja nõustamine õppejõud instruktorid ja kõrged akadeemilised standardid. Oleme spetsialiseerunud MA kandidaatide koolitamisele õpetajate ja teadlaste õpinguteks ning edu saavutamiseks riigi tunnustatud doktoriprogrammides.

Kolledži seminarid ja teadustöö CRS-osakonnas pakuvad koolitust järgmistes valdkondades, mille me kutsume õpilasi lähenema akadeemilise uurimise ja koostöö vaimus:

 • Keel ja sotsiaalne koostoime: Kursused ja teadustöö selles valdkonnas toimivad diskursuse või vestluse analüüsis, mille eesmärk on selgitada kommunikatsiooniprotsesse paljudel inimestega suhtlemise ja suhtlemise tahtel. Ühised teemad hõlmavad identiteeti, perekonnasõbralikkust, kultuurilist või kultuuridevahelist diskursust, terviseteavet, keskkonnaalast arutelu, mitmeliigilist ja digitaalset meediat. Teised teemad, mida meie õppejõud ja üliõpilased selles valdkonnas üha enam uurivad, hõlmavad ka keskkonna- ja tervisealast suhtlemist.
 • Suhtlemine ja kriitilised / kultuuriuuringud: selles valdkonnas kasutatakse mitmesuguseid kriitilisi, feministide, postmodernistlikke ja postkoloniaalseid perspektiive, et uurida suhteid suhtlemise ja võimu küsimuste, võrdsuse ja sotsiaalse propageerimise vahel. Kursused ja uurimisprojektid uurivad selliseid konkreetseid teemasid nagu erinevus poliitilises esindatuses, isiksuse identiteet ja erinevus, mittehierarhilised korraldused, avaliku dialoogi alternatiivsed vormid, kogukonna aktiivsus ja korraldamine ning muud sotsiaalse õigluse probleemid.
 • Retooriline teooria ja kriitika: Kursuste ja retoorika uurimine hõlmab avaliku esinemise ajalugu, poliitiliste või sotsiaalsete liikumiste retoorikat ja kaasaegseid retoorilisi teooriaid. Selle valdkonna töö keskendub veenvate mõjude või sümboolse tegevuse rollile avalikes asjades mitmesugustes tekstides, saitidel ja suhtlusviisides. Matemaatika juhitud uurimused retoorikas sisaldavad presidendi aadressi, rahva mälestust, visuaalset retoorikat ja meedikulttuuri, omapärast teooriat või kriitikat ning kontinentide teooriat.

Meie magistriõppe programm on loodud selleks, et võimaldada üliõpilastel spetsialiseeruda ühel nendest teadusuuringute valdkondadest või ühendada need, et arendada oma eripära teaduslikku profiili. Ühised jõupingutused, et näidata kommunikatsiooni ja retoorika tähtsust poliitilise võimu, sotsiaalse mõju ja isikliku identiteedi elulistele küsimustele, ühendavad juhendamist kõigis eespool nimetatud teemades. Kommunikatsiooni- ja retoorikaõppe magistrikraad on kõrghariduse omandamise riiklik juht, sest see ühendab distsiplinaarse traditsioone koos interdistsiplinaarsete uuendustega, et järjepidevalt edendada üliõpilaste tipptaset.

Teaduskonna saavutused

Suhteliselt väikesed kommunikatsiooni- ja retoorikaõpingute teaduskonnad on lõpuks koostanud 38 raamatut, enam kui 145 artiklit juhendatud akadeemilistes ajakirjades ja enam kui 65 raamatute peatükki. Meie teaduskonna liikmetel on rahvuslikud ja rahvusvahelised reputatsioonid õpetlastena, õpetajatena ja juhendajatena ning meie MA-programm peetakse kõige paremaks rahvusriikides.

CRSi teaduskonna ja kraadiõppe üliõpilased on teeninud märkimisväärselt suure hulga teadustööde auhindu ja konkurentsivõimelisi toetusi, mis vastavad kvantiteedile ja kvaliteedile kõige prestiižikama doktoriõppejõu õppejõu ja kraadiõppe üliõpilastega meie valdkonnas. Teaduskonna autasud ja auhinnad on saadud järgmistesse kategooriatesse:

 1. Scholarly tunnustus riikliku teabevahetuse assotsiatsiooni (NCA), meie juhtiv professionaalne organisatsioon, mitme raamatu ja artikli auhindade kujul; mitu endist Wallace'i mälestust ja uut uurija auhinna võitjat, tunnustades varakult karjäärinõustajate õpetamist ja juhendamist auhindu; ja silmapaistvad õpetlased / laeva auhinnad. Teaduskond on saanud ka mitmeid stipendiume ja õpetab auhindu piirkondlikul ja riigi tasandil.
 2. Fulbrighti, NEHi ja humanitaarteaduste stipendiume Malaisia ​​ülikoolis, Punjabi ülikoolis, Syracuse ülikoolis, Massey ülikoolis ja Vanderbilti ülikoolis ning külastades teaduskonna kohtumisi.
 3. Konkurentsivõimelised sisemised ja välised teadustöö toetused.
 4. Muud eristused hõlmavad Meredith õpetamise professori; mitut teaduskonda, teenust või õpetades auhindu vabatahtliku partnerluslepingu ja ülikooli poolt.

Teaduskond on samuti eristanud end mainekates distsiplinaarsetel organisatsioonilistes ametikohtades, sealhulgas Ameerika Ühendriikide retorikarühmituse eesistumisajal; Riikliku teabevahetuse assotsiatsiooni väljaannete talituse liikmelisus ja osakonna esimehed; ja raamatute ülevaatamise toimetused. Charles E. Morris III, professor ja osakonna juhataja, asutas ajakirja QED: The Journal at GLBTQ Worldmaking Michigan State University Pressi kutsel, nüüd alustades kolmandast avaldamise aastast. Lõpuks, meie teaduskonna omadused juhatuse liikmed mitme eliit ajakirjad sees ja väljaspool distsipliini.

Õppekava

Kommunikatsiooni- ja retoorikaõppes osalevad üliõpilased algavad kahe põhikursusega, mille eesmärk on tutvustada neid osakonnaga: kommunikatsiooniprogrammid ja retoorika kaasaegsed teooriad.

Pärast neid põhilisi kursusi (nõutud esimese semestri magistriõppesse), õpilased töötavad oma valitud teaduskonna nõustajad valida paljudest kursustest osakonna ja kogu ülikoolis luua oma unikaalseid õppekavasid.

Põhikursused

 • CRS 601 Proseminar sotsiaalses teatises
 • CRS 603 kaasaegsed retoorika teooriad

Hiljuti pakutud lõpetaja valikained

 • CRS 514 keel ja tähendus
 • CRS 532 perekonna kommunikatsioon
 • CRS 535 kommunikatsioon ja ühendus
 • CRS 552 Ajalugu retoorika teooria
 • CRS 553 Ameerika avalik aadress
 • CRS 568 retoorika ja sotsiaalsed muutused
 • CRS 614 / WSP 615 suhtlemine, toide ja sugu
 • CRS 627/327 sõnavara kirjutamine
 • CRS 600 kappide karbid
 • CRS 600 seminaril visuaalses retoorikas
 • CRS 600 rääkimine ja keha
 • CRS 600 retoorika ja arhiiv
 • CRS 605 kommunikatsioon ja kosmopoliitlikkus
 • CRS 630/430 Kultuuridevaheline kommunikatsioon
 • CRS 655 retooriline kriitika
 • CRS 683/483 Filmi retoorika
 • CRS 746 Queer retoorika
 • CRS 862 seminar retoorika ja avalikele aadressidele
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. Näita vähem