Kommunikatsiooni magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie programm stimuleerib iseseisvat, kriitilist ja loovat meelt. Selliste erialade nagu meedia- ja kommunikatsiooniuuringud, lingvistika, organisatsiooni- ja juhtimisuuringud ning sotsioloogia alased teadmised ja perspektiivid võimaldavad teil luua tervikliku arusaama kommunikatsioonist kui elujõulisest uurimis- ja praktikavaldkonnast.

Kursuste ja tudengitele suunatud tegevuste kaudu toome erineva erialase ja haridustaustaga inimesi kogu maailmast kokku, et luua midagi, mis on suurem kui selle osade summa.

Teave programmi kohta

Üha enam globaliseeruv, digitaliseerunud ja spetsialiseerunud ühiskond, milles me praegu elame, esitab mitmeid keerulisi väljakutseid: kaasamise, võrdsuse ja mitmekesisuse edendamine kiiresti muutuvas töökeskkonnas, vaimse heaolu tagamine ja tugevdamine veebipõhise ahistamise ja teabe ülekülluse valguses või näiteks kuulamine ja kuulmine paljude konkureerivate häälte areenil. Suhtlus on väljakutsetega toimetulemisel võtmetähtsusega. Meie programm võimaldab teil kasvada iseseisvaks, kriitiliseks uurijaks ja kvalifitseeritud asjatundjaks, kes suudab navigeerida kultuuridevahelise, organisatsioonilise ja digitaalse suhtluse keerukates mõõtmetes.

Magistriprogrammi õpetatakse inglise keeles ja julgustab taotlusi üliõpilastelt üle kogu maailma.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad on 180 ainepunkti või sellele vastav. Taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust: inglise keeles 6 / inglise keeles B gümnaasiumist või sellega samaväärsel tasemel rahvusvaheliselt tunnustatud test, näiteks TOEFL, IELTS.

Valimine

Kõik õpilased, kes taotlevad programmi ja vastavad sisenemistingimustele, konkureerivad üksteisega saadaolevate kohtade pärast. Abikõlblike kandidaatide valimine põhineb tahteavaldusel, mille kõik taotlejad peavad esitama vastavalt alltoodud juhistele.

Tahteavaldus

Tahteavaldus tuleks üles laadida saidil Universityadmission.se. Kavatöödeklaratsioon peaks näitama teie motivatsiooni ja eesmärke rakendusuuringute infotehnoloogia osakonna kommunikatsiooni magistriõppe õppimiseks.

Rõhku tuleks pöörata järgmistele küsimustele:

 • Miks olete otsustanud kandideerida magistriõppesse kommunikatsiooni alal?
 • Kuidas arendaks kommunikatsiooni magistriõppe programm oma akadeemilist ja ametialast profiili ning toetaks teie edasist karjääri?
 • Kuidas panustaksite üliõpilasena programmi Master in Communication?

Lisaks pöörake tähelepanu järgmisele:

 • Teie dokumendil peaks olema pealkiri "Tahteavaldus. Master in Communication".
 • Lisage oma nimi ja e-posti aadress.
 • Teie kavatsuste avaldus tuleb esitada inglise keeles.
 • Tekst ei tohi olla pikem kui 4000 tähemärki (koos tühikutega, välja arvatud pealkiri, nimi ja e-posti aadress). Üle 4000 tähemärgilisi dokumente ei arvestata. Palun märkige oma kirjas tähemärkide arv.

Peale kooli lõpetamist

Lõpetajad saavad magistrikraadi kommunikatsioonis.

Teid valmistatakse ette karjääriks era- või avalikus sektoris, mittetulundusühingutes ja sideagentuurides erinevates valdkondades, sealhulgas suhtekorraldus, rahvusvaheline müük ja turundus, meedia ja ajakirjandus, juhtimiskonsultatsioonid, inimressursid ja vahendus ning suhtlemiskoolitus. Te võite karjääri teha ka akadeemilises ringkonnas doktoriõppe kaudu.

Vilistlased töötavad sellistes kohtades nagu Volvo, Ericsson, AstraZeneca, piirideta arstid ja ÜRO, muu hulgas järgmiste ametinimetuste ja kirjeldustega:

 • töösuhete strateeg
 • HR-konsultant
 • digitaalse kommunikatsiooni konsultant
 • sotsiaalmeedia sisuhaldur
 • sideohvitser
 • kampaaniastrateeg
 • meediasuhted
 • turunduskoordinaator
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Department of Applied Information Technologyoffers education and counducts research within the areas of information technology, informatics, learning, cognitive science and communication. Both res ... Loe edasi

The Department of Applied Information Technologyoffers education and counducts research within the areas of information technology, informatics, learning, cognitive science and communication. Both research and education is carried out in close cooperation with industry and public sector. Näita vähem