• Kvalifitseerimine: kommunikatsiooni magister - haridus kultuuris
 • Haridustase: Masters
 • Metoodika: Presencial
 • Programmi kestus: 2 aastat
 • Autorid: 48
 • Toimumise koht: COP $ 5,175,000

Kava esitlemine

SNIES 105851

Resolutsioon Kvalifitseeritud aruanne nr 18421, 2015 09/20.

Kehtiv 7 aastat.

taotleja Profiil

Spetsialistid lõpetasid sotsiaal- ja humanitaarteaduste bakalaureuseõppeprogrammid, millel on eriline huvi kommunikatsiooni- ja / või haridusalase täiendõppe pärast

 • Spetsialistid lõpetasid magistriõppes (kunsti-, kultuuriuuringud, terviseteadused, keskkonnauuringud, territoriaalõpingud, küberkultuuriõpetused jms) vastavate teadusalade bakalaureuseõppeprogrammid.
 • Muud spetsialistid, kes on huvitatud magistriõppes omandatud teadmiste rakendamisest haridusliku kommunikatsiooni uutest vormidest, sotsiaalse ehituse kollektiivsetes protsessides.

Graduate profiili

Me mõistame, et lõpetaja on sotsiaal-kultuuriline innovaator, protsesside juht, mis viitab kultuurivaldkonnas hea elu, kogemuste süstematiseerija, teadmistevahelise dialoogi praktik ja poliitiline esindaja.

Magistriõpe ülesehituseks on suured alamvaldkonnad: a) kultuuriline, b) mitmekesine elu, c) "elukeskkonna" (haridus) tundmine, d) teadmiste jagamise viisid e) "hea elamine" teistega (poliitiline). Allpool on välja pakutud mõisted, et eelmised alamvoodid on väljaõppe valdkonna alus (CEC), magistriõppe üliõpilaste poolt omandatud "laiendatud võimed".

Me mõistame neid võimeid kui "teadmisi, oskusi ja võimeid, mida inimene areneb, et mõista, muuta ja osaleda maailmas, kus nad elavad", mis muutuvad dünaamiliselt konkreetseks ajalooliseks ja territoriaalseks kontekstiks. Magister kõik alamvõimalused on võimalik ehitada:

Kultuuri valdkonnas. Võimekus:

a) mõista, kuidas inimesed ja kogukonnad mõtevad igapäevaelus;

b) mõista, kuidas nad jagavad antud tähendust (st nad edastavad seda);

c) mõista, kuidas nad loovad teadmisi toodetud ja jagatud meelega. Eelmised kolm on olulised, kuid võite lisada selliseid võimeid nagu:

d) õpiks hindama nende inimeste oskusteavet, kes kasutavad püsivalt "ühist kultuuri" (R. Williams) suhete ja projektide loomiseks;

e) süstematiseerida teadmisi, mille allikaks on esiplaanilised ja populaarsed teadmised;

f) lisada kultuuri universumi määratleva õppimise õigustik ja need, mida tänapäeval mõistetakse küberkultuurina, kus uued põlvkonnad on peategelased.

Teiseks lisame põhielemendina koolituse teemaks "mitmekesisus", st võimalused:

a) tervitage teist, nagu on;

b) võtaks õiguse vahetegemiseks eetilisse põhimõtteni;

c) suutma tunnistada vahet kui kommunikatiivse koostoime põhielementi;

d) tunnustada mitmekesisust kui dialoogi keskset positsiooni;

e) õpi teistega vestelda;

f) õppida võõrustama ilma tingimusteta.

Kui me räägime haridusest, siis mõtleme põhiliselt eluviiside teadmiste loomisele ja õppimisele. Selles mõttes on põhilised võimalused järgmised:

a) tunnistavad teadmisi, mida nad toodavad, tuginedes kogemustele ja tavadele, esivanematele, populaarsetele ja traditsioonilistele teadmistele, nagu põlisrahvad, tervendajad, ravimtaimetajate, ämmaemandate, metsapõlengute, õpetajate ja Vanemad ... lapsed ja noored;

b) mõista, kuidas selliseid "elukeskkonna" teadmisi toodetakse ja reprodutseeritakse;

c) sõnastada teadmised uute maailmavaadete, uute keerukuste ja mõttevaadete, uute teadmiste ja teoreetiliste süsteemide abil, ignoreerides teaduslikke teadmisi, millega toimub teadmistevahetus.

Kui me suhtume suhtluses, on need põhilised võimalused:

a) tunnustada mitmesuguseid ja erinevaid võimalusi jagada teistega, väljendada, suhelda, mõjutada, vestelda;

b) tunnistavad mitteverbaalseid keeli, kus emotsioonid asuvad kindlaksmääratud kohas, suutma otsesemalt väljendada kogemusi;

c) mõista võimeid, mida organism peab tegevuse sisse minema, kasutades tavapäraseid tavasid või väljendusreforme;

d) võtma esteetilist mõõdet, kus on püsiv mõju tundlikkusele ja mõjutavad üksteist loomingulises tegevuses olevaid asutusi kui privilegeeritud kommunikatsiooniruumi, mis tekitab muid mõtteviise ja mõtteviise;

e) vabadusel on ruumi vabaduses igapäevaelus, kus kogemusi on võimalik suhelda.

Lõpuks poliitika tasandil:

a) muuta eluvormid ja ühiskonnad, mida me ehitame inimestesse;

b) tunnustama, taastuma, nähtavaks tegema ja dialoogi pidama teadmiste, teadmiste, kogemuste ja igapäevaste toimimisviiside kohta;

c) oskab juhtida kollektiivi käiku. Koostada sotsiaalseid ja kogukondlikke võlakirju, osaleda konfliktijuhtimise ja lahendamise strateegiate rakendamises, võttes arvesse konteksti või kohalikke ja riiklikke kontekste, kaasa sisserändepoliitika kujundamisele ja soodustada sotsiaalse ja poliitilise osaluse otsimist.

entry dokumente

 • Täida registreerimise vorm.
 • Kinnitage fotokoopia identiteet (isikutunnistus, isikutunnistus, pass, viisa, mis vastab, välismaalase identifitseerimise või kehtiv dokument, mis näitab, et üks on pooleli).
 • Kinnitage fotokoopia kraadi sertifikaadi läbinud bakalaureuse programmi.
 • Kinnitage seotud töökogemus või sertifitseerimise kui programmi, mille soovite registreerida seda nõuab.
 • Kinnitage kätte registreerimismaks.
 • Muud nõuded programmi, kuhu saad sisestada, mis on volitatud.
Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 4 kursust Uniminutois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
5,175,000 COP
Peakorteri hind.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date