Pakutakse ühiselt UPF kommunikatsiooni osakonna ja UPF Barcelona School of Management, Master of Arts kommunikatsioonijuhtimise on üheaastane täistööajaga programm õpetatakse täielikult inglise keeles suunatud õpilastele, kes on eriti huvitatud ettevõtete kommunikatsiooni , koht branding, transmedia strateegiate ja digitaalse kommunikatsiooni.

Kogu programmi raames õpivad õpilased välja meediatööstuse (agendid, varad ja organisatsioonid) põhilised ja eristavad komponendid; planeerida ja rakendada kommunikatsioonistrateegiaid, mis vastavad erinevate sotsiaal-poliitiliste ja kultuuriliste reaalsuste eripäradele; ning tunnustada kaasaegsete ettevõtete olemust, toimimist ja juhtimist ning nende mõju majandusele ja ühiskonnale. Nad õpivad ka kasutama brändinguga seotud peamisi kontseptsioone, teooriaid ja meetodeid; saada teadmisi transmedia jutustamise uutest vormidest ja arendada transmediaalaseid strateegiaid erinevates valdkondades (väljamõeldis, mitte-ilukirjandus ja branding). Pärast lõpetamist saavad õpilased toota ja kaitsta uurimisprojekti kvaliteedi-, akadeemiliste ja kutsealaste kriteeriumide alusel.

Kommunikatsioonijuhtimise magistrikraad toetab UPF maailmakuulsa kommunikatsiooni osakonna väljapaistvat, käsitsi valitud teaduskonda. UPF on üks maailma 100 parimaid keeleteaduse ja kommunikatsiooni ülikoole. Selle eristuse põhjal on programmi peamine omadus kommunikatsioonijuhtimise tehnoloogiate ranget õppimist koos praktiliste kogemustega, mida pakuvad tööstuse spetsialistid.

Miks see programm on?

  • Sest teid õpetavad UPF-i kommunikatsiooniosakonna mõned maailma tipptasemel teaduskonnad ja ainulaadne valik kogenud äriprofessionaalidest.
  • Tänu põhjalikule analüütilisele tööriistale jõuliselt õppimisele lisaks sektori professionaalide praktilisele kogemusele.
  • Sest see võimaldab nelja spetsialiseerumise võimalust: ettevõtte kommunikatsiooni, edutamise ja koha branding, transmedia strateegiad ja digitaalne side.
  • Sellepärast, et saate kasutada praktikat, mida juhib programmi juht, juhindudes meie karjääriteenusest.
  • See pakub paljusid karjäärivõimalusi ja professionaalsust uutes tööhõive valdkondades.
  • Kuna see sisaldab UPF Barcelona School of Management'i manifesti haridusfilosoofial põhinevat täiustatud, enesepõlvestatud õppemudelit.

Kellele see on?

Kommunikatsioonijuhtimise magistrikraad on suunatud hiljutistele erineva taustaga koolilõpetajatele ja noorematele spetsialistidele, kes on eriti huvitatud ettevõtte kommunikatsiooni, kaubamärgi, transmediaalstrateegiate ja digitaalse kommunikatsiooni valdkondadest.

Uuri välja, mida sa õpid!

Profiil

Töökogemus

Inglise nõue

Kõik taust, eelistatavalt sotsiaalteaduste vallas.

Otsime kandidaate maksimaalselt 3-aastase töökogemusega.

TOEFL IBT:

CAE: C1

IELTS:

Inglise keelt emakeelena kõnelejad ja need, kes on õppinud oma bakalaureusekraadi täielikult inglise keeles, ei pea nimetatud tunnistust esitama.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust Barcelona School of Management · Pompeu Fabra Universityis »

Viimati uuendatud November 19, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
14,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 30, 2019
End Date
Juuni 12, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 30, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 12, 2020