Kommunikatsiooniministeerium, meediategevus ja PR

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kommunikatsiooni, meediateaduse ja avalike suhete magistrikraad on mõeldud tudengitele, kes tahavad keskenduda oma energiale sotsiaalse meedia dünaamilises maailmas, arendada oma loomingulist praktikat ja professionaalset kirjutamisoskust või soovivad töötada ettevõtluskeskkonnas.

Põhijooned

MA pakub õppekavasid, mis põhinevad praktilistel ja kaasaegsetel meediaoskustel, mida õpetavad haridusalased spetsialistid akadeemilise taustaga. Programm sisaldab mooduleid professionaalses kirjutamises / ajakirjanduses, visuaalsetes kommunikatsioonides ja meediartiklites, video- ja dokumendikunstnike valmistamisel ning PR-, tootemargi ja müügiedenduse valdkonnas. Samuti on saadaval muud moodulid kommunikatsioonis, teoorias, filmides ja ajaloos.

Programm võimaldab lõpetajal lisada väärtuslikke ja soovitavaid professionaalse meedia oskusi äri, ajakirjanduse, avalike ja meediasuhete, ringhäälingu, reklaami ja turunduse ning tööstuse spetsialistide karjääriks, et omandada uusi meediaoskusi ja kvalifikatsioone, mis suurendaksid nende jätkuvat tööalast arengut.

Kirjeldus

Täistööajaga MA-kursus jaguneb kogu aasta jooksul kolme akadeemilise semestri kolme mooduliga (kokku kuuest moodulisest esimeses osas) ja seejärel suveks (teine ​​osa) väitekirja või professionaalse meedia praktika projekti.

Teine osa võimaldab õpilastel kirjutada 16 000 sõna väitekirja või viia läbi professionaalse meediumiprojekti, mis sisaldab kursuse praktilisi elemente ja lühikest tasustamata praktikat.

Sisenemise nõuded

Tüüpiline sisenemise nõue on esimene aste, tavaliselt madalam (keskmiselt 55%) või kõrgem või samaväärne töökogemus. Overseas üliõpilastel peaks olema IELTS skoor 6,5.

Kuidas kandideerida

Online'i rakendamine on kiireim viis teie taotlusele taotluse saamiseks ja vastuvõtmiseks. Saate oma dokumente veebisüsteemi kaudu üles laadida, mis võimaldab meil teie taotlusele kiirema otsuse teha.

Õppemaksud

Iga-aastased õppemaksud sisenemiseks õppeaastal 2019-20 on järgmised:

Õppemaksud õppeaastate eest pärast esimest aastat on tõusnud 3%.

Teil võib olla õigus saada toetust oma õppetöö toetamiseks.

Rahvusvahelised üliõpilased ja osalise tööajaga õpe: kui teil on vaja neljandat taset üliõpilasviisa, peate õppima täistööajaga. Kui te olete Ühendkuningriigis teise viisa kategooria all, võib teil olla võimalik osalise tööajaga õppida.
Lisakulud

Programmi õppemaks ei hõlma üliõpilase isiklikult tehtud kulusid, näiteks raamatute või kirjatarbimise ostmist, trükkimist või fotokopeerimisega seotud kulusid.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem
Swansea , Dubai + 1 Rohkem Vähem