Kommunikatsiooniministeerium

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks jätkata Bryantis magistriõppes kommunikatsiooni alal?

Magistriõpe kommunikatsioonis eristab teid eakaaslastest, aidates teil omandada täieliku suhtlusoskuse, mida tööandjad nõuavad.

Õhtutundide korral saate paindlikult juhtida oma kursuse koormust vastavalt oma ajakavale ja võime jätkata oma kirge ja spetsialiseerumist. Paljud valikained võimaldavad vabalt luua programmi teie valitud tee jaoks.

Millal saan programmi käivitada?

Taotlusi võetakse vastu igal ajal. Kui kõik taotlusmaterjalid on laekunud, saate otsuse tavaliselt ühe nädala jooksul. Tingimused algavad sügisel, kevadel või suvel.125878_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg Priscilla Du Preez / Unsplash

Mida ma õppin?

Bryanti kommunikatsiooni magistrikraad võimaldab teil spetsialiseeruda organisatsiooni kommunikatsioonile, tervisealasele suhtlusele või individuaalselt kohandatud õppealale.

Võite osaleda mitmesugustel kursustel ja omandada teadmisi järgmistes valdkondades: juhtimine, koolitus ja arendamine, riskide ja kriisidega suhtlemine, kampaaniate kavandamine, konfliktide ja läbirääkimiste juhtimine, tervisealane suhtlus, mitteverbaalne suhtlus, sõnumite kujundamine ja inimsuhted, meedia mõju inimeste käitumisele ja kultuuridevaheline suhtlus ja mitmekesisus.

Õppimise eesmärgid

Bryant University kommunikatsiooni magistrikraadi omandanud tudengid peaksid suutma:

  • Tuvastage kommunikatsiooni valdkonda mõjutavad aktuaalsed probleemid ja suundumused.
  • Kavandage ja viige läbi originaalseid teaduslikke või praktilisi uuringuid kogu ettevalmistamise, probleemi määratlemise, uurimise, analüüsi ja esitlemise tsükli vältel.
  • Näidake oskust viia läbi teaduslikke või praktilisi uuringuid eetiliselt ja vastutustundlikult.
  • Mõista, kui oluline on täiustatud kommunikatsioonikontseptsioonide kohaldamine akadeemiliste või praktiliste probleemide korral väljaspool akadeemiat.

Inspireeriv õppejõud

Meie õppejõud on eksperdid organisatsioonikommunikatsiooni, tervisekommunikatsiooni, meedia ja kommunikatsiooni, inimestevahelise suhtluse, veenmise, riski- ja kriisikommunikatsiooni ning mujal. Oma tundides ja uurimistöös ühendavad nad uusima teooria praktiliste lähenemisviisidega. Läbi väiksemate klassisuuruste ja isikliku juhendamise tutvustavad need hoolivad ja toetavad õppejõud teid kui indiviidi ning aitavad teil lõpetanud kogemusi oma karjäärisoovidele kohandada.

Nõuded

Taotlused peavad olema akrediteeritud, nelja-aastase kolledži või ülikooli lõpetanud ja esitama järgmised dokumendid: ametlikud ärakirjad, essee või GRE-i hinded, 3 soovituskirja ja CV / vita.

Tulemused

100% hõivatud

Bryanti lõpetanud A-st

25% palgatõus

Bakalaureusekraadilt kommunikatsiooni magistrikraadini on 25% suurem palk

Teaduskond

Meie auhinnatud professorid on tuntud erialajuhid

Õppemaks

Aastateks 2019-2020
  • MA teatis (10 kursust) 2796 dollarit kursuse kohta.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Loe edasi

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Näita vähem