Magistriõpe eesmärk on tõsta spetsialiste hästi arenenud arusaamaga infotehnoloogiaga seotud pädevusest, luua turule tipptehnoloogia kasutamisel eksperte, aga ka teha seda nii, et nad saaksid kergesti kohaneda erinevat tüüpi tehnoloogiatega ja pakkujad. Need spetsialistid peaksid olema võimelised vastutama ülesannete ja projektide planeerimise ning probleemide lahendamise eest.

Kes see on?

Magister on suunatud ülikoolide ja ärikoolide lõpetajatele, eriti infotehnoloogia (matemaatika, füüsika, statistika, inseneriteadus, keemia jne) erialadel.

Juhul, kui taotlejal ei ole kõrgharidust ja ta soovib saada professionaalset sertifikaati, on võimalik nõustuda, kui nad suudavad tõendada, et neil on oma ettevõttes 2-3 aasta pikkune infotehnoloogia kogemus. .

earth, internet, globalisationTheDigitalArtist / Pixabay

Eesmärgid

Magistriõpe eesmärk on tõsta spetsialiste hästi arenenud arusaamaga infotehnoloogiaga seotud pädevusest, luua turule tipptehnoloogia kasutamisel eksperte, aga ka teha seda nii, et nad saaksid kergesti kohaneda erinevat tüüpi tehnoloogiatega ja pakkujad.

Need spetsialistid peaksid olema võimelised vastutama ülesannete ja projektide planeerimise ning probleemide lahendamise eest.

Nende tunnustega valmistatakse õpilasi ette tehniliste seisukohtade jaoks, kus on järelevalvekohustused, kus nad võiksid arendada mõningaid järgmisi võimeid:

 • Vajaduste analüüsimine ja ettepanekute tegemine selle kohta, kuidas sidetehnoloogia võib ettevõtteid parandada.
 • Lahendused ärivajaduste katmiseks.
 • Kommunikatsioonilahenduste rakendamine äriseadetes.
 • Tehniline tugi suhtlemiseks kriitilistes ja / või keerukates seadetes.

Sisu

Magistriõpe kommunikatsioonitehnoloogia programmis koosneb 5 moodulist, millele lisandub lõplik nurgakivi projekt.

Esimesed neli moodulit keskenduvad tehniliste võimete arendamisele erinevates kommunikatsioonivaldkondades, samuti disainitud ja probleemide lahendamise oskuste arendamisega seoses uuritud tehnoloogiatega.

Viies moodul on mõeldud selleks, et õpetada õpilasi teadusprojektide võtmiseks vajalike põhivahenditega.

Lõplik projekt on väga oluline. Selles peab õpilane teadus- ja arendusprojekti kaudu näitama, milliseid oskusi ta on programmi käigus õppinud ja arendanud.

Erinevate moodulite sisu on ühilduv mõne kõige tunnustatud professionaalse sertifikaadiga side maailmas. Õpilasi julgustatakse ja aidatakse nende sertifikaatide saamiseks.

Ametlik Briti kraad

CESTE-s järgime Briti haridusmudelit vastavalt QAA standarditele (Ühendkuningriigi Kõrghariduse Kvaliteeditagamise Amet) ning seda jälgib Galesi Ülikool (Walesi Ülikool). See mudel juhib nii meie moodulite ja klasside projekteerimist ja renoveerimist kui ka meie haridusinnovatsiooni, otsides alati uusi õpetamisviise ja -meetodeid tõhusamalt.

Vastavalt Briti haridusmudelile on meie metoodika järgmine:

 • Dünaamiline ja pidevalt läbi vaadatud.
 • Uuenduslikud, rakendades viimaseid haridussuundi, nagu juhtimissimulatsioonid, disaini mõtlemine või rollimäng.
 • Praktiline, et meie õpilased saaksid arendada oma arusaama, protseduure ja tööstiile.
 • Isikupärastatud, väikeste gruppide keskel ja tähelepanelik iga õpilase võimeid ja unikaalsust.
 • Autentne isiklik kogemus, mis julgustab õpilasi oma suurimat potentsiaali arendama.
 • Kaasaegne, kasutades uusimaid metodoloogilisi suundumusi () ja praeguseid tehnoloogiaid ja nende võimalusi (iga õpilane saab tööriistana sülearvuti ja oma kraadiõppe programmi alguse).

109448_Metodologia.jpg

Spetsialiseerumise väli (d)

Info- ja sidetehnoloogiad

Oleme teinud kõvasti tööd, et pakkuda Teile kõige turvalisemat, tõhusamat ja tõenäoliselt ühte kõige täiuslikumat infot info- ja kommunikatsioonitehnoloogia turul, mis hõlmab nii tugevat alust kui ka teavet uusimate uuenduste kohta (rakendused, tehisintellekt, virtuaalne tegelikkus, videomängud ja uued programmeerimiskeskkonnad). Professionaalide, spetsialistide ja tulevaste spetsialistide pakutav pakkumine ilma igasuguse bürokraatiata.

Praktika ja professionaalne areng

Kõik meie üliõpilasprogrammid, nii bakalaureuseõppe kui ka magistriõppe programmid, sisaldavad võimalust kutsealase karjääri plaanide väljatöötamiseks õppeprotsessi käigus. Lisaks saate teha rahvusvahelise internatuuri, kui soovite.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks on vajalik, et esimesel kursusel registreeruks vähemalt 1 hispaania keele tase. Juhul, kui teil ei ole veel seda hispaania keelt, pakub ülikool võimalust registreerida intensiivne hispaania keele kursus, et saada nõutav sertifikaat. Kui õpilane on lõpetatud, on ta valmis läbima C1-tasemelise eksami Euroopa keeleõppe raamdokumendist.

Kraadid

Ametlik Briti kraad

MSc kommunikatsioonitehnoloogias

University of Wales

Titulación propia

Máster en Tecnologías de la Información y la Comunicación

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Euroopa diplomilisa võib lisada kraadile. See on dokument, mis lisatakse kraadile, mis tõendab üliõpilase koolitust, et mõista seda võrreldes Euroopa Liidu mõne teise liikmesriigi kraadidega vastavalt Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteemile (ECTS).

Meie akrediteeringud116038_accCESTE.jpg

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 2 kursust CESTE Business Schoolis »

Viimati uuendatud Juuni 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 semestrit
Osakoormus
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date