Kommunikatsiooniuuringute magistriõpe

Üldine

Saadaval 6 asukohta

Programmi kirjeldus

Meie ülikooliprogrammid, millel on erinevad programminõuded, põhinevad ja vastavad täielikult väljakujunenud Euroopa ja Ameerika haridussüsteemidele . Euroopa kõrghariduse suunised on välja toodud Bologna kokkulepetes. Kui minimaalne ainepunktide arv on teenitud, võidakse taotleda lõpetamist. Mitte kõiki programme ei pakuta kõikides ülikoolilinnakutes. Lisateavet leiate programmi ajakavast.

Kursused

Kraadiõppe kursused jagunevad põhikursuste ja eriala kursusteks. Valikained saab valida ükskõik millistest kursustel, mida pakutakse kõrghariduse tasemel. Spetsialiseerumiskursused põhinevad registreerumisel ja ei pruugi olla kõigis ülikoolilinnakutes saadaval. Kavandatud erialakursused on kõigile õpilastele ka valikained. Lisateavet leiate programmi ajakavast. Vaadake kursuste ülevaadet olemasolevate kursuste loendist. Õpilastel soovitatakse kursusi lõpule viia ja teenida võimalikult kõrgeid tasemeid.

Programmi nõuded

 • Kokku 60 ainepunkti
 • Kursused (tuum) 24 ainepunkti / 12 kursust
 • Kursused (GSCCSxxx) 12 ainepunkti / 6 kursust
 • Globaalne ühenduse projekt 12 ainepunkti / 2 kursust (valikuline)
 • Valikained 16 ainepunkti / 8 kursust
 • Valikained 4 AP / 2 kursust (valikulise projekti korral)
 • Doktoritöö 8 ainepunkti

Pärast uuringute alustamist on võimalik üle minna teisele programmile, kui uuringu lõpuks on täidetud programmi nõuded. Seetõttu peaks otsus vahetamise kohta toimuma nii vara kui võimalik, et vältida programmis ettenähtud nõuete täitmata jätmist kavandatud programmi kestuse jooksul.

Vastuvõtutingimused

 • Inglise keele oskus.
 • Bakalaureuse kraad (või samaväärne).
  • Akadeemilist või erialast bakalaureusekraadi ei tehta vahet.
  • Euroopa Liidu krediiti või 120 Ameerika semestri krediiti on samaväärsed.
  • Õpilased, kellel ei ole bakalaureuse kraadi või samaväärset, peaksid taotlema bakalaureusekraadi või bakalaureuseõppe lisaprogrammi.

Karjäärivõimalused

Meie õppekavad ja kursused on karjäärinõuded looduses ja pakuvad üliõpilastele kõrgel tasemel paindlikkust kogu nende kraadiõppesse. Konkreetsetest teemadest lähtuvalt on üliõpilased varustatud vajalike oskuste ja teadmistega, mis on tänapäeva maailmamajanduses edukad, ning on ette valmistatud paljudele erialasele arengule ja karjäärivõimalustele.

Graduate programs are excellent choice for recent college ja ülikooli lõpetanutele, kes soovivad näha nende tööalast konkurentsivõimet tänapäeva tööturul suurendada, osaledes range ja akadeemiliselt keeruline kraadiõppesse, et saada asjakohane akadeemiline kvalifikatsioon vabade kunstide valdkonnas.

Lõpetamisel algavad õpilased peamiselt või eden- davad oma karjääri keskmise ja kõrgema tasemega ametikohtadel erinevates majandussektorites tegutsevate riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks. Õpilased võivad ka jätkata oma õpinguid katkestamata peaaegu kõigis meie teistes kraadiõppe ja kraadiõppe programmides, et veelgi suurendada oma karjäärivõimalusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Loe edasi

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Näita vähem
Barcelona , Brüssel , Madrid , Zürich , Tokyo , Antwerpen + 5 Rohkem Vähem