Konfliktide uurimise, juhtimise ja lahendamise magistriprogramm

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

The Hebrew University of Jerusalem Šveitsi Konfliktide uurimise, haldamise ja resolutsiooni keskus pakub prestiižset üheaastast magistriprogrammi, mida õpetatakse inglise keeles.

Programm võimaldab õpilastel uurida konfliktide muutmise, lahendamise, probleemide lahendamise ja läbirääkimiste valdkondi. Õpilased puutuvad kokku teooriate ja tavadega, mis puudutavad sisemiste ja väliste konfliktide juhtimist ja lahendamist üldiselt ning eriti Iisraelis. Meetodeid, tehnikaid ja strateegiaid, mis aitavad konflikte juhtida ja lahendada, uuritakse erinevatest distsiplinaarsetest aspektidest, sealhulgas poliitikateadusest, rahvusvahelistest suhetest, sotsiaalpsühholoogiast, rahvusvahelisest õigusest, kommunikatsioonist, digitaalsest meediast, sotsioloogiast ja Iisraeli uuringutest. Programm sisaldab teoreetilisi ja metoodilisi kursusi ja seminare, samuti seminare, mille kaudu õpilased omandavad oskusi konfliktide lahendamiseks ja lahendamiseks ning loengud juhtivate teadlaste ja valdkonna spetsialistide kohta. Oma ainulaadse paigutuse ja asukoha tõttu pakub programm ka praktilist kogemusõpet - konfliktide ja mitmekesisuse radade leidmist ja järgimist, õppereiside, praktilise „kohapealse” koolituse ja võtmetähtsusega inimeste, sealhulgas poliitikakujundajate kohtumiste kaudu. poliitilised liidrid, aktivistid ja palju muud.

Konfliktide lahendamise uurimine Iisraelis ja The Hebrew University of Jerusalem annab ainulaadse võimaluse valdkonna huvilistele ja mitmekesisele keskkonnale, mis hõlmab eri rahvuste ja religioonide õpilasi. Esimesel aastal, mil programm on töötanud, on meil olnud erinevaid akadeemilisi taustaga õpilasi, kes tulid Brasiiliast, Kanadast, Hiinast, Dominikaani Vabariigist, Hispaaniast, Lõuna-Aafrikast, Ida-Jeruusalemmast ja USAst.

Õppekava

Õpilased täidavad 36 ainepunkti 2 semestris (üks õppeaasta).

Praktikum

Osana Šveitsi Konfliktide uurimise, juhtimise ja resolutsioonide magistriõppe programmist pakume oma õpilastele võimalust osaleda praktikaprogrammis. Selle eesmärk on rikastada osalejate teadmisi konfliktide juhtimises ja lahendamises, suurendada nende kokkupuudet sotsiaal- ja avalikus sektoris ning peamiselt selleks, et neil oleks võimalik nendes valdkondades õigeid oskusi omandada.

Praktikaprogrammis osalemine hõlmab valikuprotsessi ja aktsepteeritakse ainult silmapaistvaid õpilasi. Praktikaprogramm toimub peaaegu kümme aastat Hebrea ülikooli sotsiaalteaduskonna suurema projekti raames. Šveitsi keskus on teerajaja selle programmi rakendamisel täitmata magistrantidele.

Dr Maya De Vries juhendas meie õpilasi internatuuri ajal ja kirjutas kokkuvõtte kogemusest:

Sel aastal suutsime integreerida oma õpilased suurepärasesse praktikasse, nagu Knesset, Iisraeli keskregistri büroo, Knesseti telekanal, Strateegiline osakond, Iisraeli Riigi presidendi, Jeruusalemma kohaliku omavalitsuse büroos ja palju muud.

Praktika osana on üliõpilased kohustatud osalema akadeemilises kursuses, mis on jagatud klassi- ja „üks-ühele” kohtumisteks. Lisaks praktilisele tööle peaksid õpilased esitama lõpliku paberi, mis on otseselt seotud nende praktikaga. Seega olid õpilased kogu kursuse jooksul avatud erinevatele uurimismeetoditele, keskendudes kvalitatiivsetele meetoditele. Sel moel töötasid üliõpilased intensiivselt, kogu aasta vältel otsides uurimisküsimust, valides sobiva meetodi ja luues uuringuülevaate.

Õppeaasta lõpus esitasid üliõpilased oma plakati vormingus kirjeldatud uuringu osana ametlikust lõpetamistseremooniast.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Hebrew University of Jerusalem is the #1 University in Israel and 67th in the world overall. The Mathematics and Computer Science departments are particularly well known in the world and rank 16th ... Loe edasi

The Hebrew University of Jerusalem is the #1 University in Israel and 67th in the world overall. The Mathematics and Computer Science departments are particularly well known in the world and rank 16th and 27th respectively. Näita vähem