Koreograafia magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programm lühidalt

See osalise tööajaga 2-aastane innovatiivne ühine magistrikraad Master-koreograafia toimub ühiselt Codarti Kunstide Ülikoolis Rotterdamis ja Fontyse Kunsti- ja esituskunstikoolis Tilburgis. Programm on loodud selleks, et toetada kogenud liikumistegureid mitmesugustelt valdkondadelt, kui nad teostavad uuringuid oma praegusest praktikast lähtudes. Kursus toimub õpikeskkonnas, mis pakuvad õpilastele laia valikut lähenemisviise, liikumisteemasid ja loomevaldkondi, toetades samal ajal nendega seotud sidemeid oma töövaldkonnaga. Õpilased on kursuse kaasautorid ja vastutavad konkreetsete ülesannete sisu kujundamise eest ning tootliku õpikohordi loomisega oma eakaaslastega. Kursus viiakse läbi 2-nädalase intensiivsusega, mis toimub 3 korda aastas kas Rotterdami koduloomade ülikoolilinnas või Tilburgis Fontys'is, kus mõlemad on täis tantsu-, teoreetilised ja tsirkusaalid.

Mida meilt oodata?

Aastal 1 on sisemiselt suunatud fookus, kus õpilased juhivad õpetajaid, treenerite ja külaliste õpetajaid oma oskuste arendamisel. Aastal 2 on väliselt suunatud fookus ja üliõpilased katsetavad omandatud teadmisi, õppides ja luua alternatiivseid töökontekste genereerivaid vastuseid.

Mida me ootame sind?

Kandidaadid, kellele selle meistrid peavad arvestama, peavad vastama järgmistele kriteeriumidele: teil on pidev suhe institutsiooni või isikuga töövaldkonnas, mis võib anda neile stuudiovahendeid (väljaspool intensiivsust), tagasisidet ja võimaluse korral võimalust esitada teie lõplik tootmine distsipliini asjakohasel avalikul foorumil. -See on see, mida kursuse meeskond aitab teil leida, kui sul pole veel ideed, kes ja kus see võiks olla.

Aasta 1

1. aastaks on sisemiselt suunatud fookus, kus õpilased juhendavad õpetajaid, treenerite ja külalisõppejõude, et arendada oma lähenemisviisi järgmisele:

  • Kunstiuuringute võimalikud trajektoorid ja tulemused.
  • Oma tavade ja erialade kriitilise ülevaate saamine, pöörates erilist tähelepanu kaasloomise potentsiaalile.
  • Potentsiaalsete küsimuste katsetamine, kommunikatsiooni viiside mõtlemine ja liikumisest lähtuvate vastuste loomine.
  • Pidades silmas praeguseid teoreetilisi, tehnoloogilisi ja disainipõhiseid perspektiive.
  • Sisenege tootlikkusse nende töö kohta.

2. aasta

Aastal 2 on väliselt suunatud fookus ja üliõpilased katsetavad omandatud teadmisi, õppides ja luua alternatiivseid töökontekste genereerivaid vastuseid. Programmi lõpus esitab üliõpilane lõpliku töö, mis esitatakse avalikus kontekstis ja toetav väitekiri, mis dokumenteerib oma uurimisprotsessi ja asetab selle asjakohase teoreetilise või kunstilise konteksti.

Aastal 2 rõhutatakse:

  • Võimalus osaleda laiemas diskursuses.
  • Koguda rikkalikku teadmisi kontekstist, mis jääb nende enda distsipliini kaugemale ning loometegevuse väljakutsetele, strateegiatele ja potentsiaalile nendes kontekstides.
  • Individuaalsete loominguliste strateegiate repertuaari väljatöötamine ja nende strateegiatega peegeldamine ja nendega seotud "koreograafia" loomine.

Peale kooli lõpetamist

Lõpetanud üliõpilane on omandanud uusi võimalusi oma loomingulise tegevuse leidmiseks ja tutvustamiseks ning on seda teinud nii, et avaneks uksed akadeemilises, haridus- ja loomemajanduses. Nad on muutunud loomingulise liikumiseekspertiks, kes suudab töötada kellegi, kõikjal ja igal ajal: endasse investeerida ja oma karjääri.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Näita vähem
Eindhoven , Tilburg , Venlo + 2 Rohkem Vähem