Kraadiõppe diplom / Master of Arts in juhtimine ja toetus algusaastatel

Üldine

Programmi kirjeldus

Iirimaa algusaastatel sektoris on dünaamiline, põnev ja väljakutseid tulevikus. See vajab tõhusat ja enesekindel juhid üle valdkondades praktika, poliitika, propageerimise määrus, haridus ja tööalast arengut.

 • Kas teil on, mida ta võtab, et olla üks neist juhid?
 • Kas soovite arendada oma juhtimise ja propageerimise oskusi ja võimeid viisil, mis peegeldavad ja suutlikkuse algusaastatel sektoris?
 • Kas sa tahad olla osa kogukonnast praktika, mis mõjutavad ja viia algusaastatel sektori tulevikku?

Kui vastus nendele küsimustele on jaatav ja teil on 2.2 BA Autasud ECCE või Sugulane distsipliini ja on vähemalt kaks aastat töökogemust algusaastatel sektoris või sellega seotud valdkonnas lõpule lõpus kraadiõppe programmi, siis Institute of Technology Sligo on Level 9 programmi, mis aitab teil saavutada oma eesmärke.

Arendada põhioskusi

Läbi selle programmi saate arendada põhioskusi, mis aitavad teil ehitada oma juhtpositsiooni ja nõustamissuutlikkus; kujundada ja mõjutada peamisi organisatsioonide ja asutuste algusaastatel sektori ja tõhusalt tõeliste muutuste.

Lõpetamisel selle programmi teil on võimalik:

 • dokument, tunda ja mõelda oma olemasolevaid panga teadmiste, oskuste ja kogemuste
 • kriitiliselt hinnata ja rakendada Kesk teooriad juhtimine ja haldamine sees ja väljas sektoris, rahvusvahelises kontekstis
 • tegeleda tõhusa kutsealase propageerimise kommunikatsiooni-, võrgustike, sotsiaalse meedia kasutamine ja lobitöö
 • mõista, kuidas tänapäeva ECCE organisatsioonid töötavad, kuidas tõhusalt tegeleda ja neid muuta, ja miks see võib olla nii keeruline saavutada?
 • võrrelda poliitika Iiri algusaastatel sektori teiste juhtivate Algusaastatel võrreldavatest rahvusvaheliselt läbi uuringu, võrgustike ja otsene kogemus
 • kaasata kriitiliselt teadus, kusjuures põhjalikke teadmisi olulise sotsiaalse lastega seotud küsimuste ja oskusi läbi eetilised teadusuuringud oma.
sryj

Kuidas see töötab

Programm on üles ehitatud kahe moodulid iga semester (Semester 1 kestab septembrist Jan; Semester 2 jaanuarist maini) .Saate on tegelenud sisu, mis on online loengud (kuus moodulit) alates õppejõudude ja peamiste juhtide ja ekspertide Põld; online arutelude ja tegevuste; juurdepääsu digitaalsetele ressurssidele; ja jagada oma kogemusi.

Iga semester toimub elamu programmi, mis toob teile koos oma mehe osalejad, õppejõudude ja arvud algusaastatel sektoris. See võimaldab teil tegeleda elav arutelu, laiendatud õppe hindamisel ning põhiloengutest. Hinnang programm on läbi paljusid opilasekeskne ja aktiivne tehnikat. Professionaalne suhted teil arendada läbi selle käigus annab aluse juhtimine ja toetus võrkudes ja kogukonnad praktika tulevikus.

Programm: aspirantuur / Master of Arts in Leadership ja Advocacy alusharidussektori

 • Akrediteeritud: IT Sligo delegeeritud asutuse QQI
 • Tase 9 kohta Riikliku kvalifikatsiooniraamistikku
 • PgDip - 60 EAP: MA - PgDip 30 EAP (ECTS = European Credit Transfer System)
 • Tarneaeg: segada, online, kus viie päeva töötoa (E-R) iga semestri
 • Kestus: 3 semestrit (PgDip) 1 edasise semester (add-MA)
 • Hind: 5000 € (PgDip) 2500 € (add-MA). Võib osamaksetena
 • Tarbimise: September

Riiki sisenemise nõuded

2,2 BA Autasud ECCE või Sugulane distsipliini ja on vähemalt kaks aastat töökogemust algusaastatel sektoris või sellega seotud valdkonnas lõpule lõpus kraadiõppe programmi. Taotlejad võivad kandideerimist ja küsitleda koha programmi.

Kõik loengud, õpetused ja praktilised tööd tehakse inglise keeles. On äärmiselt oluline, et õpilased, kes ei ole emakeelsed inglise keelt kõnelejad, on sisenemisel nõutud standardiga, et tagada IT-Sligo ajahetkel maksimaalne väärtus. IT Sligo sisenemiseks vajalik ingliskeelne ingliskeelne inglisekeelne ingliskeelne ingliskeelne ingliskeelne ingliskeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeelne inglisekeel

Intervjuud toimuvad Sligo.

Aktuaalset

Algusaastatel Inspektsiooni Parem Start Mentorid, Manager / toetamine ja arendamine töötajad linna ja maakonna Lastehoid komiteed, juhtimine / juhirolli Tusla, juhtimine / Policy rollide National vabatahtlike organisatsioonide nagu Early Childhood Iirimaa, National lastehoiu võrgustiku, Barnardos, juhtimise rollid in Perekeskused ja juhid nii era- kui ka kogukonna algusaastatel teenuseid.

Mis on minu veelgi õppimisvõimalusi?

Doktoriõppe algusaastatel, Laps ja perekond.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute ... Loe edasi

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute’s full-time, part-time and apprenticeship programmes. Of those, 2,000 are studying online. Näita vähem