Kraadiõppe programmi säästva maastiku planeerimine ja disain

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Conway programmi on elav kooslus klassiruumis toimuvat õpet, rakendusuuringute stuudio töö, üliõpilane ja külastajate esitlusi, põllutööd, külastused ning mitteametlikke arutelusid kollektiivse köök.

Joonistamine valdkonnas

Õpilased õppida teaduskonna, üksteiselt, alates online, ja nende avastusretked oma projekti saite ja kogukonnad, kus need projektid on varjatud. Keskkond on isiklik, koostöö ja range-õppe on ajendatud motiveeritud õpilased töötavad päris kogukondade lahendada reaalse ja pakilisemaid probleeme.

Conway programmi on üles ehitatud need tegelike projektide jaoks tõeline klientidele. Projektide tõstatada küsimusi, küsimused ja probleemid-tehnilist küsimusi saidilt inseneri-, eetiliste küsimuste kohta kogukonna kaasamise ja ressursside mõistlikku kasutamist, praktilisi küsimusi, kuidas vastupidavust saab ehitatud süsteemide Ebakindlast futuurid-, et juhtida klassi arutelud ja valdkonnas ja stuudio töö, mis moodustavad ülejäänud täielikult integreeritud, mitut teadusharu. Klassi ülesanded-graafika, tehniliste ja kirjaliku-tugi projektitöö.

Tüüpilised Nädal at Conway

Oleme väike. See tähendab, et me saame muuta ajakava kohta jalamaid koormuse up van ja minna ekskursioonile, et näha, mis juhtub siis, kui tamm kokku variseb; külastada ehitusobjektile ajal kogukond tänavafestival; lisada klassi tutvustada uut tarkvara, mis äkki võimalik.

Me küll, on regulaarne iganädalane ajakava.

Projektid

Iga Conway õpilane töötab kolm projekti, üks semestris. Sügisel õpilased on oma veebilehe kujunduse projekt, tavaliselt paar aakrit või vähem ühe õpilase leidmist uue kodu arenemata site, kohandades ehitatud sait uutele omanikele või kasutab, projekteerimine hariduskeskus või turul aed väike talu või töötavad tasku park või väike maa usaldust vara.

Läbi selle esimese projekti, õpilased õpivad põhitõdesid projekteerimise protsess: site luure ja hindamine, määratledes / rafineerimine projekti eesmärgid ja kliendi vajadustele, ja uurida lahendusi, mis töötavad koos looduslike süsteemide kohapeal.

Väike õpilaste meeskonda tööle-ja õigusi haldavate-talvel ja kevadel projekte. Talv projektid on suurem maakorralduse projektid, nagu toiduga kindlustatus plaan linna või piirkonna majandamise kava maa usaldust vara või piirkondlike park, campus üldplaneeringu või põllumaad säilitamise strateegia.

Kevad projektid on ka ühenduse tasandil, kuid täpsemalt, nagu streetscape disain, park või puhkerajatist või taastamise kava endine tööstusala.

Õpilased õpivad ka oma tavapärase kokkupuude teiste õpilaste projektide-30-35 erinevat projekti kolm erinevat skaalat. Kõik on reaalsed projektid tõeline klientidele. Õpilased puutuvad kokku ka selles, kuidas potentsiaalsete tööandjate maa loodab, linna ja piirkondlik planeerimine osakonnad, ühiskondlike organisatsioonide ja mittetulundusühingud.

Klassid

Klassid projekteerimise teooria, graafika, arvutioskus (nt InDesign ja GIS), site, inseneri-ja humanitaarteaduste toetada ja juhtida alates üliõpilaste kogemusi projektide.

Student Ettekanded

Õpilased annavad iganädalane esitlusi õppejõud ja klassikaaslastega, üha rohkem ja rohkem rahul selgeks jutustus oma projekte ja teha kaalukaid argumente eriti projekteerimise ja planeerimise lahendusi.

Near lõppu perspektiivis üliõpilased anda ametliku esitlusi enne žürii kolmest väljaspool spetsialistid kogenud projekteerijad, planeerijad ja ökoloogid-, kes annavad nõu, et õpilased saavad siis lisada, et viimase kahe nädala jooksul.

Stuudio

Matemaatika minna laua laua stuudio päeva individuaalne ja meeskonna konsulteerimine. Pärast õppejõud koju minna, õpilased jätkata õppida stuudios üksteisest.

Külastajad

Vähemalt kord nädalas, väljaspool eksperdi teemakohased-näiteks keskkonnaõigus, roheline ehitusprojekti, elupaigad või keskkonna õiglus annab loengu kooli. Nad on sageli viibida rühma sööki, mis järgneb, ja mõnikord veeta aega stuudios rääkida õpilastele projekte.

Field Work

Nädal lõpeb reisi van-to tehismärgalad, regionaalplaneerimise kontoris, Quaking raba, uuenduslikke parklas-või põllutööd, õppida telliseid, roheline katusekonstruktsiooni või tiik hoone.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We explore, develop, practice, and teach design of the land that is ecologically and socially sustainable.

We explore, develop, practice, and teach design of the land that is ecologically and socially sustainable. Näita vähem
Conway , Conway + 1 Rohkem Vähem