Kraadiõppe tunnistuse / diplomi / Magistriõpe in Management & juhtpositsiooni ühiskonnas ning avaliku sektori

Üldine

Programmi kirjeldus

See Aspirantuur / diplom / Master of Arts in Leadership and Management ühenduse ja avaliku sektori eesmärk on arendada erinevaid oskusi õpilased, et eristada ja analüüsida juhtimise, haldamise ja juhtimise kogukonnas, vabatahtlik, mittetulunduslik, kohustuslikud ja avalikus sektoris. Õpilasi julgustatakse kaasa oma kogemused sektoris taotleda teoreetilise ja akadeemilise Programmi vahenditest. See paindlik, osalise tööajaga programm pakub kas lõpetamist kaks või kolm aastat ja on akrediteeritud NUI Galway.

Programm võimaldab õpilastel ehitada teadmistebaasi ja isiklikult juhtiv ja muutuste juhtimine, juhtimise ja õigusliku täitmise, organisatsiooni ja tegevuse juhtimise ja arenev organisatsioon. Kombineerides nädalavahetusel seminarid, e-õppe tegevuse ja füüsilisest isikust suunatud uuringus õpilased saavad arendada tugevat juhtimist, analüütilise ja uurimistöö oskused. Programm ülesandeid kombineerida peegeldav õppepraktikaid, juhtumiuuring analüüsi, juhtimisoskuste arendamine (nt teavitamine dokumente, esitlusi), mis võimaldab õpilastel töötada enda professionaalse või vabatahtliku kogemus. Viimane ülesanne on Magistriõpe väitekirja 20.000 sõnu teemal läbirääkimisi vastab määratud juhendaja.

Juba sügisel 2016 tarbimist, programm pakub jätkuvalt paindlikud, moodul-by-mooduli õppimise võimalusi üle kalendriaastale ning see on võimalik lõpule viia aspirantuur poolt aprill 2017. Alates sügisest 2017 Advanced Research Methods moodul ja Magistriõpe doktoritöö tarnitakse kõikidele magistrantide õpetused keskenduda konkreetselt juhtimise ja haldamise sektori haru.

Kursuse kestus

Master of Arts: kaks või kolm aastat (modulaarne osalise tööajaga) (6 moodulit, 90 ECTS) Väljub puudub: aspirantuur (3 moodulid, 30 EAP) või aspirantuur (5 moodulit, 60 ECTS).

Täielik programm koosneb kuuest moodulist, võtta paindlik, moodul-by-mooduli alus:

Aasta 1 moodulid

 • Juhtimine ja õigusaktide järgimisega (10 EAP) - MALM Moodul 1
 • Organisatsiooni ja Operational Management (10 ECTS) - MALM Moodul 2
 • Edendamine Organisatsiooni (10 EAP) - MALM Moodul 3
 • Sissejuhatus juhtimine ja haldamine ühenduse, mittetulundus- ja avalikule sektorile (15 EAP) - MALM Moodul 4

Edukat lõpetamist need kolm moodulit vastab aspirantuur.

 • Need kursused on saadaval ka auditi põhjal, kes on huvitatud sisu läbimata hindamise (või kogunev ECTS). Tunnistus käimist antakse.

2. aasta moodulite

 • Advanced Research Methods (15 EAP) - MALM Moodul 5 eduka lõpetamise moodul (pärast kõik neli moodulit Aasta 1) vastab nõuetele aspirantuur.

 • Master of Arts Doktoritöö (30 EAP) - MALM Moodul 6 eduka lõpetamise moodul (pärast kõik viis järgnevate moodulite) vastab nõuetele Master of Arts.

Kes peaks kehtima?

See programm huvi pakkuda neile, kes:

 • Töö juhtimine või juhtimise kogukonnas, vabatahtlikud, mittetulundus- ja avalikule sektorile
 • Soov areneda juhtimine / juhtimise rollid jooksul sektori / oma organisatsiooni
 • Liikmed vabatahtliku korralduskomiteed / plaadid kogukonnas või vabatahtliku sektori
 • Töö juhtimise või juhtivatel kohtadel kohalik omavalitsus või kohustuslike sektoris
 • Esindavad kohaliku omavalitsuse seadusjärgne või kogukonna / vabatahtlikku sektorit juhtimise roll avalikus sektoris või kogukonna juhatusest
 • Lõpetajad bakalaureuse programme sihtasutus või huvi sektoris

Mis on sisenemise nõuded?

 • Esmane kõrgharidus (min 2: 2) või samaväärse akadeemilise krediiti • Vähemalt kaks aastat kogemusi või vabatahtliku ühenduse, vabatahtlik või avalikus sektoris on väga soovitatav.

Mis tulevikuväljavaated on seal üliõpilaste lõpetamist selle programmi?

Võimalikku karjäärile juhtimis- või juhirolli ühiskondlike organisatsioonide, mittetulundusühingute ja sotsiaalne ettevõte koos avaliku ja Ametkonnad olemas lõpetajate programm. Nagu on jätkuv rõhku ettevõtte juhtimine, eelarve jätkusuutlikkuse ja juhtimine vastutust, töövõimaluste ja pardal seisukohti selles sektoris on nõudlust. Lõpetajad selle teadmisega baasi ja oskuste kogumi seatakse võtavad need kohustused ja rakendada neid teadmisi rahva hüvanguks. Õpilased võivad kaaluda ka edeneb õpinguid doktoriõppe tasemel.

Õpilased programm on õigus õpilase liikmete Instituut valitsejate kogukonna ja vabatahtlike organisatsioon Iirimaa (IMCV).

Lõpetajad programm on õigus Senior liikmelisus Instituut valitsejate kogukonna ja vabatahtlike organisatsioon Iirimaa (IMCV), ja mille liikmeks võib kasutada pärast nominaalse tähed SiMCV.

Programm Rakendused:

 • Et maksimeerida kasu programmi osalejad, tarbimine on piiratud 20 õpilast. Kandidaadid tungivalt kohaldada alguses.
 • Taotluste esitamise tähtajaks: Avatud aastaringselt taotluste peale üksikute moodulite
 • Moodul kuupäevadel: nädalavahetusel: umbes ühe nädalavahetuse (reede õhtu / laupäev) kuus
 • Programm akrediteerimine: National University of Ireland, Galway - NUI Galway (Level 9)

programm rakendused

 • Et maksimeerida kasu programmi osalejad, tarbimine mis tahes moodul on piiratud 20 õpilast. Kandidaadid tungivalt kohaldada alguses.
 • Kui olete registreeritud programmis ei ole vaja esitada uus taotlus, lihtsalt näidata oma huvi CLL ametis oma kavatsusest registreeruda moodulid pakutakse. Tähtpäeva Uus Rakendused (sügisel tarbimist): Reede 12. august 2016
 • Tähtpäeva Uus Rakendused (talvel tarbimist): Reede 25. november 2016
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

St. Angela’s College, Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway, is a provider of University-level education and research in the North West of Ireland. As a College within the w ... Loe edasi

St. Angela’s College, Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway, is a provider of University-level education and research in the North West of Ireland. As a College within the wider National University network we are a dynamic, fast-growing educational institution that recognises our strategic location in Sligo and the North West. We are fully responsive to the local/regional needs and aware of our contribution not only to University-level education but to the social and economic development of the region. Näita vähem