Kriisi ja katastroofide juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursus

MSc kriis ja katastroofide juhtimine ühendab kriisiohje, riskijuhtimise ja katastroofide ohjamise valdkonnad, mille eesmärk on anda üliõpilastele võimalus arendada arusaamist olemasolevatest lähenemisviisidest kriisidele ja katastroofidele ning nende sündmuste mõju ettevõtetele, kogukonnad ja rahvad. Programmis käsitletakse eelkõige ettevõtete katkemisega seotud küsimusi ning valmisoleku-, reageerimis- ja taastamisstrateegiate vajadust, et minimeerida nii loodus- kui ka inimtekkeliste kriiside ja loodusõnnetuste tagajärjel tekkinud majanduslikke ja inimkaotusi.

Äriühingute, kogukondade ja riikide kasvav nõudlus suurendab vastupanuvõimet potentsiaalsete kriiside ja katastroofide vastu, eelkõige kriiside ja katastroofide ohjamise põhimõtete, katastroofideks valmisoleku, reageerimise ja taastamise planeerimise abil.

Õpilased saavad õppida eristama kriisi ja katastroofide juhtimise eri etappe ning julgustama kriitilisi kriise ja katastroofe juhtima alternatiivseid lähenemisviise kriitiliselt kajastama ja hindama. Programmis vaadeldakse ka riskide hindamise, operatsioonide juhtimise ja kriisikommunikatsiooni alaste teadmiste ja oskuste arendamist. Õpilased saavad õppida, kuidas määratleda ja lahendada konflikte ja haavatavust organisatsioonides ja katastroofi tsoonis ning kuidas neid efektiivselt lahendada.

Tähtsündmused
 • Valmib see programm võib otsida karjääri hädaolukorraks katastroofidele reageerimise ja kriisikommunikatsiooni muu Pathways .
 • Teil on võimalus teha vabatahtlikku õppekülastust katastroofijärgses asukohas, nagu Sri Lanka (2004), Haiiti (2010), Jaapan (2011), Filipiinid (2013), Nepal (2016), Itaalia (2016). Sellega seotud kulusid leiate vahekaardilt Tasud.

Kuidas sa õpid

Kriiside ja katastroofide juhtimise MSc hõlmab nii teoreetilisi kui ka professionaalseid aspekte. Programm koosneb moodulitest (1) äri ja juhtimine, (2) projekti ja tegevuse juhtimine ja (3) kriisi ja katastroofide ohjamine. Kriisi ja katastroofide ohjamise lähenemisviise õpetatakse juhtumiuuringute abil paljudest sektoritest.

Programmi õpetatav element koosneb seitsmest põhimolemendist ja ühest vabatahtlikust moodulist.


Põhilisi õpetatud mooduleid on:

 • Kriisikommunikatsioon
 • Juhtkonna otsuste analüüs
 • Katastroofide ohjamine
 • Rahandus ja raamatupidamine
 • Humanitaarabi logistika
 • Projekti planeerimine ja juhtimine
 • Uurimismeetodid ja disain

Alljärgnev on valikuvõimaluste illustreeriv nimekiri. Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

 • Ühenduse organisatsioon, jätkusuutlikkus ja areng
 • Võrdlev personalijuhtimine
 • Sihtkoha haldamine ja turundus
 • Ülemaailmne tarnestrateegia
 • Grupi nõustamisprojekt
 • Rahvusvaheline ettevõtlus
 • Sotsiaalne ettevõtlus
 • Jätkusuutlikkuse juhtimine
 • Lennujuhtimise äri
 • Võistkonnad ja juhid

Õpilased seejärel edukalt lõpetada kohustuslik väitekirja osa programmi. Väitekiri on eesmärgiks on ergutada innovatsiooni ja mitmekesine Pathways lõplikku hinnata toote. Selles mõttes on väitekiri laiendatud projekt, mis võib kohandada mitmesuguseid iseseisvaid töödega.

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Iga moodul koosneb tüüpiliselt kahest või kolmest nädalast õpetamisperioodist 12-nädalase õpetamise ajal. Tavaliselt õpite nelja moodulit ühe semester ja seega 8-12 tundi nädalas. Pange tähele, et olenemata sellest, kas olete täistööajaga või osalise tööajaga üliõpilane, võivad õppetunnid erineda tähtaegadest ja neid saab jagada kogu nädala jooksul.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, kus uuritakse loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina eeldatakse, et iga tund klassis õpilastelt kulub vähemalt neli-viis tundi iseseisvas õppes. Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge programmi juhi poole.

Kui kavatsete õppida kraadi osalise tööajaga, siis õpib kaks moodulit ühe semester, 4-6 tundi kontaktandmed nädalas.

Omadused

Lincoln International Business Schoolil on kogenud personali meeskond, mis koosneb akadeemiliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud õppejõududest, kellel on asjakohane tööstuslik kogemus ja rahastajad, kellel on laialdased uurimistööga seotud huvid.

Kool korraldab igal aastal külalisesinejate sarja. Kooli osana saate õppida tööstuse ekspertidelt. Varasemad kõnelejad on kaasanud selliste organisatsioonide esindajaid nagu Deloitte, Santander, HSBC, Innocent, Siseaudiitorite Instituut ja Sir David Tweedie (endine IASB esimees).

Teil on võimalus oma oskusi ja teadmisi veelgi täiustada õppekavavälise tegevusega, nagu ühine ühiskond, vabatahtlik tegevus või üliõpilasesindaja.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad IELTS 6.0-s ingliskeelt vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena.

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte-EL / UK), kes ei täida kraadiõppekursuste otseseid sisenemisnõudeid, võimalust lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadiõppeprogramm.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem