Ülevaade

Kriminaalõiguse kraadi programm on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud kriminaal- ja sotsiaalse õigluse teemade uurimisest ja jätkamisest. Õpilased, kes registreeruvad meie programmis tavaliselt soovivad jätkata kriminaalõiguse karjäärivõimalusi. Albany osariigis oleme otsustanud tagada ranged programmid, mis põhinevad teoreetilistel alustel, praktilisel rakendamisel, kogukonna kaasatusel ja teadustööl. Meie eesmärk on tagada, et meie õpilased töötaksid analüütilise, probleemilahenduse ja intellektuaalse võime, mida saab rakendada ülemaailmsel turul. Meie kriminaalõiguse õppejõud on keskendunud ja pühendunud selle tagamisele, et õpilased puutuvad kokku kaasaegsete ja ajalooliste distsipliinide kontseptsioonide ja küsimustega. Lisaks kavatseme ja loodame, et meie õpilased on valmis osalema stipendiumis ja jätavad meid valmis kriminaalõiguse valdkonna edasiarendamiseks.

Töövõimalused

Õpilased, kes tegelevad Albany State University kriminaalõigusega, saavad pärast lõpetamist mitmeid karjäärivõimalusi. Paljude selliste võimaluste eksponeerimine toimub enne lõpetamist pärast praktilise praktikakohase praktika läbimist. Paljud kriminaalõiguslikud töökohad pakuvad praegu stiimuleid isikutele, kellel on töökohal kriminaalõiguse määr. Kriminaalõiguse tasemega üliõpilastel on võimalus jätkata kohalike, riiklike ja föderaalsete töökohtade loomist. Töötamine Federal Bureau of Investigation, US Marshalli teenistuse, immigratsiooni, sissetulekute, loodusvarade osakonna, USA postiameti ja alaealiste õigusemõistmise osakonna vahel on vaid mõned võimalused, mis meie lõpetajatest jõuavad.

Kuidas kandideerida

Kuigi on olemas ametlik taotlusprotsess, mis algab ülikoolilinnakule vastuvõtukeskusega, soovitame teil meie osakonda helistada või külastada. Meie kriminaalõiguse teaduskond oleks hea meel end aega veeta ja jagada teiega potentsiaali, mida saate oma abiga realiseerida.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Albany State Universityis »

See kursus on Online
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
189 USD
krediiditundi kohta (riigisiseselt). 755 krediiditundi kohta (väljaspool riiki).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date