Kriminoloogia magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven kriminoloogiamagistrit iseloomustab tugev seos hariduse ja uurimistöö vahel, selgesõnaliselt rahvusvaheline suund ja võrdlev metoodika, pöörates erilist tähelepanu kriminaalsuse piiriülesele olemusele.

Üldised ained hõlmavad kriminaalteooriaid ja õiguskaitse, psühholoogia, seaduse ja kriminaalõiguse mudeleid, noorte kriminoloogiat ja alaealiste õiglust ning uurimismeetodeid. Programm pakub ka tipptasemel kursusi rahvusvahelise politsei- ja õigusalase koostöö , poliitiliste kuritegude ja üleminekuaja õigluse, taastava õiguse, terrorismi ning organiseeritud ja ettevõtete kuritegevuse teemal. Programmi saate taotleda ka koostöös Maastrichti ülikooliga.

LINC on Leuveni kriminoloogiatraditsiooni viimane institutsionaalne kehastus (2007), mis sai alguse kriminoloogiakooli asutamisest 1929. aastal. Kriminoloogiaalane tippteadus jätkub tänapäeval, ühendades tugeva uurimistöö ja sügava pühendumuse struktureeritud ühiskonnale kümne uurimisliini piires. LINC koosneb 11 professorist ja enam kui 70 assistent ja stipendiaadist, kes tegelevad kriminoloogiliste uuringute ja haridusega.

Tugevused

  • Kriminoloogia magister sisaldab rikkalikku valikut rahvusvahelistest kursustest, pakkudes põhjalikku uurimistööd kuritegevuse, korrakaitse ja kriminoloogiliste teooriate kohta.
  • Kursusi õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased, kes on oma ala spetsialistid.
  • Programm põhineb Leuveni kriminoloogiainstituudi teadmistel, tagades suurepärase akadeemilise hariduse ja toetava õpikeskkonna.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti