Kriminoloogia täiustatud teadusuuringute rahvusvaheline magistriõpe (IMARC)

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) on ainus olemasolev kriminoloogiaprogramm, mis keskendub piiriületusele, julgeolekule ja sotsiaalsele õiglusele. Ühisprogrammi pakuvad neli erinevat ülikooli Euroopas.

IMARC tegeleb oluliste küsimustega, alates sisserändajate kasvava sissevoolu mõjust seoses sise- ja välispiirikontrolliga, riikidevahelise organiseeritud kuritegevusega, inimõiguste probleemidega, linna turvalisusega ning radikaliseerumise ja terrorismi ohtudega, küberkuritegevuse, ettevõtete kuritarvitamise ja vihakuritegude, rassismi ja ksenofoobia suurenemine. Nende teemade käsitlemisel on peamiseks teemaks küsimus, kuidas korraldada julgeolekut ja kaitsta inimõigusi. IMARC tegeleb kriminoloogilise ekspertiisi vajadusega ühise Euroopa kriminaalõiguse valdkonna kontekstis koos sisemise ja välispiirikontrolli ning laiema rahvusvahelise arenguga.

IMARC on täistööajaga programm, mis valmistab õpilasi ette, et nad tegeleksid Euroopa praeguste arengutega piiriületamisel, julgeolekus ja sotsiaalses õigluses. IMARC eesmärk on suurendada õpilaste suutlikkust rakendada uusi teadmisi ja täiustatud analüütilisi oskusi probleemidele rahvusvahelisel ja interdistsiplinaarsel vaatenurgast. Programm ühendab õppimise, uurimistöö ja praktika koostöös juba väljakujunenud partneritega, kelle hulgas on valitsused, valitsusvälised organisatsioonid, ettevõtete esindajad ja teised ülikoolid, mis aitab kaasa meie õpilaste tööalase konkurentsivõime tõstmisele.

Programmis osalevad ülikoolid on kõigil piisavalt, kuigi erinevad teadus- ja õpetamisalased teadmised kriminoloogia valdkonnas, eriti seoses piiriületuse, julgeoleku ja sotsiaalse õiglusega. Strateegilise partnerluse põhieesmärk on viia see kogemus kokku ning arendada tasakaalustatud ja uuenduslikku õppekava, mis hõlmab mitmeid ühiseid tegevusi ja kursusi (peamiselt ülemaailmse kriminoloogia, uurimismeetodite ja ülekantavate oskuste valdkonnas) ja vabatahtlikke kursusi, et pakkuda võimalus jälgida erinevaid lugusid. Lisaks hõlmab IMARC uuenduslikke, interaktiivseid õpetamismeetodeid, milles optimeeritakse nii õpilaste-õppejõudude kontaktide, mitteametliku õppe kui ka sotsiaalmeedia tugevaid külgi.

Selle konsortsiumi ülikoolid on:112517_IMARC.JPG

 • Erasmuse ülikool Rotterdamis, Erasmuse õigusteaduskond, kriminoloogiaosakond (koordinaator) (Holland)
 • Genti ülikool, kriminaalõiguse osakond
 • Kenti Ülikool, sotsiaalpoliitika, sotsioloogia ja sotsiaaluuringute kool (UK)

Struktuur

Kaheaastane IMARC programm on jagatud nelja semestri kohta:

• Programm algab Rotterdami Erasmuse ülikoolis, kus te võtate mitmeid kriminoloogia teoreetilisi ja metodoloogilisi kursusi, keskendudes eelkõige rahvusvahelisele kriminoloogiale üldiselt ja eelkõige piiriületusele, turvalisusele ja sotsiaalsele õiglusele.

• Teisel poolaastal valite ühes neljast ülikoolist spetsialiseerumisrada.

• Kolmandal semestril on võimalik praktikale kolida teise ülikooli või asukohta. Kui te järgite EUR rajal, on liikuvusreeglite kohaselt kohustuslik liikuda teise ülikooli (kaks programmi ülikooli). Teiste lugude puhul võite jääda ülikooli sellel rajal.

• 4. semestril kirjutate oma magistritöö ülikooli järelevalve all, kus te teekonda järgite.112518_IMARC2.JPG


Tööhõivevõimalused

Pärast IMARC edukat lõpetamist on teil 2 või enam magistrikraadi. Mis IMARC diplom, olete kõrgelt koolitatud spetsialist kriminoloogilisi teadmisi, täiustatud analüütilisi oskusi ja rahvusvahelist väljavaadet.

Kohapeal tegutsevad organisatsioonid on ka potentsiaalsed tööandjad. Teie töövõimalused on valitsusväliste organisatsioonide, valitsusasutuste ja poliitikakujundajate ning kaubandusorganisatsioonide juures. Teie koolitus teadustöötajana võimaldab teil töötada mitte ainult akadeemiliste, avalik-õiguslike ja kaubanduslike funktsioonide uurijana, vaid ka konsultandi, andmeanalüütikuna, järelevalveametnikuna, poliitikakonsultantina ja poliitikakujundajana, advokaadina ja muudel juhtimistasanditel.

Sissepääs ja valikukriteeriumid

2019. aasta septembri taotlusmenetlus avatakse jaanuari lõpus. Menetluse ja tähtaegade üksikasjad lähevad varsti läbi.

Sisseastujaid käsitletakse tsentraalselt Rotterdamis kõigi nelja ülikooli jaoks.

Ametlikud vastuvõtukriteeriumid

 • Kriminoloogia bakalaureusekraadiga üliõpilased lubatakse tingimusteta
 • Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad sotsiaalteaduste või humanitaarteaduste või õiguse alal, on lubatud, kui selle omanik saab
  • näidata teadmisi kõrvalekaldumise ja sotsiaalse kontrolli küsimustest
  • näidata piisavalt kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uurimismeetodeid (vt allpool)

Valikukriteeriumid

 • Kõik taotlejad on kohustatud koostama motivatsioonikirja, mille alusel tehakse valik, millel on asjakohane diplom (id) ja palgaastmete loend koos hindamissüsteemi kirjeldusega.
 • Õpilasi palutakse näidata oma esimest ja teist eelistust nelja ülikooli rajale. Õpilaste eraldamine sõltub nii eelistustest kui ka olemasolevatest kohtadest ülikooli kohta. Kõik õpilased peavad kokku valima vähemalt kaks erinevat Euroopa ülikooli. Ülikool, mida õpid, täidab kraadi, nii et sul on vähemalt kaks kraadi.
 • Kõik taotlejad on kohustatud saatma oma varasema / praeguse hariduse kohta teavet (oma CV-s):
  • saadud bakalaureusekraad
  • haridusasutus, asukoht, eelneva / praeguse hariduse riik
  • vajaduse korral spetsialiseerumine, suur ja / või alaealine
  • eelneva / praeguse hariduse alguskuupäev ja kestus

Teadusmeetodite teadmiste ja oskuste kriteeriumid

 • Ametlikud keelenõuded
 • Minimaalne IELTS skoor 6,5.
 • Minimaalsed TOEFL skoorid 90
 • Minimaalne sertifikaadi täiustatud inglise (CAE) klass C

Üliõpilase tasu

 • EMP õpilased: 4500 eurot aastas
 • EMP-välised üliõpilased: 9 000 eurot aastas
Viimati uuendatud märts 2019

Teave kooli kohta

The International Master’s in Advanced Research in Criminology (IMARC) is the only existing 2-year programme in criminology that focuses on border crossing, security and social justice. The joint prog ... Loe edasi

The International Master’s in Advanced Research in Criminology (IMARC) is the only existing 2-year programme in criminology that focuses on border crossing, security and social justice. The joint programme is offered by four different Universities in Europe. Näita vähem
Rotterdam , Genti , Canterbury , Bologna + 3 Rohkem Vähem