KTM veeressursside engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Big väljakutsed on käesoleva programmi

  • Vesi julgeoleku peamine mure on inimkonna ees seisvate, insenerid on esmane spetsialistid See küsimus.
  • Igal aastal rohkem kui 3,4 miljoni inimest sureb veega seotud haiguste - 1 9 inimest kogu maailmas ei ole juurdepääsu puhtale ja puhas joogivesi - 1: 3 inimest üle maailma kannatavad veepuuduse - Rahvastiku kasv ja kliimamuutus asetab märkimisväärse pingeid globaalsed veevarud - Üleujutused nii linna- kui ka maapiirkondades süvendab kliimamuutust
Nelinurk

Programmi eesmärgid ja eesmärk

See programm annab insenerid tehnilise pädevuse pakkuda lahendusi veega kindlustatuse küsimustes. Core moodulid tegeleda tehniliste aspektide veega varustamine, veeressursside majandamine ja üleujutuste leevendamise. Esmane eesmärk programm on tagada, et õpilased on põhjalikud teadmised kaasaegse hüdroloogiliste modelleerimise vahendeid. Programm on tugev rõhuasetus disain veealade, õpilaste rühmatöö lahendada reaalse maailma probleeme. Lõpetajad see programm on võimeline tegema olulise panuse lahendamisel veeressursside probleeme nii tööstuse ja akadeemiliste ringkondade üle maailma.

Mis on eriline CoEI / National University Iirimaa Galway selles valdkonnas:

  • Vesi insener on õpetanud kraadiõppe tasandil NUIG üle 40 aasta. Selle aja jooksul üliõpilast rohkem kui 50 riigis on lõpetanud NUIG.
  • See MSc in Water Resources Engineering on taaskäivitatud NUI Galway rahvusvaheline Doktor Hüdroloogia loodud programmi lõpus Prof Eamonn Nash. Paljud töötajad, kes on pidanud loenguid Hüdroloogia Programmi kaasa praeguse programmi; nii tunnustatud traditsioon maailmatasemel õpetamise vees insener NUIG jätkub.
  • Praegu NUIG töötajad on kaasatud suurte rahastatud teadusprojektide veevarud, mida soodustab maailmatasemel teadustöö aitavad NUIG.

Programmi struktuur

See on 90ECTS programm on üks täisaasta programm, mis algab septembris ja lõpeb august Programm koosneb järgmistest osadest: - õpetas (südamik ja valikainete) moodulid (55 AP) - integreeritud kontserni projektis (15 EAP) - individuaalsete uurimisprojekti ja väitekirja (30 ECTS).

Programmi sisu

Proovi Core moodulid: - Hüdroloogia & Water Resources - hüdrauliline modelleerimine - Design säästva Environmental Systems Vee kvaliteet modelleerimine - Water Resources Arengumaade Applied Field Hüdrogeoloogia - Advanced Fluid Mechanics Proovi Valikmoodulid: - Computational Methods in Civil Engineering - Turbomachines & Advanced Fluid Dynamics - Environmental Economics - Engineering Finance - Projektijuhtimine - Applied Statistika Engineers - Keskkonnamõju hindamine - globaalse kliimamuutuse

Võimalus arv Industrial & Research praktikakohti.

Õpilane see programm on võimalus taotleda üheaastase pärast lõpetamist internatuuri kas sellega seotud tööstuse või uurimisgrupp Iirimaal.

Stipendiumid

Stipendiumite arvu tehakse kättesaadavaks College of Engineering ja informaatika väljastpoolt ELi pärit üliõpilaste registreeriti neid MSc programmid. Iga stipendiumi hinnatakse 2500 € ja antakse edukaid kandidaate põhineb esitamise isikliku avalduse ja CV kolleegiumile. Paljud ettevõtjad sponsoreeritud Stipendiumid antakse ka iga väärtusega 2500 €.

College of Engineering ja Infosüsteemide ka sõlmida Nash stipendium veevarude Engineering. See on meie mälu surnud kolleegi, Eamonn Nash, kes oli meie Professor of Engineering Hüdroloogia aastaid, ja oli tuntud rahvusvahelise inseneri kogukonnas. "Nash kaskaadi" ja "NashSutcliffe koefitsient" olid tema nime ja neid ikka funktsiooni avaldanud teaduspublikatsioone. Üle neljasaja kõrgemate hüdroloogid kogu maailmas saanud oma kraadiõppe hüdroloogiliste hariduse selles ülikoolis.

Riiki sisenemise nõuded:

Minimaalne sisenemise nõue on teise klassi Autasud aste 1 tsiviil- / Environmental Engineering või samaväärne. Taotlusi kandidaatide spetsiifilise erialadel loetakse iga juhtumi puhul eraldi.

Kuidas taotleda

Taotlusi saab esitada Interneti kaudu Doktor Rakendused Keskus (PAC). PAC-kood on see programm on GYE23.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, socia ... Loe edasi

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, social science, and celtic studies; business, public policy and law; engineering and informatics; medicine, nursing and health sciences; and science. Näita vähem