Kultuuridevahelise suhtlemise varajase keeleõppe magister

Üldine

Programmi kirjeldus

KESKKONNAKAITSESÜSTEEMI KEELEHARIDUSE MASTER

Kultuuridevahelise suhtluse varajase keele hariduse kaheaastane magistriprogramm (120 ECTS) valmistab õpilasi lastele võõrkeeli õpetama. Erilist rõhku pannakse kultuuridevahelise suhtlemise varases eas.

Programmi üldine tugevus tuleneb tema didaktikast ja metoodikast, mis tugineb teooria ja praktika tasakaalustatud kombinatsioonile, mida kasutatakse tulevikus õpetaja või õpetajana. Programm hõlbustab mitmekultuurilise vaate omandamist haridusalastes küsimustes ja isikliku / kollektiivse kogemuse jagamist kultuuridevahelistes tingimustes. Programm valmistab üliõpilasi ette globaliseerumisest ning kultuurilisest ja keelelisest mitmekesisusest tulenevate probleemide ja võimaluste tõhusaks lahendamiseks.

Õppekava koosneb järgmistest kolmest õppemoodulist:

Orientatsiooniuuringud (6 ECTS)
Orientatsiooniuuringud hõlmavad sissejuhatavaid kursusi, mis pakuvad õpilastele oskusi, mis on vajalikud õpingute alustamiseks University of Eastern Finland ja selles konkreetses programmis.

Peamised uuringud (94 ECTS)
Peamised uuringud hõlmavad metoodilisi uuringuid ja teadusseminare ning kursusi, mis keskenduvad rahvusvahelisele professionaalsele suhtlusele. Uuringud on suunatud noorte õppijate võõrkeelte õpetamise teooriale ja praktikale, praegustele pedagoogilistele ja haridusalastele küsimustele, innovatiivsetele pedagoogilistele lahendustele, samuti õpetamisele ja kutsetegevusele.

Muud uuringud (20 ECTS)
Muud uuringud võivad hõlmata ülikooli tasemel kursusi, mis aitavad süvendada õpilaste teadmisi hariduse ja kultuuridevahelise pädevuse valdkonnas.


VASTUVÕTMISE KRITEERIUMID (2019 INTAKE)

2020. aasta tarbimise kriteeriumid kinnitatakse 2019. aasta augustis.

Abikõlblikud taotlejad peavad olema:

  • bakalaureusekraad (või magistrikraad) hariduse või võõrkeelte vallas või samaväärne JA
  • õpingud või töökogemus varajase keeleõppe valdkonnas JA
  • piisav inglise keele oskus

Keeleoskuste kontrollimiseks vajalike keeleoskuste miinimumnõuded on järgmised:

  • IELTS (akadeemiline): 6.5
  • TOEFL iBT: 92
  • PTE (akadeemiline): 62
  • C1 Täpsem: 176
  • C2 asjatundlikkus: 176

Kõik taotlejad hinnatakse ja asetatakse järjekorras järgmiste kriteeriumide põhjal, igaühel neist on 0 kuni 10:

  • varasem akadeemiline jõudlus
  • motivatsioonikiri.

Stipendiumi kandidaadid paigutatakse ülaltoodud kriteeriumide alusel järjekorras.

TAOTLUSPROTSESS

Järgmine taotlusperiood on alates 2. detsembrist 2019 kuni 22. jaanuarini 2020. Kõik taotlused tuleb esitada riikliku rakendusportaali Studyinfo (studyinfo.fi) kaudu.

TÜHISTAMAKSUD JA STIPENDIUMID

Kolmandate riikide ja Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilaste puhul on õppemaksu 8000 eurot aastas. Stipendiumid, mis katavad 80% õppemaksust, on kättesaadavad ja neid saab rakendada veebipõhise taotlusprotsessi ajal. Lisateabe saamiseks vt www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships.


LISAINFORMATSIOON

Kui teil on programmi kohta küsimusi, võtke palun ühendust koordinaatoriga Juuso Loikkanen (juuso.loikkanen@uef.fi).

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem