Kultuuripärandi säilitamise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

University of Lincoln eesmärk on pakkuda ideaalne keskkond, kus edendada oma teadmisi ja kaitse oskusi kraadiõppe tasandil.

Teil on juurdepääs paljudele ajaloolistele materjalidele ja nad võivad keskenduda parandusravile, ennetava kaitse või kogude haldamisele.

Neile, kes juba töötavad looduskaitsealal, võib segaõppe võimalus lubada praktiliste projektide esitamist praegusest töökohast.

Ajaloo- ja pärandikoolil on tihedad sidemed muuseumide, kutseorganisatsioonide ja pärandivaldkonna ametitega, mis pakuvad võimalusi praktikakohtadeks ja välismaal õppimiseks. Lisateavet nende paigutuste võimalike kulude kohta leiate vahekaardilt Funktsioonid.

Kuidas sa õpid

Enamik konservateadlane ja tehnikud on kvalifitseeritud konservaatorid, kellel on mitmekülgne töökogemus muuseumi ja päranditööstuses. Kombineeritud õpivõimalused, mis ühendavad paindlikkust, toetust ja akadeemilist rangust, eksisteerivad ka juba olemasolevatele töötajatele.

Kursuse koosseis ja esitlus katkevad iga mooduli kohta erinevalt ja võivad sisaldada loenguid, seminare, töötoad, iseseisvat õpet, praktikume, tööpaika, teadustööd ja üks-ühele õppimist.

Võtke ühendust sõltumatu uuringuga

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et iga tund klassiõpilastel kuluks kaks-kolm tundi iseseisvas õppes.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust programmi juhtkonnaga.

Kuidas teid hinnatakse

Programmis kasutatakse täielikku hindamist, sealhulgas esseesid, aruandeid, praktilist tööd, seminari ja plakatite esitlust ning uurimisprojekti / väitekirja.

Õpilased, kellel on kombineeritud õppimisvõimalus, peavad esitama igakuise aruande, et jälgida nende edenemist ja seanssi läbi Skype'i või telefoni pakutakse modulaatori juhendaja poolt.

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Kultuurimälestiste sektoris on loodud hea maine, mis tagab hea kvaliteedi ja keerukate esemete järele on ülikoolis ravi jaoks sageli usaldatud.

Rahvusvaheline õppekülastus

MA üliõpilastel selle programmi võib olla võimalus liituda bakalaureuse-ja diplom õpilased vabatahtlik rahvusvaheline õppekülastus. Varem on need hõlmanud Berliini, Ateena, Amsterdami ja Firenze. Pange tähele, et õpilased peavad vabatahtlikust õppekülastusest osavõtmisel katma oma reisi-, majutus- ja üldised elamiskulud.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi tunnustab kraadi konserveerimist või samaväärset töökogemust.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.5-s, iga elemendi kohta või samaväärset dokumenti vähemalt 6,0. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem