Kultuuriteaduste magister: transatlantilistes uuringutes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Atlandiülesed uuringud on kaheaastane täisajaga interdistsiplinaarne programm, mis võrdleb suhteliselt muutuvaid suhteid kultuuri ja poliitika vahel rahvusvahelises kontekstis. Uuringute lõppedes saavad üliõpilased kraadi kultuuriuuringutest, kellel on transatlantilisi uuringuid. Programmi rahvusvaheline atmosfäär annab õpilastele võimaluse õppida mitte ainult teaduslikest materjalidest, vaid ka nende kaasõpilaste mitmekesistest kogemustest ja perspektiividest meie pidevalt muutuvas ja üha enam ühendatud maailmas. Programmis tunnustatakse ja toetatakse õppejõudude ja üliõpilaste vahelisi tihedaid mentorluse seoseid, mille eesmärk on arendada erinevaid intellektuaalseid ja ametialaseid oskusi. Õppimine koos kõigi kontinentide õpilastega kutsub õpilasi üles mõtlema väljapoole nende endi ettekavatsetud maailmavaadet; see on kriitiline, et aidata üliõpilastel minna kaugemale Ameerika, lääne või piirkondlikest perspektiividest ning arendada välja ülemaailmseid.

Lõpetanud profiil

TAS-i lõpetajad ühendavad laialdased teadmised kaasaegse maailma kohta, millel on ainulaadsed analüütilised oskused ja võime mõelda kriitiliselt. Neil pole probleeme diplomaatilises töökohas leidmisel, rahvusvahelistel institutsioonidel, valitsusvälistel organisatsioonidel, kõigil avaliku halduse tasanditel, kohalikelt keskastmetena, meedias ja kirjastamises.

Kvalifikatsioonitulemus

Kandidaadid paigutatakse järjestusse vastavalt nende registreerimise kuupäevale ja ajakavale kavandatud registreerimisperioodi jooksul.

Taotluse tasu

Taotluse tasu on 20 USD (või 75 PLN või 18 EUR). Tasu makstakse iga registreeringu eest eraldi ja iga registreeringu jaoks on oma pangakonto number maksele määratud.

Õppemaks

  • esimene aasta õppemaks: 2 500 EUR (ligikaudu 3 000 USD)
  • teise õppeaasta õppemaks: 2 500 EUR (ligikaudu 3 000 USD)

Õppemaksu makstakse ühe semestri eest hiljemalt klasside esimesel päeval.

Võta meiega ühendust

Telefon: 48 12 429 61 57

E-post: transatlantic@uj.edu.pl

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Loe edasi

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Näita vähem