Kunsti- ja kultuuriõpingute magistrikraad spetsialiseerumisega kultuurile ja turismile

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kuidas saaksime mõista Uus-Meremaa turismi 50% suurenemist pärast Sõrmuste isanda triloogia vabastamist? Mis motiveerib igal aastal üle 1,5 miljoni inimese, et külastada Poolas Auschwitzi? Ja miks enamik Air France'i sihtkohtadest on Prantsusmaa endised kolooniad? See programm aitab teil mõista rahvusvahelist ja dünaamilist kultuuriturismi valdkonda ja võimaldab teil sellel üha laieneval alal karjääri alustada.

Turismisektor on tänapäeva maailmamajanduses muutunud üheks tähtsamaks tööstusharuks. Linnad, piirkonnad ja rahvad on seotud ülemaailmsete turistide voogude soodustusteta pideva konkurentsiga. Üleilmastumise ja digiteerimise tulemusena on valdkond muutunud üha mitmekesisemaks. Kuna üha suurem hulk inimesi suudab ja soovib reisida kogu maailmas, muutuvad erinevad kultuurid kogu maailmas omavaheliseks. See nõuab uusi kultuurivaldkonna ja turismi spetsialiste, kellel on teadmised ja oskused ühiskondade, kultuuride, meedia ja turismi globaalse dünaamika ennetamiseks ja mõistmiseks. Selles kaptenis keskendute järgmistele küsimustele:

  • Kuidas saaksime rahvusvahelise turismi kultuuripärandi alasid avalikustada keskkonnasõbraliku ja kogukonna sõbralikul viisil?
  • Millised võimalused ja probleemid pakuvad põlisrahvaste kogukondadele turismitööstust?
  • Kuidas turismi ajalugu ja meie kolooniapärand resoniseerib kaasaegsetes turismipraktikas?
  • Kuidas globaliseerumine ja digitaaltehnoloogia ilmumine mõjutavad turismi ja muud liiki liikuvust?

Toetate mitmesuguseid valdkondi ja turismi uuenduslikke väljavaateid. Te arendate oma teadmisi, võttes vastu erinevaid viise probleemide käsitlemiseks, loominguliste lahenduste leidmiseks, nõu andmiseks ja isegi turismisektori poliitika või organisatsiooniliste muudatuste rakendamiseks. Vaadates tänapäeva väljakutseid, peate alati silmas pidama ja jälgima laiemat ajaloolist ja kaasaegset sotsiaal-kultuurilist konteksti.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem