Kunsti-, kultuuri- ja ühiskonnateaduste magister kunsti- ja kultuuritööstuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kunsti-, kultuuri- ja ühiskonnateaduste magister kunsti- ja kultuuritööstuses

Miks valida kunst, kultuur ja ühiskond Rotterdamis?

Aastal magistriõppesse kunsti, kultuuri ja ühiskond me õpetame teile oskusi nõustada ja osaleda kultuuriorganisatsioonide. Pärast ülikooli lõpetamist, siis on eksperdi poole pöörduda teadmisi kultuuri turustamiseks või paremini mõista publiku maitsele ja motiivid.

Kunst, kultuur ja ühiskond pakub ainulaadset lähenemist, mis ühendab tänapäeva transpordiliikide tootmise, jaotamise ja tarbimise kunsti ja kultuuri üle ja üle rahvuskultuuri piiridest. Olete saanud kujutlevad uusi võimalusi ja luua uusi mudeleid korraldamise kunsti ja kultuuri, kasutades tipptasemel teadmisi peale poliitika, turundus, publiku ja haridus.

Karjäär

See magistriõppesse sobib ideaalselt tõsi kultuuri sõbrad, kes soovivad muuta oma kirg arvesse karjääri. Me valmistab teid juhtimise, poliitika või side kohtadel ettevõtete ja kultuuriasutuste, näiteks muuseumide, teater ja orkestritele, ringhäälinguorganisatsioonide ja kirjastajad. Aga ka siis, kui teie eesmärk on poliitika või juhtivale kohale valitsuse või rolli akadeemilise hariduse ja teaduse, see programm on suurepärane valik.

Master Kunst ja kultuur

Umbes spetsialiseerumine: kunsti, kultuuri ja ühiskond

Sel erialal Master Kunst ja Kultuur Studies, siis saada teadmisi ja saada paremat arusaamist arendamist, loomist ja strateegiad rahvusvahelise kunstimaailma. Sa uurib neid aspekte seoses ühiskonna arengut tervikuna. Pärast ülikooli lõpetamist, siis on professionaalne valdkonnas kunsti ja kultuuri, kes saavad kaasa aidata teooria ja uurimistöö poliitika ja korralduslikud küsimused jooksul kunstimaailma.


Pre-master

Paljulubavate kandidaadid, kes ei vasta kõigile sisenemise nõuded, võtame ühe aasta pre-master programm. Ettevalmistav programm näeb eelkõige üliõpilastele, kellel on vähe kogemusi sotsioloogia ja uurimismeetodeid. Eel-master programmi, siis registreeruda valitud kursustel bakalaureuse tasemel kunsti ja kultuuri uuringud. Sa tutvuda põhimõisteid sotsioloogia, ajalugu, kultuuri teooria ja rahvusvahelise vahetuse kunsti ja kultuuri. Lisaks pakume mitmeid kursusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud eelnevalt master aastal. Lõpetamisel pre-master, siis on kõik teadmised pead vastama kapten programmi Kunst ja Kultuur Studies.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem