• Uuringud Kestus (aastat): 1,5 aasta
 • Uuring Pealkiri: Euroopa Public Law and Politics (MA, 1,5 aastat või 3 semestrit)
 • Pealkiri Uuringud Tase: Master (2 Cycle Studies)
 • Õppekeel: Kreeka
 • Protsessi Uuringud: Full / osaline käimist
 • Minimaalne Autorid: 27
 • Minimaalne Euroopa ainepunkti (ECTS): 90

programmi kirjeldus

Programm on suunatud õiguslike aspektide omanikele, politoloogia ja / või avaliku halduse, International ja / või Euroopa Studies, International Relations ja muu asjakohane kvalifikatsioon.

Programmi eesmärk on anda võimalus bi-teaduslik lähenemine, süvendada ja teritama kognitiivse moodul, mis koosneb õppeainetest / valdkondades riigi ja Euroopa Õiguse poliitilise teooria, politoloogia, rahvusvaheliste ja Euroopa uuringute ja teised objektide hulka laiemas valdkonnas politoloogia.

Süstemaatiline kraadiõpe nendel erialadel võib olla kriitiline vara inimestele, kes soovivad töötada paljusid sektoreid, organisatsioone ja kutsealadel. Soovituslikult tarne eest realiseeritud programmi lõpetanu on kasulik:

 1. Senior või noorem töötaja avaliku teenistuse ja erinevate riiklike või semi-riiklike organisatsioonidega.
 2. Juhid rahvusvaheliste organisatsioonidega, nagu Euroopa Liit, ÜRO, Euroopa Nõukogu jne
 3. Juhid valitsusväliste organisatsioonide, rahvusvaheliste või riiklike.
 4. Liikmed, diplomaatilise korpuse ja teiste töötajate saatkondade või muude asutuste ja organisatsioonide aktiivne valdkonna riikidevahelised suhted.
 5. Neile, kes kavatsevad alustada praktilisi õiguslikke teaduse, kas advokaadid või juriidiliste nõustajatena ettevõtted ja avalikud või eraorganisatsioonid, valitsusvälised organisatsioonid, rahvusvahelised organisatsioonid jne, või kui kohtunikud.

Üldine eesmärk on programmi arendada erialaseid teadmisi, oskusi ja võimeid kraadiõppurid eespool nimetatud valdkondades, peatelg interdistsiplinaarne lähenemine ja sellest tulenev realiseerimine (a) on mitmemõõtmeline küsimuste iseloom, mis seisab silmitsi oma karjääri ja (b) "hea tahte", mis toob interdistsiplinaarsus ja metoodiline, mitmetahuline lähenemine küsimustes.

Sammas nägemus on ühendada teoreetilist praktilise mõõtme küsimustes, mis tekivad kognitiivse Public Law ja poliitilise teooria ühtsust ja arengut võime teoreetiliselt heli ja praktiliselt nende küsimustega tegelemiseks.

Alates perspektiivi indiviiditi, erilist rõhku pannakse Euroopa mõõtme küsimustes ja nende seosed väljakutseid, nõrkused ja väljavaade Euroopa poliitilise, majandusliku, kultuurilise ja sotsiaalse integratsiooni »(Euroopa integratsiooni).

Konkreetsed eesmärgid

Esimene konkreetne eesmärk Graduate Program Euroopa Public Law and Policy on assimileerida põhimõisteid ja suuruste Public Law ja politoloogia, nagu nt mõisted / suurused riigi ja valitsuse, populaarne või riikliku suveräänsuse, demokraatia ja õigusriigi selle erinevates valdkondades (liberaalne, demokraatlik, sotsiaalsed), avaliku halduse, põhiseaduse ja tootmisprotsesside (komponent võim), siis Föderatsiooni ja muud riikidevahelise koostöö jms Arusaamine nende mõistete / agregaadid on sine qua non tingimus põhjalik lähenemine keeruliste probleemide, näiteks Euroopa poliitiline integratsioon, väljakutsetele osalemist liikmesriigi ELiga riigi staatuse ja tuleviku väljavaated Küprose Vabariigi jms

Teine konkreetne eesmärk programm on anda vajalikud teadmised teoreetilisi lähenemisi ja ümber rikas institutsiooniline ja õiguslik andmete rida erialasid, nagu põhiseadusliku korralduse riigi ja valitsemistava, inimõiguste, ELi toimimise ja liides liikmesriikide ja riiklikele kohtutele kaasaegse arenguid Public Administration (Corporate Management, e-valitsuse, uue vastutuse mehhanismid ja läbipaistvus jne), planeerimise ja sotsiaalpoliitikas, viidates kaasaegse teooriad sotsiaalse ja majandusliku õigluse jms

Programm on üles ehitatud nii, et võimaldab õpilastel spetsialiseerunud valdkondades oma erilist huvi, kuid ainult siis, kui olete varem omaks üldised suunad interdistsiplinaarne ja metoodiline uurimistöö samuti algteadmised võtmeisikutega Public Law ja poliitilise teooria.

Kolmas konkreetsed programmi eesmärk on süstemaatiline kasvatamine di-saientism, vältides valesti mõisted teema ümber, vältides eelkõige ühelt poolt piirasenditel täieliku sõltumatuse Legal Science of Political Science ja Teisalt on võrdselt piirasenditel et ei tee vahet sisulise ja metoodilise eripära erialadel. Programm püüab olla muu hulgas "workshop" ning võimalusi ühtse interdistsiplinaarne mõtteviisi kaudu kindlaks probleemi komplekssust ruumi, vaid ka läbi ettevaatlik piiritlemine erinevate distsipliinide ja meetoditest juriidiline teaduse ja politoloogia võrra.

Lõppeesmärk on pakkuda sidusrühmade vahendeid teadusuuringute ja doktoritöö, et tugevdada ja juhendada liikmeid kaks osakonda, et on vaja võõrkeeles väljaanded ajakirjades ja kontrolle.

karjäärivõimalused

Nagu mainitud, on programm, mille eesmärk on omanikele kraadi seaduse, politoloogia ja / või avaliku halduse, rahvusvaheliste ja / või Euroopa õpe, rahvusvaheliste suhete ja muude asjakohaste kvalifikatsiooni, kes soovivad omandada täiendavaid kvalifikatsiooni, mis aitab neid tööl või oma parima soorituse erinevates sektorites ja kutsetegevust, sealhulgas avaliku teenistuse ja erinevate riigi või semi-riigiasutuste, rahvusvaheliste organisatsioonide, nagu näitab ELi, ÜRO ja SYM Uli Euroopas, Vabaühenduste rahvusvaheliste või riiklike ulatust, diplomaatilise korpuse ja saatkondade või muude asutuste ja organisatsioonide valdkonnas tegutsevate rahvusvaheliste suhete, terve hulk tegevusi, mis on seotud praktika juriidiline teaduse (advokaadid õigusnõustajad, kohtunikud jne) on vaja laiendada teadmisi ja oskusi need inimesed antud nõudluse selline võimalus on ilmne. Teiselt poolt, pakkumise ja valikuid asjaosalistele on üsna piiratud. Küprosel on praegu pakkumise kohta kraadiõppe programme kognitiivse ühtsust Public Law and Political Science, ja kavandatava programmi saab valida lõpetajad Kreeka ülikoolide, kes otsivad kraadiõppe ja koolitus nendes valdkondades erilist huvi. Arendamine kõrgkoolides hariduse ja ülikoolide teadusvaldkondadest programmiga hõlmatud avab uued võimalused inimestele, kes pakuvad oma teenuseid üle võtmevaldkondades ning parandada seega üldist taset teadmisi ja juhtimise küsimustes, suurendades seotud kasu kogukonnale.

Edasiõppimisvõimaluse

Lõpetajad see programm saab jätkata doktoriõppes üks erialadel, mis moodustavad kognitiivse osa programmi.

õpitulemuste

Master of Law Euroopa Liidu poliitika suunatud õpitulemuste mis teeb lõpetanud oskavad axiopoioiisoun kognitiivsed ja metoodilisi vahendeid, et oleks, nii et saate silmitsi praktiliste probleemide ja taotluste kaudu heli teooria "uuendatud" lähenemine (ühtsus teooria ja praktika, mis on kasuks innovatsiooni ja efektiivsus).

Üliõpilane, pärast programmi peaks olema võimeline:

 1. Arendab teadmisi põhilised mõisted, põhimõtted ja teooriad valdkonnas avaliku õiguse ja politoloogia
 2. Näitab oskusi seotud sisu ja eelkõige esemeid kognitiivsed ühtsust,
 3. Rakendab vajalikke metoodilisi vahendeid teha iseseisvaid uuringuid konkreetsete küsimuste või probleemide erialade Public Law ja politoloogia
 4. See kasutab põhilised mõisted, põhimõtted ja teooriad ja spetsiifilisi teadmisi erinevate objektide tunnetusliku moodul läbi eespool nimetatud sõltumatud uuringud,
 5. See ühendab valdkondadevahelisi metoodilisi ja kognitiivsed tööriistad juriidiliste ja politoloogia vastavalt, et pakkuda kõigile uuenduslikke lähenemisviise ja ettepanekud
 6. Arendab oma konkreetse teooriaid, mis toetab interdistsiplinaarne ja metoodiline konkreetseid küsimusi ja probleeme,
 7. See ühendab teoreetilised ja empiirilised teadmised, et oleks võimalik lihtsalt ravida või keerulisi küsimusi, mis tekivad ärivaldkondades huvi (vt. neile ühtsust üldeesmärkide programmi alusel 6 ja alla 12)
 8. Kindlaks prioriteetsed küsimused saavad või väärivad analüüs ja hindamine riiklikul, Euroopa või rahvusvahelisel tasandil,
 9. Rakendab vajalikke analüütilisi, organisatsiooniliste, juhtimis-ja suhtlemisoskus lihtne aktiveerimist professionaalne huvi pakkuvates valdkondades (vt. neile ühtsust üldeesmärkide programmi alusel 6 ja alla 12), nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt,
 10. See ehitab vajalikud oskused ja hoiakud saavutamiseks pideva täiustamise individuaalseid võimeid ja oskusi lõpus oma õpinguid.
 11. Hinnake ja ettepanekud, kuidas parandada institutsionaalse korralduse süsteemid ja protsessid, mis on seotud programmi õppeaineid, eriti protsesse laiemalt avaliku halduse valdkonnas.
Programmi õpetamise keel:
 • Kreeka
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,590 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school