Kunstiajaloo ja muuseumiuuringute meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Pariisi-Sorbonne'i ülikool (Pariis IV) ja Ecole du Louvre pakuvad erialast magistriõpet "Kunstiajaloo ja muuseumiuuringute ajalugu" Al Reemi saarel asuvas Pariisi Sorbonne'i ülikooli Abu Dhabi ülikoolis. Nende kahe prestiižse prantsuse institutsiooni koostöö on enneolematu.

Üks Abu Dhabi linn valmistab avama vähemalt seitse uut muuseumit, sealhulgas Louvre'i. Lähiaastatel, kvalifitseeritud töötajad, kes on läbinud valdkonnas ajalugu kunsti ja erinevate elukutsete seotud muuseumi juhtimise, on vaja toetada teadus- ja intellektuaalse kvaliteedi need institutsioonid. Selles konkreetses kontekstis ja selleks, et vastata nendele nõuetele, kujundati see professionaalne magistriõpe.

See on osa PSUAD-i, ainuüksi kõrgharidusasutuse arengust alates 2006. aastast, mis pakub Pärnu lahe piirkonnas kunsti- ja arheoloogia ajaloo bakalaureuse programmi. Et pakkuda esimese klassi haridust, PSUAD on otsustanud laiendavad oma teadmisi läbi koostöös teadusmeeskondadele Ecole du Louvre ja tulevikus Louvre Abu Dhabi.

Kõrgetasemeline üldharidus

"Kunstiajaloo ja muuseumiuuringute" professionaalse magistri õppekava teoreetiline osa, nagu tänapäeval BA-programmi puhul, tagab Pariisi Sorbonne Ülikooli kunsti- ja arheoloogia ajaloo osakonna külalisprofessor, kusjuures kuraatorid , Ecover du Louvre'i restaureerijad ja spetsialiseerunud professorid vastutavad spetsiifilise sisu ja professionaalsete loengute eest. Mõnikord jagavad tuntud isiksused kunstimaailmast oma teadmisi ja oskusi õpilastega 21. sajandi muuseumi tervikliku ümberkujundamise protsessi raames.

12-nädalase internatuuri programm teise aasta viimasel poolaastal suurtes Prantsuse rahvusmuuseumides, välja arvatud mõned erandid, lõpetab kursuse, mille otsustas, juhtis ja jälgis teaduskomitee, et õpilased saaksid omandada Vajalikud oskused edukaks tööalaseks üleminekuks.

Kaks spetsialiseerumise võimalust

Individuaalsete üliõpilaste projektide järgi pakutakse kahte spetsialiseerumismustrit. Esimene võimalus, Art töö juhtimine ja Ennetav säilitamine, on avatud üliõpilastele, kes soovivad olla otseses kokkupuutes kunstiteosed, kaasatakse nende kaitse, näitus, edendamine ja mille eesmärgiks on luua teaduslikke vahendeid ümber. Teine võimalus, kultuurivahetus, on mõeldud õpilaste jaoks, kes on huvitatud massi ja kunstiteoste vahelisest suhtlemisest.

Laiemas mõttes hõlmab see teine ​​rada kõiki kutseid, mis on seotud muuseumide suhtlemisega publikutega, kuid ka meedias. Kaks võimalust võimaldab üliõpilastel taotleda positsioone kohe pärast lõpetamist.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Viimati uuendatud juuli 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Loe edasi

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Näita vähem