Kunstiajaloo ja visuaalse kultuurimagistri programm valmistab ette õpilasi kunstimaailma arenenumate teadustööde ja põneva loomingulise karjääri jaoks. See programm keskendub kunstiajaloo ja visuaalse kultuuri vahelistele kultuuridevahelistele küsimustele ja visuaalsete kunstide praktilisele praktikale, mis valmistab ette kraadiõppe üliõpilasi edasiseks harimiseks ja karjääriks kunsti- ja loomemajanduse kultuurivaldkonnas.

Programmi õpetatakse meie Kesk-Londonis asuvas Kensingtoni ülikoolis, kus meie õpilased saavad õppida Victoria ja Alberti muuseumi, disainimuuseumi, Saatchi galeriis ja paljudes teistes Londoni südames asuvates kunstigaleriides ja -asutustes. Londoni maailmatasemel kunstigaleriide, muuseumide, raamatukogude ja kunstiasutuste institutsioonide ligipääsu lähedus ja hõlpsus on selle kursuse aluseks.

See USA akrediteeritud magistriõppeprogramm on täistööajaga üheaastane programm, mis ühendab teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, mis õpetavad õpilastele vajalikke oskusi, et täita oma tulevase töökoha parimaid oskusi. Vabatahtlik praktika annab õpilastele praktilisi kogemusi, et suurendada nende tööalast konkurentsivõimet. Õpilased võivad ka valida selle programmi osalise tööajaga kahe aasta jooksul, mis annab neile paindlikkuse töö ja õppima.

London on väidetavalt kunstimaja keskus. Maailmaklassi kunsti- ja loomeasutused, rahvusvaheliselt asuvad oksjonimajad, edasimüüjad ja kriitikud ühendavad ainulaadse Londoni kunsti stseeni. Richmondi väikesed klassid õpetavad professorid ja osalevad Londonis maailma kultuuridevahelise kunsti pealinnana, pakkudes üliõpilastele võrratuid võimalusi.

Top 5 põhjused selle programmi uurimiseks:

  • Saavutada USA akrediteeritud kraad, mis suurendab teie töövõimalusi USA-s ja rahvusvaheliselt.
  • Võimalus õppida Londoni keskuses, mis pakub üliõpilastele ainulaadset kultuuridevahelist asukohta ja kaasaegse kunstiga tegelemist Londonis - keskus ja ülemaailmne stseen, mis meelitab parimaid loomingulisi andeid kunsti ja disaini tööstusharudes üle kogu maailma.
  • Koguge praktilisi oskusi, mis valmistavad ette tulevase töökoha ja võimaldavad teil töökohal suurepäraseid tulemusi pakkuda.
  • Kasu väikestest klassidest (keskmiselt 10-15 õpilast), rohkem kontakttunde ja täieliku akadeemilise toe, mida teaduskonna juhtivad teadustööga tegelevad kunstiteosed.
  • Saate omandada konkurentsieelise akrediteeritud vabatahtliku internatuuri ja praktiliste moodulitega.


Riiki sisenemise nõuded

Esimene aste mõnes distsipliinis, mille miinimumklass on 2,2 (alumise teise klassi autasud) või selle rahvusvaheline ekvivalent.


Inglise keele nõuded (inglise keele emakeelena kõnelejad)

  • IELTS 6,5, iga kuulamine, kõnelemine, lugemine ja kirjutamine 5,5-ga
  • TOEFL (IBT) 87 koos kuulamis 21, lugemine 22, kirjutamine 21, kõne 23
  • Pearsoni inglise keele akadeemiline test (PTE) 62
  • Cambridge English: Oskus - Tase C2 või Tase C1
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Richmond The American International University in Londonis »

Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
12,500 GBP
Rahvusvaheline | EL: 7000 naela
Deadline
Võta kooliga ühendust
for Fall 2019 entry
nov 15, 2019
for Spring 2020 entry
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Fall 2019 entry
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
nov 15, 2019
for Spring 2020 entry
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Fall 2019 entry
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
nov 15, 2019
for Spring 2020 entry
End Date