Kunstide magister (MFA) on kujundatud maalikunsti, disaineri ja meediumis kunstniku erialal. Programmi eesmärk on anda MFA-kandidaadile range keskkonna, kus keskenduda professionaalsetele eesmärkidele ja kunstilisele kompetentsusele. Selle keskkonna oluliseks aspektiks on eakaaslaste ja mentorite kogukonna loomine, kes soovib kujutlusvõimet parandada sisukat tööd loomisel ja tõlgendamisel. Teaduskonna liikmetel on oluline kutse- ja haridustase ning nad on pühendunud kunstiteoste kõrgeimatele standarditele. img 1 Magistriprogrammi pakutakse kolmeaastase täistööajaga programmi või viieaastase, osalise tööajaga kraadiõppe programmi töötava spetsialisti. Õpilased valivad pakkumisi, mis hõlmavad arvuti kunsti ja animatsiooni, maalimist, graafikat, skulptuuri ja digitaalset skulptuuri, keraamikat, fotograafiat, graafilist meediat ja mööblidisaini. Kõigi piirkondade täisvarustusega stuudiod pakuvad ressursse, mis on vajalikud mitmesuguste kahemõõtmeliste, kolmemõõtmeliste ja ajapõhiste tööde realiseerimiseks.

Amo-Augustus Kubeyinje

Amo-Augustus Kubeyinje
Direktor, magistriõppesse sisenemise ja registreerimise teenused
Ühendage meid WhatsAppiga

Vastuvõtutingimused

Lisaks ülikooli vastuvõtu nõuetele:

  • Vähemalt 60 ainepunkti stuudio kunstis, 12 ainepunkti kunstiajaloo või kunstikriitikat, sealhulgas vähemalt 3 ainepunkti tänapäeva või kahekümnenda sajandi kunsti. Neil taotlejatel, kellel selline kogemus puudub, võidakse nõuda nendes valdkondades bakalaureuseõppe alustamist enne kraadiõppe formaalset alustamist. Teatavatel juhtudel, kui taotlejal on mitu aastat kutsetegevusega seotud tegevust, võib komitee, tuginedes tööde kvalitatiivsele hindamisele ja õppejõudude sponsorile, lubada õppimist.
  • Kumulatiivne hinne keskmine on vähemalt 2,75 punkti skaalal 4,00.
  • Portfell, mis näitab kunstiteoste taset, mis viitab arenenud võimele arenenud uurimusel visuaalkunstis. See portfell tuleb esitada otse visuaalse kunsti kraadiõppe programmi direktorile komisjoni läbivaatamiseks. Portfell peaks koosnema kahekümne kujutise kaustast platvormilisel CD-l või DVD-l. Piltidele tuleb lisada eraldi trükikiri, mis tähistab tüki pealkirja, kuupäeva, keskmise ja suuruse (vajaduse korral).
  • 500-sõnaline kavatsusteade, mis peab arutama esteetilist huvi, viitama ajaloolisele ja kaasaegsele mõjule tööle ja karjääri eesmärkidele.
  • Jätkake dokumendi koostamist kogu hariduse ja töökogemuse kronoloogiast, sealhulgas kunstikogemusest, õpetamiskogemusest, toetustest, auhindadest, auhindadest, näitustelt ja väljaannetest.
  • Kunstiosakonna teabevorm.
  • Kaks soovituskirja.

Programmi nõuded

  • 60 ainepunkti kraadiõppe

Lisaks MFA-kursuse lõpuleviimisele 60 ainepunkti, peab iga kandidaat koostama ja esitama doktoritööde projekti, mis on spetsiaalselt selle väitekirja koostatud töödejuhataja juhendamisel ja mis ei ole kokkuvõte varem töö. Väitekirjaga kaasneb kirjalik dokument. Keskmise, kirjaliku ja loomingulise tasakaalu valiku ning esitusviisi peab olema eelnevalt heaks kiidetud kraadiõppe läbivaatamise komitee. Magistriõppekomitee alustab MFA kraadi lõplikku määramist lõputööde projekti hindamisel ja vastuvõtmisel, kirjaliku tagajärje, doktoritöö ettekande ja projekti nõutavate dokumentidega. Kunstiosakond jätab endale õiguse korraldada üliõpilaste tööd näituste eesmärgil kuni kahe aasta jooksul.

map

Programmi struktuur

Magistriõppe õppekava koosneb üheksast nõutavast tuumikursusest: kaks semestrit ülikooli interdistsiplinaarsest foorumist, kaks semestrit Studio Practice ja kriitika I ja II, kolm semestrit kunstiajalugu ja kaasaegseid uuringuid (kaks nõutavad, üks valikainete) ja kulmineerub kahe semestri nurgakivi lõpetanud lõputöö I ja II. Programmi keskmes on 33 ainepunkti stuudio valikaineid, mis koosnevad meediaspetsiifilistest stuudiokursustest, iseseisvatest uuringutest ja praktikatest, mis pakuvad teadmisi konkreetses meedias uurimiseks ja arendamiseks.

img 2

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 16 kursust William Paterson University of New Jerseyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
18,856 USD
Õppemaks: 18 856 USA dollarit, tuba ja juhatus: 10 920 USD, raamatud ja tarvikud: 1600 USD, transport: 890 USD, muu: 2250 USD, US $ 34 516 kokku (New Jersey elanikud - 12 114,00 dollarit aastas)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

William Paterson University: View From Above