Master of Arts in French Studies (MAFS) at The American College of the Mediterranean on üheaastane programm, mis pakub õpilastele ainulaadset võimalust teenida Ameerika magistrikraadi Prantsusmaal. ACMi programm ühendab Aix-en-Provence'is Vahemere ranniku lähedal mandri-prantsuse keelt Põhja-Aafrika frankofoonia riikidega, tagades, et õpilased puutuvad kokku Prantsuse keele ja kultuuri mitmekesisusega. MA prantsuse õpingutes valmistab õpilasi ette rahvusvahelises sektoris erinevatele avaliku ja erasektori karjääridele ning annab neile aluse, et jätkata oma doktoriõppe taset. Lõpetamisel on programmi lõpetajatel võimalus ja vahendid õpetada prantsuse keelt kolledžites ja ülikoolides või nad võivad jätkata karjääri äri- või valitsusasutustes.

Kandidaadid Prantsuse uuringute magistriõppesse võivad spetsialiseeruda ühele järgmistest lugudest:

 • Prantsuse ja rahvusvahelised uuringud (FIS): prantsuse keel, mida kasutatakse rahvusvahelises kontekstis nii avalikus kui ka erasektoris
 • Prantsuse keel (FW): uurimus keskendub prantsuse keelele, kuna seda kasutatakse teistes prantsuskeelsetes riikides (Põhja-Aafrika, Kesk-Aafrika, Kariibi mere piirkond)
 • Kaasaegne prantsuse kirjandus (CFL): traditsiooniline õppekava, mis keskendub avangardi kirjandusele
 • Prantsuse keele õpetamine võõrkeelena (TFFL): praktika ja analüüs

Kõik need lood annavad üliõpilastele võimaluse kursuste läbiviimiseks sarnastes valdkondades nagu kunst, rahvusvahelised suhted, poliitikateadus, ajalugu või sotsioloogia.

Kursused

Selle aasta pikkuse programmi jooksul (suveperiood, kaks semestrit pluss jaanuari tähtaeg) võtavad kandidaadid seitse kolmekursilist kursust koos magistrikursusega ja intensiivse reisiseminariga, mis ühendab nii programmi keele- kui ka kultuurikomponente, andes samas õpilastele võimaluse võimalus kogeda frankofoni ja Vahemere õpinguid rahvusvahelisel tasandil. Kõik õpilased, olenemata nende teekonnast, on kohustatud võtma magistriõppe seminari, J-Term Traveling Seminari ja Research Methodology kursuse.

1. semester (13 krediiti)

Kõik kandidaadid registreeruvad nelja 500-tasemel kursusel: magistriõppes (4 ainepunkti), praktikaga (3 ainepunkti), mis on seotud nende valitud teekonnaga, ja kahele kursusele (6 ainepunkti) järgmistest väljadest vastavalt valitud teele:

 • Keeleteadus
 • Prantsuse ühiskond ja poliitilised struktuurid
 • Teise keele omandamine ja kasutamine
 • Rahvusvahelised suhted
 • Põhja-Aafrika ja koloniaalajalugu
 • Francofoni kirjandus

Jaanuari tähtaeg (3 krediiti)

Kandidaadid valivad järgmistest valikutest:

 • Prantsuse ja rahvusvahelised suhted (FIR): Ameerika diplomaatia
 • Francofonide maailm (FW): Euroopa ja islamimaailm
 • Kaasaegne prantsuse kirjandus (CFL): suured linnad
 • Prantsuse keele õpetamine võõrkeelena (TFFL): suured linnad, Euroopa ja islamimaailm või Ameerika diplomaatia

2. semester (13 ainepunkti)

Kõik kandidaadid registreeruvad nelja 500-tasemel kursusel: teadustöö metoodika töö ettevalmistamiseks (4 ainepunkti) pluss praktika (3 ainepunkti) ja kaks kursust (6 ainepunkti) alltoodud väljadest VÕI praktika ja kolm kursust (9 AP) järgmistest väljadest, vastavalt nende valitud teele:

 • Keeleteadus
 • Diskurssiivne ja loov kirjutamine prantsuse keeles
 • Teise keele omandamine ja kasutamine
 • Euroopa ajalugu
 • Kirjandus ja populaarne kultuur

Suvi (3 krediiti)

Kandidaadid registreeruvad ühes kursuses, mis keskendub prantsuse keelele ja kultuurile.

Lõplik uurimistöö (4 ainepunkti)

Lõpliku semestri üliõpilased valivad lõpliku uurimistöö projekti teema ja nõustaja. Kandidaadi doktoritöö juhendab nende teaduskonna nõunik, kellel on täiendav järelevalve Prantsuse osakonnast. Lõputöö lõpus toimub doktoritöö suuline kaitsmine prantsuse õppekomisjoni ees.

Kokku = 36 krediiti

Thesis

Teise poolaasta esimese kahe nädala jooksul määravad kandidaadid lõputöö teema, mille nad lõpuks esitavad lõpuaja lõpus. Teema määratakse koostöös Prantsuse osakonna nõunikuga. Õpilased peavad edukalt kaitsma oma doktorikraadi Prantsuse õppekomisjoni suulises ettekandes, et saada nende kraadi.

Teaduskond

ACM-i teaduskond koosneb ekspertidest prantsuse keeleõppe, keeleteaduse, tõlke, kirjanduse, keele omandamise, poliitikateaduse, kunstiajaloo ja muu valdkonna alal. Nii akadeemikud kui ka oma valdkonna spetsialistid pakuvad MAFS-ile akadeemilist sügavust ja tegelikku kogemust, mis on vajalik Prantsuse õpingute edukaks muutmiseks.

Õppemaks111685_ScreenShot2019-03-08at10.57.19AM.png

* J-tähtaja tasud hõlmavad õppemaksu kolmel semestril, eluasemeid, kontinentaalset hommikusööki iga päev ja õhtusööki, tegevustasu, orientatsiooni, tervise, vastutuse ja kodumaale tagasipöördumise kindlustust, Euroopa-siseseid transporditeenuseid ja kavandatud kultuuriüritusi. Täiendavad õpilaste kulud hõlmavad edasi-tagasi lennupileteid, lõunasööke, õpikuid ja isiklikke kulutusi.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 1 kursust The American College of the Mediterraneanis »

Viimati uuendatud Märts 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
41,260 USD
Kokku õppemaksu, tasud ja eluase.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applications are reviewed on a rolling admissions basis, with financial aid and housing priority given to those who submit a complete application by April 15, 2019.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuli 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications are reviewed on a rolling admissions basis, with financial aid and housing priority given to those who submit a complete application by April 15, 2019.

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications are reviewed on a rolling admissions basis, with financial aid and housing priority given to those who submit a complete application by April 15, 2019.
End Date
Juuli 31, 2020