Kunstide magister merelistes tsivilisatsioonides

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline mereprotsesside magistriprogramm pakub üliõpilastele erakordset võimalust uurida mereühiskondade ajalugu, arheoloogiat ja kangast, samuti looduskeskkonda, milles nad arenevad, ja inimtekkelist keskkonda, kus nad praegu eksisteerivad. Programmis osalenud üliõpilased uurivad mitmesuguseid valdkondi, mis on seotud mereliste tsivilisatsioonide ja merekeskkonnaga, sealhulgas ranniku- ja veealuse arheoloogia, merebioloogia ja ökoloogia, merenduse ajalugu, meregeoloogia ja geomorfoloogiaga.

Interdistsiplinaarne õppekava pakub arenenud teadmiste ja teadustöö alast koolitust üliõpilastele, kes on huvitatud dünaamilises õppekeskkonnas inimeste suhtlemisest merega.

Mida sa õpid

Õppetöö käigus pööratakse erilist tähelepanu sadamatele, laevadele ja meremehele Vahemere merenduspärandi osana. Programm valgustab Vahemere idaosas toimuvat ökoloogilist ja geomorfoloogilist dünaamikat ning nende mõju inimese ja mere vastasmõjule iidsetes ja tänapäeva aegades. See programm pakub tasakaalu eesmise loengu ja õppimise vahel, mis põhineb jätkuvatel ja aktiivsetel uuringutel, mis viiakse läbi valdkonnas ning laboratooriumid mereliste tsivilisatsioonide osakonnas ja Leon Recanati mereuuringute instituudis .

Ühe aasta kestev programm õpetatakse inglise keeles üle kolme järjestikuse semestri oktoobrist septembrini. Õpilased, kes soovivad jätkata doktoritööd, julgustatakse seda tegema ja nad peavad esitama ühe aasta jooksul pärast kursuste lõpetamist uurimistöö.

Programmi lõpuleviimisel antakse üliõpilastele merendusalaste tsivilisatsioonide magistrikraad.

Iseloomustused118418_ScreenShot2019-07-15at3.42.10PM.png

Nicole Constantine, USA - Rahvusvaheline merendusalaste tsivilisatsioonide magistriõpe - 2016-2017

"Maast oli veest näha midagi erilist - see oli täiesti uus perspektiiv, mis võimaldas meil kõigil mõtiskleda piirkonna rikkalikust merendusest."

" Maailmas on vaid mõned koolid, mis pakuvad programme merearheoloogias ja Haifa esitas mulle kaebuse, sest see oli nii interdistsiplinaarne ja nii praktiline. Ma tahtsin kogeda elu Iisraelis ja tundus, et programm andis mulle täiusliku võimalus elada Iisraelis, omandada kogemusi arheoloogiliste tööde alal ja teenida kraadi. "

" Kõigi oma positiivsete ootuste puhul on programm isegi parem, kui ma ette kujutasin. Ma saan pidevalt osa kaevamistest - ka veealustest - ja võtan klassid tippspetsialistidega. Parim osa arheoloogia õppimisest Iisrael on see, et sa elad nende õpitud saitide seas. "

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem