Erinev makromajanduslik finantsabi

The American College of the Mediterranean on uhke, et pakub kaks aastat kestnud MFA kraadiõppeprogrammi maalides või skulptuuris (skulptuur algab sügisel 2019) Prantsusmaal Prantsusmaal asuvas Aix-en-Provence'is. 60-krediidi programm viiakse läbi inglise keeles ja aktsepteerib erinevate huvide ja taustaga kunstnikke. Programm ühendab igapäevast stuudiotööd, seminare, muuseumiõpinguid, välitutseid kogu Euroopas, professionaalseid praktikavõimalusi ja madala residentuuri võimalust.

Missioon

Nähes, avastamise, tunnustamise ja tähelepanelikkuse sünonüüm on Marchutzi kaunite kunstide kooli põhiväärtus. Makromajandusliku finantsabi programmi missiooniks on seostada kaasaegse kunstniku muresid nähtava maailma uuringuga ning anda õpilastele kultuuridevaheline vaatenurk Euroopa ja Vahemere piirkonna muuseumides ja galeriides.

Makromajandusliku finantsabi programmi keskmes

  • Rõhutab stuudio kunstiprotsessi ja vabade kunstide õppimise kombinatsiooni
  • Vaatluse, tajumise analüüsi ja ulatusliku muuseumi- ja kunstiajaloo uuringu võrdlev distsipliin
  • Rõhutab kultuuridevahelisi seisukohti Euroopa ja Vahemere piirkonna linnade, muuseumide ja galeriide laiendatud uuringute kaudu
  • Õpilased moodustavad ühtse kriitilise platvormi ja kunstijuhtimise protsessi, mille abil oma tööd esitada
  • Integreeritud praktikakursused stuudio kunstihariduse mudelites

MFA programmi ülevaade

Marchutzi kaunite kunstide kool pakub kaheaastast magistrikraadi programmi, mille kontsentratsioon on maalides või skulptuuris. Õppekava ühendab stuudio praktika vabade kunstide uurimise, kriitilise analüüsi, muuseumiõppe, väliuuringu ja madala elukoha paindlikkusega kolmandal poolaastal. Aix-en-Provence'is Prantsusmaal inglise keeles läbiviidud 60-krediidi programm kulmineerub lõputöö projektiga, mis sisaldab algset kunstiteose avalikku esitlust.

Esimese aasta üliõpilased töötavad Prantsusmaal Aix-en-Provence'is asuvas ülikoolilinnakus, säilitades igapäevase avatud stuudio praktika oma valitud distsipliinis, arendades samal ajal sõltumatut kriitilist, esteetilist ja kunsti ajaloolist uurimistööd põhiliste õppejõudude juures. Oodatakse, et üliõpilased osalevad iganädalastel seminaridel, mitmetel linnavälistel uuringutel, kriitikates, muuseumiuuringutes ja vabade kunstide uurimises.

Teise aasta jooksul võivad kandidaadid jätkata programmi Aix-en-Provence'is või kasutada programmi madala residentuuri võimalust töötada ülikoolilinnakus teise aasta sügissemestril. Lõputöö võib lõpetada konkreetsetes partnerkohtades nagu Pariis, Giverny, New York, Barcelona ja Maroko, või koos heakskiidetud kunstnikuõpetajatega võivad üliõpilased töötada oma kodupiirkonnast madala residentuuri vormis.

Kogu programmi kestel hinnatakse MFA kandidaatide tööd nii õppejõudude kui ka õppejõudude kriitikates. Lõpliku hindamise ja heakskiitmise viib läbi MFA teaduskomitee.

Dekaani avaldus

Pärast neljakümneaastast kogemust kunstihariduse alal bakalaureuseõppe tasemel on Marchutzi kaunite kunstide koolil hea meel tutvustada oma ainulaadset magistriõppe programmi, mis ühendab vabade kunstide, stuudio ja välikoolitused.

Marchutzis oleme viimase 40 aasta jooksul näinud kunstilist dialoogi tutvustavaid huvitavaid ja ainulaadseid kontseptsioone. Samal ajal tunnistame, et kunsti enda olemuse kohta on 35 000 aastat kestnud näite põhjal tõsine puudus ja püsiv uuring. Kunstituru professionaalsemaks muutmine ja kaubavahetus paralleelselt järeleandmatu drumbeatiga, et otsida igavesti edasi ja mitte kunagi tagasi, on ilmselt nõrgendanud kunsti- ja kunstihariduse vallas mineviku, nüüd ja tuleviku vahel. Seega on suur osa kunstiteostest, mida me täna näeme, tehniliselt geniaalne, kuid lühiajaline ja liiga tihti tühine tähendus - Marchutzi koolis püüame rohkem. "Ma olen uue kunsti primitiivne," kirjutas Cézanne, kuid ta lisas, "üks ei asenda minevikku, vaid lisab ainult uue lingi." Link on väga oluline.

Lõuna-Prantsusmaal asuv kool asub ainulaadselt, et anda kunstnikele võimalus eksperimenteerida stuudios ja maastikus, samuti kaevata mõningate tuntud ja tunnustatud maalide ja skulptuuride meistrite meeltesse ja töödesse. pärand.

Marchutzi kaunite kunstide koolide magistriõppe programm on selline, kus on võimalik toetada ja toita püsivaid jõupingutusi nähtava maailma ees, soovi võrrelda ja seostada mitme põlvkonna ja kultuuride kunsti ning patsiendi usku enda kujutlusvõimesse. Praktika mudel parandab kunstnike suhteid kõigi põlvkondade töödega nii, et nende kaasaegne töö, olenemata stiilist või meediumist, võib langeda kokku mineviku kunstiga, paljastades samal ajal identiteedi, aja ja koha unikaalsuse.

Marchutzi kaunite kunstide koolis usume, et selline seos toob lõpuks kaasa suurema tähenduse ja ulatuslikuma kuuluvuse tunnet maailmas.

-Alan Roberts

Dean, Marchutzi kaunite kunstide kool

Õpingute kronoloogia

Uuringu ülevaade

Vastuvõtmisel ja nõustajaga konsulteerides esitavad makromajandusliku finantsabi üliõpilased kaheaastase uuringuülevaate, rõhutades nende fookust, sealhulgas stuudiokava, kriitika uurimistööd, doktoritöö arendamist ja sõltumatu uuringu kavandatavaid asukohti.

Teaduskonna nõustajad

Iga MFA üliõpilane on määratud ühe stuudiumi õppejõud ja üks vabakunsti õppejõud, et jälgida ja juhendada õpilast läbi kaheaastase uuringu ettepaneku. Nõustaja koosolekud on planeeritud kolm korda poolaastal stuudiotöö, kriitiliste uuringute portfelli, vabade kunstide portfelli ja ajakirjade ülevaatamiseks esitamiseks.

Samuti vaadatakse läbi sisuõppekursuste professorite vahekokkuvõte. Programmi jätkamine sõltub mõlema õppejõu nõustaja positiivsest ülevaatest iga semestri lõpus.

Joonistamine, maalimine

Programmi üks olulisemaid aspekte on joonistamise, maalimise ja skulptuuri kolme distsipliini rõhutamine ja nende omavaheline seos. Kuigi õpilased teatavad ühest kontsentratsioonist, on hädavajalik, et nad katsetaksid kõiki kolme. I ja II joonis on kõikide MFA doktoritööde eelduseks. Makromajandusliku finantsabi õppekava põhineb põhimõttel, et joonistamine on kõigi heade maalide ja skulptuuride aluseks. Esimesel aastal peavad kõik õpilased registreerima I ja II joonise ning saama krediiti enne tööpraktika ja projekti algust.

Maalide ja skulptuuride kontaktkursused toimuvad Atelier Marchutzis, valgusküllases ruumis, mille on kujundanud prantsuse arhitekt Fernand Pouillon. Õpilased töötavad selles ühises ruumis koos maalikunstnikega ja eeldavad ka nädalavahetusel iseseisvat tööd. Sõltuvalt kandidaadi koondumisest on vaja 14 krediiti intensiivmaali või skulptuuri kohta (esimesel aastal 6 ainepunkti ja teisel aastal 8 ainepunkti).

111012_MFA1.png

Kriitilised uuringud (9 ainepunkti)

Kriitiliste uuringute kursused on seminarid, kus õpilased ja õppejõud loevad ja arutavad kriitika esseed, kunstnike kirjutamist kunstist ja filosoofilisi tekste. Nende hulka kuuluvad muuseumide, kunstnike stuudiokeskuste ja galeriide väliuuring. Kriitilised uuringud I ja II rõhutavad möödunud põlvkondade kriitilise mõtlemise ülevaadet, mida kasutatakse kriitiliste uuringute III hüppelauana, kus iga õpilase lõputööga seotud kaasaegne analüüs konjunktuuris kulmineerub 15-leheküljelise paberiga, mis on stuudiosse kaasas. tööd.

111013_MFA2.png

Lõputöö ja doktoritöö projekt (10 ainepunkti)

Aastal esitavad kaks üliõpilast koos oma teaduskonna nõustajatega sihikindlalt ja täidavad tööde kogumit, mis kulmineerub lõppnäitusega, mille määrab ja kiidab heaks näituse lõppkomisjon.

111014_MFA3.png

Ajakiri

Kriitiliste uuringute komponendi, doktoritöö ja doktoritöö projekti kõiki aspekte dokumenteeriv ajakiri on nõue kõigile õpilastele. Lõppnäituse ettekande osa koosneb kogu kaheaastast protsessi hõlmava ajakirja töö kokkuvõttest ja esitlusest. Lõppnäitusel esitatud lõplik ajakiri võib ja peaks olema vormis, mis on kooskõlas tööprojekti esitluse aluseks oleva teemaga.

Kunsti ajalugu - 6 krediiti

IAU kolledži MFA üliõpilasele pakutakse erinevaid kunstiajaloolise väitekirja uurimise kursusi. Õpilased valivad kaks uurimiskursust, mis langevad kokku nende uuringuülevaate ja tulevase doktoritöö praktika ja projektiga. Vaja on 6 ainepunkti (kaks kursust) kunstiajaloo uurimise kohta, kusjuures iga kursus sisaldab magistrikraadile määratud uurimustööd.

Keel ja kultuur (6 AP)

Kõik kandidaadid peavad võtma vähemalt 6 krediiti keele ja kultuuri kursustest Prantsuse ja keeleosakonnast ACMis - prantsuse, hispaania või araabia keeles. Kui võimalik, julgustatakse õpilasi osalema 12 keele ja kultuuri ainepunktis.

Kriitikud ja külalisartistide seminarid

Lisaks kahele kriitikale semestris õppejõud, üliõpilased osalevad Visiting Artist Seminarid sealhulgas kohalikud ja rahvusvahelised külastavad kunstnikud, kes on kutsutud campus osaleda istungid, sealhulgas loenguid ja kriitikat MFA üliõpilaste tööd. Kõik õpilased osalevad vähemalt ühes seminaris.

Jaanuari lõpu uuringu seminar (3 AP)

Kõik makromajandusliku finantsabi taotlejad on kohustatud osalema ühe jaanuari väljaõppes uuringuettepanekuga, milles näidatakse, miks ja kuidas välitöö on seotud nende doktoritöö ettepanekuga. Erinevate J-terminite näited hõlmavad reisimist Maroko, Hispaaniasse, Itaaliasse, Kreekasse, Inglismaale ja Prantsusmaale.

Madal-Residency Off-campus Kursuste

Kuigi õpilased võivad kogu programmi Aixi ülikoolilinnakus täita, võivad õpilased teise aasta sügissemestril valida ülikoolilinnakus kuni 15 krediidi tundi. Nad võivad elada ACMi partnersaitidel (Giverny, Barcelona, Pariis, New York, Marrakesh) või naasta oma kodulehtedesse USAs. Aixi ülikooli õppejõudude koordinaatorid koordineerivad nende sõltumatute uuringute järelevalvet valitud kunstnike-õpetajatega. konkreetses piirkonnas.

Kunstiharidus ja assistentide õpetamine

Marchutzi Kaunite Kunstide Kooli ainulaadne magistriõppe programm on selle sisse lülitanud praktikakomponendi. Kandidaadid võivad otsese vaatluse ja assistentide kaudu valida oma iseseisva töö suuna. Nagu kõik stuudios kunstiõpetajad teavad, on teadmiste edasiandmise protsess üks enim rikastavaid kogemusi oma töö jaoks. Üliõpilased, kes võivad lõpuks olla huvitatud õpetamisest, võivad heakskiidu saamisel kasutada seda komponenti oma kaheaastase uuringuettepanekus.

Õppejõud, kes on huvitatud assistentide õpetamisest, võivad asendada 3 krediidi tundi valikainetena 3-krediidiõpetajaga.

Praktika võimalused

Praktikad erinevatel muuseumidel ja galeriides on kättesaadavad professionaalsetest võimalustest huvitatud õpilastele.

Lõppnäituse komitee

Iga üliõpilane esitab lõputöö projekti ja kriitiliste uuringute paberi kahele teaduskonna nõustajast ja kahest teaduskonna liikmest, kes on koondunud suurematesse koondumistesse. Lõppnäitus sõltub komisjoni heakskiidust.

Ressursid

Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs Atelier Marchutzile, mis asub Aix en Provence'i tuntud Tholoneti marsruudil. Teisel aastal on kõigil üliõpilastel iseseisev stuudio ruum ka ACMi poolt pakutavatel stuudiotel. Raamatukogud, loengusaalid, klassiruumid, üliõpilasruum, audiovisuaalsed seadmed ja arvutiühendus on saadaval ühes kolmest ACMi peahoonest, mis asuvad Aix en Provence'i 17. ja 18. sajandi keskuses.

Õppekulud

111684_ScreenShot2019-03-08at10.52.08AM.png

* J-tähtaja tasud hõlmavad õppemaksu kolmel semestril, eluasemeid, kontinentaalset hommikusööki iga päev ja õhtusööki, tegevustasu, orientatsiooni, tervise, vastutuse ja kodumaale tagasipöördumise kindlustust, Euroopa-siseseid transporditeenuseid ja kavandatud kultuuriüritusi. Täiendavad õpilaste kulud hõlmavad edasi-tagasi lennupileteid, lõunasööke, õpikuid ja isiklikke kulutusi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust The American College of the Mediterraneanis »

Viimati uuendatud Märts 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
61,460 USD
Kokku õppemaksu ja tasud; eluaseme lisakulud.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applications are reviewed on a rolling admissions basis, with financial aid and housing priority given to those who submit a complete application by April 15, 2019.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Mai 31, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications are reviewed on a rolling admissions basis, with financial aid and housing priority given to those who submit a complete application by April 15, 2019.

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications are reviewed on a rolling admissions basis, with financial aid and housing priority given to those who submit a complete application by April 15, 2019.
End Date
Mai 31, 2021