Kunstide meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kaunite kunstide magister - Statesboro

Kraadinõuded: 60 krediiditundi

Meie täistööajaga, kolmeaastane elamuprogramm võimaldab õpilastel sukelduda kogukonda, kus on kaasaegsed võimalused, õppemaksust loobumine, koolilõpetajate abistamised ja isiklikud stuudio ruumid.

Kaunite kunstide magistriõppe õppekava sisaldab kraadiõppe tasemel stuudiopraktikat, kunstiajalugu, teooriat ja erialaseid praktikaid. Õpilased laiendavad oma stuudiopraktikat ja rikuvad traditsioonilisi piire, et saavutada oma kunstilisi eesmärke.

Tunnistades kunsti ja disaini vahelist tihedat teaduslikku ja funktsionaalset suhet , on MFA valdkondadevaheline ning ühendab endas tehnilisi oskusi, uurimist ja uurimist. MFA võimaldab kraadiomanikel saada professionaalseteks kunsti ja disaini praktikuteks, koolitajateks, kriitilise mõtlemise juhtideks ja oluliseks panustajaks oma distsipliini kaasaegses dialoogis.

Meil on tugev külalisartistide rotatsioon professionaalidest, kes on andnud oma valdkonnas olulise panuse. Hiljuti võõrustasime galeriid Bridget Donahue ja uue meedia kunstnik / autor Manuel Lima.

Siin, Lõuna lõunaosas, on meil spetsiaalne õppejõudude rühm, kes ootab teiega koostööd. Oleme laiendamas oma MFA programmi ja selle stuudio ruume ning tuleb märkida, et paljud meie tudengid saavad õppest loobumist ja kraadiõppe assistendi kohti.

Kui soovite lähemalt rääkida Georgia lõunaosas pakutavatest võimalustest, võtke ühendust meie makromajandusliku finantsabi programmi direktori Angela Horne'iga .121647_masterfinearts.jpg

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Loe edasi

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Näita vähem
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Rohkem Vähem