Kunstihariduse magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Hariduse magistriõppe programm ühendab selgesõnaliselt teooria ja praktika, keskendudes tänapäeva probleemidele, mis hõlmavad erinevaid tavasid ja diskursusi (haridus, pedagoogika, poliitika, kunst, disain, kultuuriteooria, digitaalne didaktika, filosoofia, muuseumide haridus ja "kogukunst" ) Õpilasi julgustatakse mõtlema oma positsiooni ja õpetamismeetodite üle ühiskondlikus, kultuurilises ja poliitilises kontekstis ning toetama põhjalikku ülevaadet kunstihariduse, kaasaegse kunsti ja disaini uuematest arengutest. Intensiivse õppeprotsessi abil tugevdavad nad oma erialast ja isiklikku olukorda selles valdkonnas. Kuigi keskendumine on interdistsiplinaarne, on programm spetsialiseerunud kunsti- ja disainiharidusele.

Kuidas saavad õpetajad aidata määratleda kunsti ja disaini rolli ühiskonnas? Millised pedagoogilised metoodikad sobivad konkreetsetele sihtrühmadele ja kontekstidele? Kuidas mõjutavad sellised arengud nagu "hariduslik käik kunstis" galeriide hariduses? Kas kunstiharidus aitab lapsel kasvada, et saada enesekindlalt ja vabanenud täiskasvanuteks? Kuidas saab kunsti ja disainiharidus kohaneda muutuva ühiskonna ja hariduskeskkonnaga või kuidas see reageerib neoliberaalsele majandusele ja hindamiskultuuri tõstmisele? Need on vaid mõned küsimused, mis on Piet Zwart Institute hariduse magistriõppe programmide keskmes.

Kursus põhineb peamiselt intensiivsetel seminaridel ja töötoadudel, mille juhib pühendunud rühm haridustöötajaid, kunstnikke, disainereid ja teoreetikume. Meie eripäraselt kohandatud õppekavaga, mis ühendab kollektiivse õppimise koos individuaalsete juhendamiste, praktikapõhiste uuringute ja teoreetiliste uuringutega, on meie programm rajatud kriitiliselt peegeldava praktika kontseptsioonile. Iga üliõpilane lõpetas ulatusliku uurimistöö ja projekti, mis esitati avalikult teise aasta lõpus.

Õppekava on mõeldud õpetajatele (kesk- ja kõrgharidus, ülikool), kes tegutsevad institutsionaalses raamistikus või hariduspraktikas kultuurisektoris, kuid programm avab ka kultuuritöötajaid, kunstnikke ja disainereid, kes on huvitatud haridusest, pedagoogidest ja / või nende töö üldine mõõde. Sõltuvalt õpilase konkreetsest taustast, huvidest ja hariduslikust kvalifikatsioonist valmistab õppekava lõpetajate ette formaalsete haridusstruktuuride ja mitteametlike õpikeskkondadega, nagu oskuste jagamise õpikojad ja kogukonnapõhised projektid. Pedagoogilised meetodid ulatuvad aktiivsest välitöödest kuni teoreetiliste uuringute, tõlgendamismeetodite ja digitaalse didaktika uute ja kujunevate vormide uurimiseni.

Professionaalsete kutsetöötajate täiendamiseks või tõhustamiseks töötavate spetsialistide kaasamiseks ja vastuvõtmiseks on programm jaotatud 60-krediidi osalise tööajaga kursusena, mis on jagatud kaheks aastaks. Klassid toimuvad iga kahe nädala tagant reedel ja laupäeval (põhiliste moodulite korral lisandub neljapäeva õhtul loengute hõlbustamiseks jt). Kõik mooduleid õpetatakse inglise keeles.

Krediidinõuete täitmisel lõpetavad üliõpilased kunstihariduse magister (MEd).

Haridusteaduste magistrikraad ei sobi teile õpetama palgaastmes (põhikool) või keskkoolis (voortgezet onderwijs). See sertifikaat varieerub sõltuvalt riigist ja regioonist ning teie hariduslikust taustast või eelnevalt nõutavatest kraadidest.

CROHO kood: 49117 M - mis tähistab Master Education in Arts.

KVALIFITSEERIMINE

Kunstiõpe on täielikult akrediteeritud ja läbi vaadatud Madalmaade ja Belgia flaami osakonna standardse akadeemilise akrediteerimiskomisjoni (Nederlands-Vlaams Accreditatie Organisatie) NVAO poolt, mida Madalmaade riik täielikult toetab. Programmi struktuur on 60-krediidi osalise tööajaga kursus jaguneb kahe aasta jooksul.

KOHALDATAKSE

Master Education in Arts on 30 krediidi osalise tööajaga programm. Hollandi VISA taotluse ja elamisloa nõuete tõttu ei saa me kahjuks tunnistada õpilasi väljaspool ELi . (Elamislubasid väljastatakse ainult täiskoormusega magistriprogrammi järgivatele õpilastele)

Taotluste esitamise tähtaeg:

Piet Zwart Institute vastuvõtukomiteed vaatavad taotlusi, intervjuusid ja võtavad kandidaate vastu jooksvalt alates 2017. aasta detsembrist kuni 2018. aasta maist kuni kõik kohordide positsioonid on täidetud.

Meie veebipõhine rakenduste tööriist saab uuesti kättesaadavaks 1. detsembril 2017. aastal.

  • 1. veebruar 2018: Madalmaade ja ELi taotlejate poolt esitatud taotluste esimene läbivaatamine.
  • 1. märts 2018: Madalmaade ja ELi taotlejate poolt esitatud taotluste teine ​​läbivaatamine.
  • 15. mai 2018: Madalmaade ja ELi taotlejate täidetud avalduste lõplik läbivaatamise tähtaeg.

Kui komisjon on teie täidetud avalduse läbi vaadanud, võib teiega ühendust võtta intervjuu eest.
Teie taotlus vastab hiljemalt 1. juuniks 2018.

Palun lugege hoolikalt rakenduse nõudeid . Pöörake tähelepanu õppemaksu puudutavale teabele.

Õppeaasta algus
2018./19. Õppeaasta algab 1. septembril 2018.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Piet Zwart Institute houses the international Master programmes of the Willem de Kooning Academy at Hogeschool Rotterdam. Since 1999 it has been dedicated to promoting study and research in the fi ... Loe edasi

The Piet Zwart Institute houses the international Master programmes of the Willem de Kooning Academy at Hogeschool Rotterdam. Since 1999 it has been dedicated to promoting study and research in the fields of art, design and art education. Näita vähem
Rotterdam , Rotterdam + 1 Rohkem Vähem