Kunstijuhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

esitlus

Kunstidirektor on professionaal, kes vastutab igat tüüpi audiovisuaalsete lavastuste stsenaariumide kujundamise ja loomise eest. Selle jaoks on oluline, et teate filmi väljamõeldud universumi kujundamiseks, kuidas tõlgendada stsenaariumi, lugu. Kursuse peamine eesmärk on tutvustada õpilasele kinematograafilise kunsti suuna maailma. Õpilane tunneb kunstilise juhi tööprotsessi ja oskab läbi viia narratiivse teksti põhjal kunstilise ettepaneku. Samuti õpitakse kujundama filmi esteetilist ettepanekut, üldist visuaalset kontseptsiooni selle konkreetseteks seadeteks ja tegelaskuju.

Juurdepääs

Magister juurde pääsemiseks on vaja esitada portfoolio ja viia läbi isiklik vestlus. Kandidaadi oskuste ja teadmiste põhjal otsustab ESCACi kunstiosakond, kas ta nõuab täienduskoolituse mõlemast kahest osast.

Kes see on?

Lõpetanud ja lõpetanud arhitektuuri, lavakujunduse, audiovisuaalse kommunikatsiooni, kujutava kunsti, kunsti, disaini või kunstiajaloo. Kinematograafia või videograafia spetsialistid, kes soovivad süvendada oma teadmisi kinematograafilise kunsti suunast.

pädevusi

Magistriõppe lõppedes saab üliõpilane:

 • Töö originaalsus filmi visuaalse tulemuse moodustavate ideede väljatöötamisel ja rakendamisel.
 • Looge atmosfäär, mis aitab emotsiooni kujundada.
 • Kujundage, kujundage ja arendage audiovisuaalse teose ruumi, kostüüme ja rekvisiite ning edastage projekti tulemus mängufilmi meeskonnale adekvaatselt.
 • Kooskõlastage projekti ruumiline kujundus: seade, maastik ja objektid.
 • Hallake kunsti eelarvet ja töökalendrit, optimeerides aega ja ressursse.

metoodika

Teoreetilised ja teoreetilised-praktilised tunnid klassiruumis, kus õpilane viib läbi kontseptsiooni ja kujundamise töö.

Praktilised õppetunnid komplektis või õues (reaalsed paigad), mille käigus õpilane viib läbi erinevad komplektid, mille kallal klassis on töötatud.

Meistriklassid: täiendavad põhiaineid, kursuse jooksul toimuvad meistriklasside vormis sessioonid, kus erinevad audiovisuaalse ettevõtte spetsialistid jagavad õpilastega oma kogemusi.

Koolitus täiendab

Sissejuhatavad plokid kõigile neile õpilastele, kes peavad parandama teadmisi esindussüsteemide või kinematograafia põhikontseptsioonide kohta. Magistriõppe üliõpilaste valikuprotsessi käigus otsustab koordineerimine, kes peaks koolituse täiendusi võtma.

1. lahter: esindussüsteemid

 • Joonistamisprotsess
 • Ideede materialiseerimine
 • Graafilise kujunduse süsteemid ja tehnikad: kahepoolne, aksonomeetria ja perspektiiv
 • Tühikute esitus: maht, proportsioonid ja sügavus
 • Varem kujundatud ruumide graafiline esitus kahes ja kolmes mõõtmes
 • Algatamine AutoCAD-i
 • Sketchupi ja V-Ray sissejuhatus

2. lahter: põhiteadmised kinematograafiast

 • Skripti tutvustus
 • Audiovisuaalne jutustus: suund
 • Sissejuhatus kinematograafiasse
 • Filmi protsess: eelproduktsioon, tootmine ja järeltöötlus

Miks saada osaks ESCAC kogukonnast?

Teist saab osa ESCAC-i kogukonnast, mis võimaldab teil oma talenti arendada keskkonnas, kus edendatakse loomingulisi ruume ja suhtlemist erinevate tutvustuste lõpetanute vahel. Kas teadsite, et Javier Ruiz Caldera jätkab oma filmide laskmist koos ESCAC-i kolleegidega? Sama mis Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... kuna ESCAC ei lõpe, kui õpingud lõpetate, jätkub ühendus kutsealal.

See on ajaloo parim aeg, et pühendada end audiovisuaalsele: nii paljude kasutajate teenistuses pole kunagi olnud nii erinevaid ekraane. Need ekraanid vajavad sisu, et pakkuda tooteid globaalsele publikule, ja seetõttu investeerivad suured tehnoloogiaettevõtted audiovisuaalsesse loomisse.

ESCAC talent. Meie koolis on koolitatud riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud karjäärilõpetajaid. Filmirežissöörid, produtsendid, filmikunstnikud, monteerijad, VFX-i juhendajad ... Vaadake filmide ja seriaalide krediiti, leiate neis palju ESCAC-i andeid.

Meie pedagoogiline süsteem põhineb õppimisel tehes. Soovime, et te õpiksite tehes ja teete seda koos sektori parimate spetsialistidega.

ESCAC-is koolitame jutuvestjaid. Õpetame teid rääkima oma lugu olenemata valitud erialast.

Lõpetajate ja kooli produtsendi (ESCAC Films) loomingut on tunnustatud enam kui 500 riikliku ja rahvusvahelise auhinnaga:

 • Aastast aastasse kuuluvad meie lõpetajad Goya ja Gaudí auhindade nominentide hulka, saades 20 Goya auhinda ja üle 30 Gaudí auhinna.
 • Lisaks on nad võitnud olulisi auhindu rahvusvahelistel festivalidel: Sundance'i festivali välja antav parima rahvusvahelise lühifilmi auhind (2006) või Cinefoundationi kolmas auhind - Cannes'i festivali auhind (2015).

ESCAC-is teeme koostööd suurte ettevõtete ja asutustega, kes osalevad meie õpilaste koolitusel. Movistar, Generalitat de Catalunya kultuuriosakond, SGAE sihtasutus, Cinesa, Zeta kino, filmitehas, Filmax, Deaplaneta, Mediaset jne.

Rahvusvaheline ülikoolilinnak: Nende 25 aasta jooksul on meie ülikoolilinnaku läbinud enam kui 5500 õpilast 23 erinevast rahvusest, aidates kaasa kultuuri ja kogukonna rikastamisele.

Meie kooli tunnustab CILECT (organisatsioon, mis koondab parimaid filmikoole kogu maailmas), ja meie oleme ainus riik, kes omab ametlikku tunnustust.

ESCAC koolitab oma õpilasi läbivate kompetentside alusel, pakkudes teadmisi ja vahendeid edasise kutsetegevuse arendamiseks mis tahes sisu loomise valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem