Kunstiteadlane luureandmes

Üldine

Programmi kirjeldus

PROGRAMM KOKKUVÕTE

DMGS-i intellektuaalomand keskendub nii avaliku kui ka erasektori luureandmete uurimise missioonide, meetodite ja organisatsiooniliste struktuuride kasutamisele. Ta uurib ja tõlgendab nelja luureandmete põhielementi - kogumist, analüüsi, analüütilist esitust ja vastumeetmeid. Selles programmis uuritakse ka uusi luureandmeid nagu erasektori luureandmete kasutamine, koduturvalisus ja küberjulgeolek.

Lõpetajad see programm saab:

  • Selgitage luureandmete elementide strateegilist tähtsust, eesmärke, strateegiat, kaubandust ja kultuuri, hinnake iga elementi ja selle töö jaoks vajalikke oskusi ja sobivust.
  • Hetke- ja tulevaste turvaprobleemide ennetamine
  • Selgitage välja, kuidas peamised pinged liberaalse demokraatia ja salajase luureandmete vahel on sobitatud institutsionaalse kontrolli ja tasakaalu, järelevalve, ajakirjandusvabaduse ja avaliku hariduse kaudu.
  • Tõlgendage luureandmete väärtust avaliku ja erasektori jõupingutustele, mis toetavad organisatsiooni taktikat ja strateegiaid.
  • Määratlege luureandmete tõhusa kasutamise võimalused.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS) is a Washington DC-based graduate school established to accelerate the education, hands-on experience and research competencies of aspiring me ... Loe edasi

Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS) is a Washington DC-based graduate school established to accelerate the education, hands-on experience and research competencies of aspiring men and women committed to serving in the national security workforce. Näita vähem