Mida oodata

See kursus on avatud üliõpilastele, kes on lõpetanud mõne kunsti- või disainiga seotud kraadiõppe ning kellel on juba spetsialisti ala teadmised ja kogemused. MA võimaldab teil jätkata oma eriala valdkonda, samal ajal kui seda toetavad õppeainete õppejõud.

Teise võimalusena võite otsida magistrikraadi, kuid te pole selge, milline spetsialiseerumine keskenduda. Meie kogemusest üle kogu maailma üliõpilastega teame, et mõnikord on varasem kogemus ja tulevased ambitsioonid erinevad. See kursus on teie jaoks: MA Art

Rõhuasetus on uurimispõhise MA projekti projekteerimine, tarnimine ja näitamine, mis laiendab teie kunsti / disaini individuaalseid teadmisi (nt kunstipõhine maal, skulptuur, paigaldus või segatud meedia, disain, ruumiline või sisekujundus / stiil, 3D või toote disain, keraamika, käsitöö või ehted).

Kuna paindlik kursus toetab üliõpilasi mitmesugustel teemadel, on teil ainulaadne võimalus uurida oma keskkonda interdistsiplinaarses globaalses kultuuris, kui teete koostööd sarnaselt mõtlevate kunstnike, disainerite ja visuaalsete kommunikaatoritega, omandades kogemusi ja interdistsiplinaarset ülevaadet mis võiks avada karjäärivõimaluste maailma.

Spetsialiseerunud teemakursused töötavad teiega, et arendada oma oskusi ja ideid. Meie interdistsiplinaarne personali meeskond on saadaval, et toetada kõiki meie magistrikursuste programmis osalevaid üliõpilasi, pakkudes teile paindlikkust kogu välitöö ja disaini valdkonnas, et luua professionaalset portfelli, mis näitab nii põhioskusi kui ka loomingulist elegantsi.

Seadistatud ja enesekehtestatud projektid aitavad täiustada kunsti ja disaini tavasid, et täiustada põhioskusi ning arendada praktilisi vahendeid ja teadlikkust praegustest tehnoloogiatest, digitaalsetest, materiaalsetest ja kogemuslikest platvormidest ja metoodikatest, mis kaasavad teid vaatajate, kasutajate ja kogukondadega. Te arendate teadustöö oskusi loomingulise protsessi keskmes ja tutvustate kriitilises praktikas praegusele mõtlemisele, et aidata teil oma häält arendada ja leida oma praktika vastavates teoreetiliste, eetiliste, tehnoloogiliste ja globaalsete kontekstides.

Programmi praktika või mentorluse võimalused aitavad teil tööstuskontaktide loomiseks, CV-de ülesehitamiseks ja tulevase töö ettevalmistamiseks. Kõik MA üliõpilased saavad taotleda internatuuri meie partneriga Hearst Magazines UK. Loominguliste tööstusharude külalisõppejõudude töötoad ja kõnelused pakuvad professionaalset ülevaadet ja karjäärinõustamist.

Praktika

Kursusel pakutakse töökogemuse või mentorluse võimalusi, mis aitavad teil luua tööstusharu kontakte, luua oma CV ja valmistada teid tööle erinevates rollides kultuuri- ja loomemajanduses, samuti sõltumatu kunsti või disaini tava.

Meie koostöö tööstuspartneritega, sh Hearst Magazines UK, seab meie programmid kaugemale. Loominguliste ja meediatööstuste kogemuste saamiseks võite taotleda internatuuri ühe oma kaasaegse kaubamärgiga. Varasemad õpilased on interneerinud Hearstiga üle Esquire'i, ELLE, Red'i ja ELLE Ukraina osakondade, samuti moe- ja ehtekunstnike, sh Hussain Chalayani ja Imogen Belfieldi ning fotograafiaagentuuride Londonis ja kogu maailmas. Need paigutused on aidanud varasematel üliõpilastel välja töötada püsivad professionaalsed kontaktid ja isegi nende esimene ajakiri töökohal Hearst.

Tööstusprojektid

Lisaks saate ülevaate tootmisharust konkursside, projektide ja elustiiliprogrammide kaudu. Nende hulka kuulub ka auhinnatud loomingulise asutuse The District, mis on ELLE poolt välja töötatud moe toimetuse lugu, uue stiilis Sosandari poolt loodud ettevõtlike naiste poolt välja töötatud brändiprojekt ja Digital Spy digitaalne sisu / sotsiaalmeedia projekt. Meie külastusõpetajate programm sisaldab uuenduslikke spetsialiste, kes töötavad kogu kunsti ja disaini, sealhulgas interdistsiplinaarse kunsti kunstnik Alison Gibb; Elana Elana Jeeaoo, ustwo vanem visuaalne disainer David Tang, juhtiv liikumisgraafika disainer NBC Universalis, juhtivad loomingulised juhtidel Suzanne Sykes (Sunday Times) ja Tom Meredith (ELLE) ning peamised toimetajad Michelle Ogundehin (ELLE Dekoratsioon) ja Anne-Marie Curtis (ELLE).

Karjäär

Kursus annab õpilastele kogemusi ja teadmisi, et jätkata karjäärivõimalusi Suurbritannias ja kogu maailmas laieneva loomemajanduse ja kultuurisektori, sealhulgas Hearst pakutavate meedia-, kirjastus- ja ajakirjade võimaluste osas. Lõpetanud MA Art

Karjäärinõustamine on kogu programmi sees. Õppetööd pakub kogenud ja tööstuslikult töötava personali meeskond ja seda toetavad külalisõppejõud praktikas ja / või tööstuses, kes töötavad moedisainis, graafilises disainis, digitaalses meedias ja kommunikatsioonis, fotograafias, illustratsioonis, kunstiteos, kureerimine ja kriitika, käsitöö ja tootearendus ning disainiuuringud.

Ressursid

Kõik meie magistriõppe üliõpilastel on ligipääs paljudele ressurssidele, mis toetavad nende õpinguid ja kaasaegse kunsti ja disaini kaasaegse praktika hübriidset olemust, sealhulgas:

  • Tööstusharu standardne tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Cloud, Maxon Cinema 4D.
  • Fotograafia stuudiod ja ligipääs märjale pimedale ruumile.
  • Digital Media Suite ja tehniline tugi.
  • Puit, metall ja keraamika 3D töökojad ja tehniline tugi.
  • Joonistamise stuudio.
  • Prototüüp Lab (sealhulgas 3D-printer ja laser-lõikur).
  • Tööstuslikud õmblusmasinad ja rõivamanuste tehniline tugi.
  • Gerberi tehnoloogia.
  • Akadeemiline oskuste nõunik (saadaval grupi ja 1: 1 õpetuste jaoks).

Lisaks CSVPA pakutavatele rajatistele ja teadmistele on õpilastel olnud võimalus teha koostööd Cambridge'i tehnoloogiaekspertidega, sealhulgas Cambridge'i ülikooli Cambridge Makespace'i insenerid ja kohalikud digitaalsed trükitööstused.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge School of Visual & Performing Artsis »

Viimati uuendatud December 4, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
3 semestrit
Price
4,500 GBP
Semestri kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date