Kunstiteoste ja disaini kunstide magister - LIU Post

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

See intensiivne, kuid paindlik 60-krediidi programm pakub arenenud kunstiüliõpilastele võimalust oma loomingulist arengut jätkata ja jätkata kahe- või kolmeaastase õppekavaga. Magistrikursuste tasemel kunsti- ja disaini kraadiõppe programmi raames valivad üliõpilased maakasutuse, graafika, skulptuuri, keraamika, fotograafia või arvutigraafiku koondumise ning neid juhendavad õpilaste valitud õppejõudude meeskonnad.

Lisaks kunstiajaloo ja esteetika kursuste läbiviimisele töötavad üliõpilased tihedalt koos õppejõududega, et koostada väitekirja projekt oma kontsentratsioonipiirkonnas. Praeguste näituste, kunstnike kirjutiste, teooria ja kriitika kaudu saavad üliõpilased ja teaduskonnad kaasaegsete küsimuste seminari kaudu täielikult kasutada ülikooli ainulaadset positsiooni New Yorgi muuseumi, galeriide ja alternatiivsete ruumide tohutute ressursside lähedal.

Ilus LIU Post Campus koos oma 307 aakri lopsakate muru, aedade ja ajalooliste mõisadega on loominguliste püüdluste inspireeriv seade. Professionaalselt varustatud stuudiod ja rajatised on esmaklassilised ja sisaldavad Hillwoodi kunstimuuseumi, Hutchinsi galeriit, üliõpilaste kunstigalerii galeriid, keraamikakeskust ja skulptuuridehoone. Programm pakub rohkesti võimalusi koostöövõimaluste loomiseks potentsiaalsete tööandjatega kogu linnakeskkonnas.

Karjäärivõimalused

Kaunite kunstide ja disaini graafika magister võib kaasa tuua rahuldustundliku karjääri kunstihoidjana, kunstiõpetaja, kunstiõpetaja, tele- ja filmi taustakunstnikuna, raamatukübar disainerina, keraamikuna, laste raamatu illustraatorina, kino, kommertsfotograafiga, disainerina faux viimistluse spetsialist, kinomanator, peenikunstnik, galerii assistent, galerii direktor, graafiline disainer, õnnitluskaardi disainer, ajakirjade kunstiline juht, ajakirjade fotograaf, magistritöö, pildiraam, politsei / kohtu kunstnik, fotokunstnikud, fotojuht, fotode retoucer, fotostüüst, fotograafi, jaemüügikaupluse kunstnäitajat, skulptorit, kirjutamismasinat, silkskunsti kunstnikku, tehnilist illustraatorit, tüpograafi, seinakatte disainerit, aknakujunduse disainerit või veebisaitide kujundajat.

Vastuvõtutingimused

Kaunite kunstide magistri taotlejad peavad vastama järgmistele nõuetele.

  • Sissepääsu taotlus
  • Taotluse tasu: tagastamatu
  • Ametlikud koopiad oma bakalaureuse- ja / või kraadiõppega ärakirju mis tahes kõrgkoolidest või ülikoolidest, kus olete osalenud.
  • Bakalaureusekraad akrediteeritud koolist, kus on vähemalt 3,0 kumulatiivset hinnepunkti keskmine. Kandidaat peab olema lõpetanud bakalaureuseõppe kunsti või peab olema vähemalt 57 ainepunkti pluss 12 ainepunkti Art History. Kõik fotograafias olevad MFA taotlejad peavad digitaalse pildistamise tööalaseid teadmisi programmi sisenemisel tundma õppima. Õpilased, kes ei vasta nendele nõuetele, on teretulnud, et arutada oma valikuid ülikooliõpetaja nõusolekul.
  • Vastuvõtmiseks on vajalik kunstiosakonna teaduskonna poolt hinnatud portfell. Portfell tuleb esitada kunstiagentuuride magistriõppe büroole enne 15. märtsi tähtaega ja peaks sisaldama 15 kuni 20 viimast tööd ja nummerdatud inventuuri nimekirja. Proovid võivad olla kas originaalteosed, slaide (slaidile lisatud), CD või DVD. Fotograafia taotlejatele soovitatakse esitada portfelli 20 originaaltrüki. Portfelli esitamise tähtaeg on 15. märts järgmisel kukkumisel. Pärast seda, kui portfell on läbivaatamiseks esitatud, saavad õpilased taotleda magistri- ja akadeemilist abi. Palun vaata allpool.
  • Isikliku kunstniku väljavõte, mis käsitleb seda valdkonda, mida olete huvitatud selle kraadiõppe lõpetanute töö jätkamisest.
  • Kaks erialast ja / või akadeemilist soovituskirja, mis käsitlevad taotleja potentsiaali kutsealal ja võimet lõpetada kraadiõppekava.
  • Ülekandekrediidid: kui taotleja õppeplaan on asjakohane, võidakse maksimaalselt 12 lõpetaja ainepunkti B-klassi või paremast kõrgharidusega üle viia teise ülikooli lõpetanuprogrammi (15 ainepunkti LU-st). Ülekanne toimub pärast 15 ainepunkti lõpetamist selles programmis, kuid taotlus tuleb teha algse taotluse ajaks kraadiprogrammi ja peab olema heaks kiidetud kraadiõppe nõustaja.
  • Õpilased, kelle jaoks inglise keel on teine ​​keel, peavad esitama ingliskeelse võõrkeele testi (TOEFL) ametliku skoori. Nõutav minimaalne vastuvõetav TOEFL skoor on: 79 Interneti-põhine (213 arvutipõhist või 550 paberil) või minimaalne IELTS skoor: 6.5.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Loe edasi

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Näita vähem
New York , Brookville + 1 Rohkem Vähem