Kvaliteedisüsteemide, keskkonna ja tööohutuse ja töötervishoiu integreeritud juhtimise magistrikraad (kaks kraadi)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ettevõtlusmaas juhtub, et innovatsioon on oluline vahend organisatsioonide ja inimeste konkurentsivõime parandamiseks. Selles mõttes otsustasime 2013. aastal, et pärast kümnendit oli süsteemide juhtimise magistri õpetamine alates 2007. aastast ülikooli meistrina vajalik, kohandades pealkirja struktuuri muutustele ja vajadustele, mis loodi nii ettevõtetes kui ka profiilis magistriõppes osalenud lõpetajad.

Selle peegelduse tulemusena loodi uus Double Master'i kraad, mida reklaamivad metallitööstus, mööbel, puit, pakend ja Afinexi tehnoloogiainstituut - AIDIMME ja Valencia katoliiklik ülikool - UCV. Kaks kraadi hõlmav kraad, mis hõlmab ühelt poolt integreeritud süsteemide juhtimist ja teiselt poolt spetsialistide koolitamist kutsealase riski ennetamise kõrgemate tehnikute koolitamiseks. Jagage pealkiri, mis annab alust Double Masteri nendes kahes valdkonnas, on võimaldanud meil pakkuda suuremat spetsialiseerumist üliõpilastele, kes teevad topeltartiklit ja pakuvad rohkem võimalusi äritegevuse valdkonnas.

Pealkirjad, mis moodustavad selle kahekordse astme, on järgmised:

  • Kvaliteedisüsteemide, keskkonna, tööohutuse ja töötervishoiu integreeritud juhtimise magistrikraad
  • Kutsealase riski ennetamise magistrikraad

Üks peamisi eeliseid on võimalus saada kaks ülikooli magistriõpet täies ulatuses akadeemilises valdkonnas ühel õppeaastal, tänu ühisele teekonnale nii magistrikraadi jaoks. See eelis mõjutab otseselt õpilase profiili, kuna see võimaldab neil oma eristamist, õppekava täiustamist ja väga nõudlikku koolitust ärimaailmas, hõlbustades seeläbi nende sisenemist tööturule.

Lisaks suurendab üliõpilastele kahekordse magistri kraadi omandamise tulemusena mõnede ainete tugevdamise tulemusena lisaks kahele ülikoolikraadile kvaliteedi, keskkonna ja töötervishoiu ja tööohutuse süsteemide audiitori kvalifikatsioon, et tugevdada üks eriala väljundeid.

Selle topeltmeistrilise ettepaneku abil säilitame AIDIMME ja UCV pühendumise meie õpilaste tööalase konkurentsivõimega, mis praegu on 70% ja oleme veendunud, et uue astme abil suudame seda arvu suurendada.

eesmärgid

  • Rakendada, säilitada ja täiustada kvaliteedi-, keskkonna- ja töötervishoiu ja tööohutuse integreeritud juhtimissüsteeme, järgides ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 rahvusvahelisi standardeid, täites juhtkonna esindaja ülesandeid.
  • Valmistage ette, planeerige ja viige läbi juhtimissüsteemide siseauditid ja auditiaruannete koostamine.
  • Kõrgema taseme funktsioonide arendamine tööjõuriskide ennetamisel töö, tööstushügieeni ja ergonoomika ning rakendusliku psühhosootsioloogia erialadel.
  • Tehke konkreetseid uuringuid juhtimissüsteemide valdkonnas (keskkonna diagnostika, riskihindamise, AMFE jne).

Segatud metoodika

Magistriõpe õpetatakse segatud moodulis, teoreetiliste-praktiliste klasside, seminaride, külastuste, õpetuste ja tavade kaudu, mis lõpevad Master-Final Project (TFM) lõpetamisega.

Paigutused

Praktika kestus on vähemalt 300 kontakttundi ettevõttes. Selle aja jooksul arendab õpilane praktikas kursuse käigus omandatud mõisted.

Tava elluviimiseks sõlmitakse kokkulepe erinevate osapoolte vahel. Praktikandid katavad õnnetusjuhtumikindlustuse.

Õppetöö viimastel kuudel ühendatakse õppetöö praktikaga. Segatud õpe põhineb e-õppe platvormi (Virtual Classroom) kasutamisel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El Instituto Tecnológico AIDIMME, es una asociación privada sin ánimo de lucro de ámbito nacional, cuyo fin es impulsar la mejora de la competitividad de las empresas a través de la I+D+i tanto en sus ... Loe edasi

El Instituto Tecnológico AIDIMME, es una asociación privada sin ánimo de lucro de ámbito nacional, cuyo fin es impulsar la mejora de la competitividad de las empresas a través de la I+D+i tanto en sus procesos productivos como en sus productos. Näita vähem