Lähis-Ida uuringud (MA)

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Lähis-Ida Studies (MA)

Lähis-Ida Studies magistriõppe programmi pakub kursusi araabia keele ja kirjanduse, antropoloogia, majandusteaduse, soo ja naiste, ajalugu, õiguse, politoloogia ja sotsioloogia, mille eesmärgiks on tutvustada üliõpilastele erinevaid meetodeid õppimiseks Lähis-Idas. Kraadiõppe programm keskendub ajavahemikul 18. sajandil ja küsimusi, religiooni, ökoloogia, ajalugu, majandust, ühiskonda, riigikord, sugu ja kultuur. Arvestades geograafilist asukohta Kairo programm tervikuna keskendub Araabia piirkonnas.

Kes see on?

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata mitmeid karjääri nagu akadeemia, diplomaatia, valitsuse muude teenuste, töö valitsusväliste organisatsioonide, arendamise, äri-, finants-, ajakirjandus-, suhtekorraldus-ja kultuurielu.

Eeliseid õppimise osakonna Lähis-Ida Studies

  • Ainulaadse võimaluse õppida Lähis-Ida kaudu array ajalooliste, sotsioloogiliste, poliitilise ja majandusliku raamistiku.
  • Asukoht kesklinnas, Lähis-Idas pakub rikkalikku intellektuaalset ja kultuurilist teadlased, kunstnikud ja aktivistid Lähis-Idas ja mujal.
  • Meie asukoht Kairo, üks rikkamaid ajaloolisi ja kaasaegseid keskused Lähis-Idas ja vaid lühikese lennu kaugusel oma pealinna, võimaldab meil ületada lõhet saalis ja sotsiaalse maailma.
  • Keskused annab üliõpilastele akadeemiline kvalifikatsioon ja firsthand teadmisi jätkata karjääri akadeemiliste, diplomaatia ja mittetulundussektoris, samuti äri-, finants-, avalike suhete, ajakirjanduse ja kultuuriküsimused.

Master of Arts kraadi Lähis-Ida uuringud koosneb kursustest araabia keele ja kirjanduse, antropoloogia, majandus, ajalugu, politoloogia, sotsioloogia ja araabia keel.

Kursused pakutakse nii sügisel ja kevadel semester. Õpilased peavad olema registreerunud vähemalt 12 krediiti tundi, et lugeda täiskohaga.

Mida õppida

Saad terviklik arusaam rahvaste, ühiskondade ja majanduste piirkonnas. Programm tutvustab teile erinevaid meetodeid õppimiseks Lähis-Idas. Interdistsiplinaarsus Area Studies programm pakub kokkupuude erinevate õppekavade

Kandideerimistähtaeg

Õpilased on tavaliselt lubatud magistrikraadi programm sügisel ainult.

  • Taotlus koos osaduses: 1. veebruar
  • Application ilma stipendiumi: 1. aprill
  • Summer Semester: 1. mai

Sest Kandideerimine

Küsida õppemaksu ja saada noteerimise taotluse ja nõutud tõendavad dokumendid, siis on vaja võtta ühendust Office of Graduate Studies ja teadusminister AUC.

Täpsemat informatsiooni sissepääs ülikooli, külasta lõpetaja Sisseastujale veebileht, kus saab ka alla laadida taotluse pack.

Täpsemat õppekava

Põhjalikumat teavet programmi nõuetele, vaadake AUC kataloogi.

Viimati uuendatud juuli 2014

Teave kooli kohta

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Näita vähem
Kairos , Kairos , New York + 2 Rohkem Vähem