• Uuringud Kestus (aastat): 1,5-2,5 aastat
 • Uuring pealkiri: Graduate Diploma in Education / koolipsühholoogia
 • Pealkiri Uuringud Tase: Master (2 Cycle Studies)
 • Õppekeel: Kreeka
 • Protsessi Uuringud: Full / osaline käimist
 • Minimaalne Autorid: 27
 • Minimaalne Euroopa ainepunkti (ECTS): 90

programmi kirjeldus

Üldine eesmärk on programmi teaduse teadmisi teooria ja kohaldamise psühholoogilised ja sotsiaalsed protsessid reguleerivad õpetamise ja õppimise.

Õpilastel on võimalus valida kahe spetsialiseerumise: a) koolipsühholoogia või b) koolipsühholoogia.

Educational Psychology spetsialiseerumise suunatud eelkõige töötavatele inimestele või huvitatud jälitavad karjääri õpetajatele. Valdkonnas Educational Psychology on määratletud laialt uuringu õpilaste õppimist ja õpetamist. Uuringud selles valdkonnas saab tööd rikastada neile, kes töötavad või soovivad töötada õpetajate põhi-, kesk- või kõrghariduse pakkudes teoreetilise tausta, mis juhendavad õpetamise parandamiseks õpitulemustega õpilasi ja olla võimalik, et aidata oma õpilasi edu akadeemiliselt ja isiklikult. Edukas õpetaja suudab motiveerida õpilasi edukalt juhtida klassi õpilaste hindamiseks eelteadmisi, edastada edukalt ideid teenida õpilaste erivajadustele, et töötada välja asjakohased õppemeetodid ja kasutada sobivaid hindamismeetodeid. Õpetajad saavad arendada neid oskusi mõista ja kohaldada asjakohaseid psühholoogilisi teooriaid ja õppimise teooriaid. Educational Psychology spetsialiseerumise eesmärgiks on julgustada õpetajaid näevad end praktikud üliõpilased (tegeleb õppijatele), kes on pidevalt otsivad leida ja uurida, kuidas kõige paremini aidata oma õpilastel saavutada oma eesmärke. Keskne eesmärk selle eriala on rikastada õpilaste teadmiste kohta, kuidas isiksuse ja individuaalse erinevused mõjutavad õppimist ja tagajärgi, mis võivad neid parameetreid õpetamine. Teine osaline eesmärk on arendada kriitilist mõtlemist hinnata erinevate õppemeetodite ja hindamine õppimise. Lõpuks programmi eesmärk on õpetada õpilasi kasutama metoodilisi ja statistilisi vahendeid uurida kaasaegse koolipsühholoogia küsimusi.

Kool psühholoogia eriala on suunatud isikutele, kellel on kraad psühholoogia huvitatud töötamisest rakendatud filiaal koolipsühholoogia, tuntud kooli psühholoogia. See haru tegeleb kindlaks tőkked (nt õpiraskusi, sotsiaal-emotsionaalsete probleemide või käitumisprobleemidega õpilaste) ja rakendada sekkumisi neid lahendada. Oluline roll koolipsühholoogid spetsialistid on osutada lastele, noortele ja peredele selline keskkond, et luua turvaline, tervislik ja toetav õpikeskkond. Koolipsühholoogide saada koolitust kasutamise ja hindamise diagnostilisi teste (nt IQ testid ja õpiedukust test), lepingu psychoekpaideftikon hindamisaruanded (Patsiendiõpetuse hindamisaruanded), kavandamise ja rakendamise ennetav ja sekkuvate programmid (ennetamise ja sekkumise programmid), ning nõustamist õpilastele. Selle põhjal, keskne eesmärk selles suunas on koolitada õpilasi kohaldamisel kliinilise põhimõtted ja spetsiaalsete tööriistade diagnoosimiseks, raviks ja ennetamiseks käitumisprobleeme, emotsionaalsed probleemid ja / või õpiraskustega kooli.

karjäärivõimalused

Lõpetajad programm on erinevaid valikuid tööhõive väljavaateid.

Lõpetajad Educational Psychology spetsialiseerumise saavad teadmisi, mis parandab nende õpetamise praktika. Lisaks omandamine see magistrikraadi on kasulik edutamise eesmärgil ja professionaalse arengu hariduses.

Lõpetajad koolipsühholoogia spetsialiseerumise saavad teadmisi ja praktilisi oskusi kasutada ja hindamine diagnostilisi teste (nt IQ testid ja õpiedukust test), lepingu psychoekpaideftikon hindamisaruanded (Patsiendiõpetuse hindamisaruanded), kavandamise ja rakendamise ennetav ja sekkuvate programmid (ennetamise ja sekkumise programmid), ning nõustamist õpilastele. Pärast programmi, mis hõlmab 1020 tundi juhendatava praktika koolides lõpetajad saavad registreeruda professionaalne psühholoogide registrisse ja psühholoogid töötada koolides või kantselei.

Edasiõppimisvõimaluse

Lõpetajad programm saab ka õpingute jätkamiseks doktoriõppes Educational Psychology, haridus vms tööstuses kui nad soovivad. Projekteerimise programm pakub neid õpilasi Graduate Labour väljatöötamisel valik. Parim ettevalmistus magistritöö, õpilastel on võimalus töötada olulise uurimisprojekti ja seega paremas olukorras tuleb tunnistada, et doktoriõppesse kui lõpetajate kellel ei ole kogemusi kirjalikult magistritöö.

õpitulemuste

Lõpetamisel programmi õpilased saavad:

 1. kriitiliselt hinnata peamisi teoreetilisi kontseptsioone koolipsühholoogia.
 2. Nad hindavad võtmetegurid, mis mõjutavad õppimist ja kriitiliselt hinnata peamisi järeldusi praeguse teadusuuringute seotud õppimise ja õpetamise.
 3. Hinnake psühholoogiline ja hariduslik põhimõtteid, mis võivad parandada tõhusust õppe- ja kriitiliselt võrrelda sobivus erinevate õppemeetodite erinevates õpikeskkondi (nt. üksikisiku, grupi, vabaharidus).
 4. Aru mõju individuaalsed erinevused (nt. sugu, IQ, isiksus, kultuuriline mitmekesisus) õppes.
 5. Arutle ja hinnata panust teadus- kognitiivse psühholoogia (mälu, probleemide lahendamine, taju, tähelepanu) õpetamise ja õppimise.
 6. Selgitage põhjuseid ja tagajärgi erinevates õpiraskustega ja arutada hariduse rolli raames erilist ja kaasava (kaasa arvatud) haridus.
 7. Tugevdada oma teadmisi õpetaja roll / kooli psühholoogi diagnostiline hindamine, nõustamine ja haridus- sekkumiste disain.
 8. Kokkuvõte panus neuroteadus mõistmiseks inimese õppimist.
 9. Kasutades kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid uuringuid ja analüüse uurimise meetodid erinevate haridus küsimustele.
 10. Selgitage ja kriitiliselt hinnata uurimismeetodeid kasutada koolipsühholoogia ja näidata oskusi ettevalmistamisel teadus ettepanekud ja läbiviimine algupäraseid teadusuuringuid.

Lisaks õpitulemustele eespool loetletud täites programmi õpilaste koolipsühholoogia spetsialiseerumise saavad:

 1. kriitiliselt hinnata psühhomeetrilie põhimõtteid erinevaid diagnostilisi vahendeid kasutatakse osana koolipsühholoogi töötamise.
 2. Näidata teadmisi kasutamise diagnostikavahendite professionaalselt pärast kutsealase käitumise reegleid.
 3. Arendada oskusi kasutades meetodeid ja nõustamine psühholoogia ametivõime üles tegelema erinevaid teemasid, mis võivad huvi pakkuda üliõpilane, nagu pereprobleemid, õpiraskused, inimestevahelised suhted, karjäärinõustamine jne
 4. Näidata teadmisi projekteerimise ja ennetuse ja sekkumise meetodeid, mille eesmärk on edendada akadeemilist ja emotsionaalset arengut ja laste heaolu koolis, koostöös kooli juhtkond ja perega.
 5. Näidata oskusi kriitilist analüüsi ja hindamist piisavust ja tõhusust ennetava ja sekkumise meetodid.
 6. Nad käituvad professionaalselt võttes eetilisi ja õiguse kutsealal suuniseid ja regulaarselt hinnata nende töö kvaliteeti peegeldava praktik mudel (peegeldav praktik).
Programmi õpetamise keel:
 • Kreeka
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
3 - 5 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,590 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school