Lõuna-Korea

Umbes Korea

Korea asub poolsaare keskel Kirde-Aasias; Kollane meri on lääne ja ida mere itta. Kuigi Korea on traditsioon ja kultuur, mis ulatuvad tuhandete aastate viimastel aastakümnetel Korea on muutnud alates põllumajanduse ühte maailma kõige tööstusriikides. Peamised tööstusharud Korea kuuluvad autod, laevaehitus, keemia ja infotehnoloogia. Korea rahvastik kõrgelt haritud ja on üks kõrgemaid interneti kasutamise hinnad maailmas.

 

Kliima

Korea kogeb kõiki nelja aastaaega, sealhulgas niiske suvi ja külm talv. Seoul, kapitali, keskmine madal temperatuur aasta jaanuaris on umbes -2 kraadi C ja keskmine kõrge temperatuur augustis on umbes 25 kraadi C. Õhuniiskus on suhteliselt kõrge aastaringselt, tüüpiliselt ulatudes umbes 70-80 protsenti.

 

Kultuur

Korea on pikaajaline traditsioon kunst, eriti laulu, tantsu, kujutava kunsti ja keraamika. Paljud muuseumid ja kunstigaleriid on olemas riigis. Lisaks Korea keskne asukoht Kirde-Aasias on lihtne külastajaid uurida teiste Aasia riigid nagu Jaapan ja Hiina. Korea köök keskendub riis ja pool tassi, ja palju traditsioonilisi toiduaineid kasutada kääritatud kastmed. Lisandid sisaldavad liha, kala, marineeritud toidud, supid ja köögivilju.


Elukallidus

Maksumus elada Korea on mõõdukas, umbes $ 1200 (US) kuus, enamik, et lähen eluaset ja toitu. Rahvusvahelised õpilased käivad magistrikraadi programmid on õigus töötada kuni 20 tundi nädalas õppides Korea. Kui täiendavaid tööluba on nõutav, kui õpilane on kehtiv viisa.