EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Maksud on paljude ettevõtete ja valitsuste otsuste keskmes. Maailmas, kus kaubandus on ülemaailmne, on ainult siseriiklike eeskirjade tundmine ebapiisav. Meie Euroopa ja rahvusvahelise maksuseaduse magistrikraadiga saate aidata ettevõtetel ja institutsioonidel tegutseda ülemaailmses kontekstis Euroopa Liidu õigusliku raamistikuga.

Euroopa Liit on üks maailma suurimaid ja olulisemaid majandusi. ELi liikmesriikide äritegevusest huvitatud inimesed peavad teadma asjakohaste seaduste maksueeskirju ja praktikat. Selles programmis saate paremini aru Euroopa Liidu õigussüsteemist ja sellest, kuidas ELi siseturu maksuseadused toimivad piiriüleselt. Lisaks saate teada, kuidas leida ja kasutada ELi ja rahvusvahelist õiguslikku materjali.

Pakume teile ainulaadset kombinatsiooni nii otsese kui ka kaudse maksustamise erialastest kursustest, pöörates erilist tähelepanu ELi õigusele. Kursused on välja töötatud selleks, et vastata turu nõudmistele, mis on seotud kõrgema teadmistega mitme jurisdiktsiooniga maksuküsimustes. Programm annab teile juurdepääsu rahvusvahelisele teaduskonnale, kellel on tipptasemel teadmised valdkonnast, ning kogemustest Euroopa Liidu kohtute ja institutsioonide ning maksuseaduse erapraksis.

Tänu meie tihedatele sidemetele äriringkondadega on meie kursustel külaliste loengud kõrgelt spetsialiseeritud spetsialistide poolt, pakkudes Teile praktilisi ja teoreetilisi teadmisi Euroopa ja rahvusvahelise maksuseaduse küsimustest. Programmi ajal kohtute teiega nende küsimustega tegelevate maksuhalduritega näiteks EY ja Deloitte.

Programmide moodulid / kursused

Põhikursused (15 krediiti): Euroopa ja rahvusvahelise maksustamise alused I (maksusüsteemide struktuur, võrdlev maksustamine, õiguse allikad, riigi rahandus, üldpõhimõtted, inimõigused ja maksustamine); Euroopa ja rahvusvahelise maksustamise alused II (suulise tõlke meetodid, juurdepääs asutamislepingute vabadustele, õiguskaitsevahendid ja riigiabi, maksustamine ja hinnakujundus). Üks järgmistest: Euroopa ja rahvusvaheline maksustamine - otsene maksustamine või Euroopa ja rahvusvaheline maksustamine - otsene maks. Programm lõpeb magistritööga (15 ainepunkti).

Karjääri väljavaated

Euroopa ja rahvusvahelise maksuseaduse magistriõpe valmistab ette karjääri advokaadibüroodes, rahvusvahelistes auditi- ja kutseteenuste ettevõtetes, riiklikes maksuhaldurites, rahvusvahelistes äriühingutes asuvatel maksuosakondadel, samuti finantsosakondadel ja teistel valitsusasutuste maksupoliitika institutsioonidel.

Maksu spetsialistid töötavad ärimaailma või valitsuse poliitika keskmes, klientide ja teiste spetsialistidega, et leida optimaalseid maksulahendusi, mis on kohandatud keerulistele äri- ja reaalsetes tingimustes.

Lõpetajad leiavad sageli oma koduriigis maksunõustajatena erinevaid ülesandeid nii avalikus kui ka erasektoris.

Magistriõpe valmistab ette ka üliõpilasi doktoriõpinguteks Euroopa ja rahvusvahelises maksunduses.

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se/european-international-Tax-Law

Miks Lund University ?

Lund University loodi 1666. aastal ja on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiaid ja parimaid ülikoole. Ülikool kuulub maailmaklassi 100 maailma ülikooli hulka QS World University Rankings 2019 ja on # 1 valikuvõimalus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Rootsi - üks maailma innovatiivsemaid, jätkusuutlikumaid ja demokraatlikumaid riike.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Lund University

Vaata veel 91 kursust Lund Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school