Ladina-Ameerika ja poolkera õpingute magistrikraad

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ladina-Ameerika on paradoks. Selles elavas piirkonnas elab märkimisväärselt inimõiguste edendamine, naiste ja põliselanike poliitilise esindatuse oluline laienemine, kujutlusvõimega linnakujundus ja ökoloogiliste väljakutsete loomingulised lahendused. Seda iseloomustavad ka kõrge vaesuse ja ebavõrdsuse tase, korruptsioon, nõrgad institutsioonid ning vägivald, jõugud ning narkootikumide ja organiseeritud kuritegevuse kartellid.

“Meil pole hetkegi puhata olnud,” võttis Gabriel García Márquez kokku - Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkond, mis hõlmab enam kui 20 suveräänset riiki ning mitut territooriumi ja sõltuvust.

Ladina-Ameerika ja poolkeraõppe magistrantide eesmärk on võimaldada õpilastel arendada sügavat ja laiapõhjalist arusaamist piirkonnast ning selle katsetustest ja panusest. Samaaegselt valmistab programm neid ette karjääriks valitsusasutustes, rahvusvahelistes ja valitsusvälistes organisatsioonides, erasektoris või kraadiõppurite akadeemiliseks tööks. Põhineb teadmisi GW teaduskonna ja valitud praktikud valdkonnas, programm ühendab ranged õppejõud ja professionaalne orientatsioon.

Mida sa õpid

LAHSP interdistsiplinaarne programm pakub paindlikku õppekava, mis koosneb põhikursustest ja kahest erialast, mis on valitud programmi direktoriga konsulteerides vastavalt iga õpilase huvidele.

Ladina-Ameerika ja poolkeraõppe magistrikraadi saamiseks peate edukalt läbima meie 40 krediidi programmi, mis sisaldab 3 krediidi nurgakivi kursust, 9 ainepunkti põhikursusi, 12 ainepunkti valitud erialadel, 3 ainepunkti uurimismeetodeid, 9 ainepunkti valikainete ja 4 krediidi nurgakivide jada.

Põhiväli

Poolkera laia, multidistsiplinaarse mõistmise omandamiseks peavad õpilased läbima kokku kolm kursust, millest igaüks peab toimuma erineval erialal.

Spetsialiseerumise valdkonnad

Õpilased valivad suvalise kahe eriala, näiteks majandusarengu, rände, rahvatervise või turvalisuse. Nad läbivad vähemalt kaks kursust.

Nurgakivi

Teise kursuse tudengid viivad läbi sponsororganisatsioonidele huvipakkuvaid konkreetseid küsimusi käsitlevaid väliuuringuid.

121753_36689081343_a637bf845d_o.jpg

Eeltingimused

Võõrkeel

Avalduse esitamise ajal on vajalik hispaaniakeelne akadeemiline kursuste koostamine, mis valmistaks õpilasi ette programmi keelenõude * täitmiseks. Seda saab näidata:

  • Uuring, mis võrdub nelja semestriga ülikooli tasemel kursuste või samaväärse.
  • Ametliku keeleõppe lõpuleviimine töösuhte raames (nt Peace Corps, JET jne).
  • Kasvab leibkonnas, kus räägitakse keelt.

Muud võõrkeeled, mida räägitakse Ladina-Ameerikas, võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi.

* Õpilastel peab enne registreerumist olema võõrkeeles tugev alus, et programmi ajal keelenõuded edukalt täita.

134754_2019ClassProfile.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Kuhu sa lähed

graphic: 33% private, 33% public, 33% non-profit, 1% other Latin American and Hemispheric Studies

Meie lõpetajad jätkavad mitmesuguseid põnevaid karjäärivõimeid diplomaatia ja avaliku teenistuse, ettevõtluse, julgeoleku, konfliktide lahendamise, arengu ja rahvatervise alal. Parimate tööandjate hulka kuulusid 2016. aasta lõpetanute seas:

  • DAI Global, Inc.
  • IREX
  • Riiklik vaimsete haiguste alane liit
  • USA riigisekretär
  • USA senat

Meie juures õppides ja isegi pärast lahkumist pakume teile ressursse ja tuge, mis aitab teil saada tööd, mida olete alati soovinud pärast lõpetamist. Alates karjäärinõustamisest, töötubadest, kohapealsetest külastustest ja infosessioonidest on kraadiõppurite karjääriarenduskeskusel mitmesuguseid tööriistu ja näpunäiteid, mis viivad teid sinna, kus soovite olla.

Elliotti kool numbrite järgi

Elliott School by the NumbersThe George Washington University - Elliott School Of International Affairs","author_url":"","source":""}" />

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-pro ... Loe edasi

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-profit organizations that regularly employ Elliott School students and alumni. Näita vähem