Ladina-Ameerika uuringute magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Ladina-Ameerika uuringute magistriõpe

Ladina-Ameerika uuringute programm Miami Ülikoolis võtab interdistsiplinaarse lähenemisviisi Ladina-Ameerika ja Kariibi mere poliitika, majanduse, kultuuride ja ühiskondade uurimiseks. Kursused programmi pakutakse osakonnad iga kooli ja kolledži Miami Ülikooli ja programmi teaduskonna teadustöö teemasid alates arengu ökonoomika immigrant tervishoiuteenuste alates põlisrahvaste muusika Kariibi koloonia kirjandus, alates arheoloogia piirkonna kõige varem inimesi ressursside säilitamise ja haldamise praegustele küsimustele. Meie õpilased saavad tõelisteks ekspertideks, kes saavad rääkida paljude Ladina-Ameerika ees seisvate probleemidega; eksperdid, kes suudavad ennetavalt kaasa aidata nii arengule ja koostööle kui ka äri- ja poliitilisele analüüsile viisil, mida nende tavapärasema distsiplinaarkeskse fookusega eakaaslased lihtsalt ei suuda.

113940_shutterstock_541354300.jpg

Programmi ülevaade

Ladina-Ameerika uuringute magistrikraad on 30 ainepunktiline interdistsiplinaarne kraad, mida iseloomustab selge paindlikkuse tase, võimaldades üliõpilastel luua Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonnale keskendunud õppekursus, mis teenib iga õpilase ainulaadseid huve. Kombineerides programmi pakutavaid põhikursusi paljude Miami ülikooli osakondade, programmide ja üksuste pakutavate mitmesuguste kaasloetletud ja ristloetletud kursustega, pakub programm kursuste valikul tohutut mitmekesisust. Me julgustame üliõpilasi ühendama kogu ülikooli kursuste pakkumised ühtseks õppekursuseks, mis võimaldab neil spetsialiseeruda valitud alale, teemale, riigile, teemale või küsimusele ning kasutada seeläbi paljusid ülikoolis pakutavaid ressursse. Miami õpilastele, kellel on kirg Ladina-Ameerika ja Kariibi mere vastu, sealhulgas hispaanlaste ajalugu, kirjandus, ränne, kultuuriuuringud ja antropoloogia.

113941_shutterstock_1047654679.jpg

Üldõppe nõuded

Lisaks bakalaureusekraadi omandamisele SACSi või mõne muu piirkondliku akrediteerimisasutuse poolt akrediteeritud asutusel peaks kõrgkoolis osalemise taotlejal olema programmis nõutav eeldatav kursuste läbiviimine. Üldiselt peaksid need, kes taotlevad kõrgkooli lõpetamist, olema saavutanud üldise B-klassi või parema (3,0 GPA-d 4,0 skaalal). Rahvusvahelised õpilased peavad TOEFL- või IELTS-testi tulemusel andma tõendeid inglise keele piisava tundmise kohta.

Taotlejad peavad samuti täitma / esitama:

  • Veebipõhine taotlusvorm.
  • Kõigi kolledžitöö, nii bakalaureuse kui ka magistriõppe, ametlikud ärakirjad.
  • GRE (Graduate Record Examination) ametlik skoori aruanne - kõik taotlejad peavad esitama viimased (viie aasta jooksul) GRE hinded.
  • Rahvusvahelised taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad võtma kas inglise keele testi võõrkeelena (TOEFL) või rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS). TOEFL- ja IELTS-skoorid kehtivad 2 aastat pärast testimise kuupäeva.
  • Elulookirjeldus või elulookirjeldus ja eesmärgi kinnitus (esitatud veebipõhise taotlussüsteemi kaudu).
  • Kolm (3) soovituskirja (esitatud veebis taotluses oleva soovitussüsteemi kaudu).
  • Taotluse tasu on 85 dollarit.
  • Taotlejad, kes on huvitatud stipendiumivõimalustest, peaksid täitma kõrgkoolide assistentide ja stipendiumide taotluse ning tagastama selle William Pestle'ile aadressil w.pestle@miami.edu.

Ametlikud ärakirjad, GRE skoori aruanded ja TOEFL- või IELTS-skoorid (kui need on olemas) tuleb saata aadressile:

Dr William Pestle
Ladina-Ameerika uuringute programm
Miami ülikool
PO Box 248106
Coral Gables, Florida, 33124-2005

Rahvusvahelised üliõpilaste vastuvõtu nõuded

Kõik rahvusvahelised üliõpilased, kes on lubatud osaleda täiskoormusega õppetöös Miami Ülikoolis, peavad sisenema USA üliõpilasviisaga. F-1 viisa taotlemiseks peate andma USA saatkonnale või konsulaadile vormi I-20 või DS-2019, passi, rahaliste vahendite deklaratsiooni ja muid dokumente, nagu USA saatkond või konsulaat nõuab. Lisateavet viisade, reisimise, saabumisele eelneva teabe jms kohta leiate Rahvusvahelisest üliõpilaste ja õpetajate teenuste (ISSS) veebisaidilt. Vormi I-20 või DS-2019 saab väljastada alles pärast seda, kui olete vastu võtnud ja olete esitanud tõendi piisav rahaline toetus teie õpingutele ja elamiskuludele. Vormi I-20 või DS-2019 väljastamisega seotud küsimuste korral pöörduge palun oma üksuse poole.

A group of University of Miami students on a study abroad trip to Puerto Rico.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars ... Loe edasi

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars live, work, research, and play in Miami, an endless resource for internship and volunteer opportunities, language and cultural immersion, intellectual exploration, and lively entertainment. In turn, the city views the College as its primary brain trust. A&S scholars work closely with government agencies, businesses, and nonprofit organizations across the region to improve the economic output and quality of life of our shared community. Näita vähem