Ladina-Ameerika uuringute magistriõpe

Ladina-Ameerika uuringute programm Miami Ülikoolis võtab interdistsiplinaarse lähenemisviisi Ladina-Ameerika ja Kariibi mere poliitika, majanduse, kultuuride ja ühiskondade uurimiseks. Kursused programmi pakutakse osakonnad iga kooli ja kolledži Miami Ülikooli ja programmi teaduskonna teadustöö teemasid alates arengu ökonoomika immigrant tervishoiuteenuste alates põlisrahvaste muusika Kariibi koloonia kirjandus, alates arheoloogia piirkonna kõige varem inimesi ressursside säilitamise ja haldamise praegustele küsimustele. Meie õpilased saavad tõelisteks ekspertideks, kes saavad rääkida paljude Ladina-Ameerika ees seisvate probleemidega; eksperdid, kes suudavad ennetavalt kaasa aidata nii arengule ja koostööle kui ka äri- ja poliitilisele analüüsile viisil, mida nende tavapärasema distsiplinaarkeskse fookusega eakaaslased lihtsalt ei suuda.113940_shutterstock_541354300.jpg

Programmi ülevaade

Master of Arts Ladina-Ameerika uuringud on 30-krediidi interdistsiplinaarne kraadi iseloomustab selge tase paindlikkust, mis võimaldab õpilastel luua õppekursuse keskendub Ladina-Ameerika ja Kariibi mere, mis teenib unikaalsed huvid iga õpilane. Programmi pakutavate põhikursuste kombineerimine suurte erinevate loetletud ja läbitud kursustega, mida pakuvad osakonnad, programmid ja üksused kogu Miami ülikoolis, pakub programmis tohutut mitmekesisust kursuste valikul. Me julgustame õpilasi kombineerima ülikoolist pärit kursuste pakkumisi ühtseks õppekursuseks, mis võimaldab neil spetsialiseeruda valdkonnale, teemale, riigile, teemale või nende valiku küsimusele ning kasutada nii palju ülikoolis kättesaadavaid ressursse. Miami õpilastele, kellel on kirg Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonna riikidega.113941_shutterstock_1047654679.jpg

Üldõppe nõuded

Lisaks bakalaureusekraadi omandamisele SACSi või mõne muu piirkondliku akrediteerimisasutuse poolt akrediteeritud asutusel peaks kõrgkoolis osalemise taotlejal olema programmis nõutav eeldatav kursuste läbiviimine. Üldiselt peaksid need, kes taotlevad kõrgkooli lõpetamist, olema saavutanud üldise B-klassi või parema (3,0 GPA-d 4,0 skaalal). Rahvusvahelised õpilased peavad TOEFL- või IELTS-testi tulemusel andma tõendeid inglise keele piisava tundmise kohta.

Taotlejad peavad samuti täitma / esitama:

  • Veebipõhine taotlusvorm
  • Ametlikud ärakirjad kõigist kolledži töödest nii bakalaureuseõppe kui ka lõpetaja kohta
  • GRE (Graduate Record Examination) ametlik skoori aruanne - kõik taotlejad peavad esitama viimased (viie aasta jooksul) GRE hinded.
  • Rahvusvahelised taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad võtma kas inglise keele testi võõrkeelena (TOEFL) või rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS). TOEFL- ja IELTS-skoorid kehtivad 2 aastat pärast testimise kuupäeva.
  • Jätkamis- või elulookirjeldus ja sihtotstarbeline avaldus (esitatud online-rakendussüsteemi kaudu)
  • Kolm (3) soovituskirja (esitatud veebipõhiselt taotluse soovitussüsteemi kaudu).
  • Taotluse tasu on 85 dollarit.
  • Taotlejad, kes on huvitatud stipendiumivõimalustest, peaksid täitma kõrgkoolide assistentide ja stipendiumide taotluse ning tagastama selle William Pestle'ile aadressil w.pestle@miami.edu.

Ametlikud ärakirjad, GRE skoori aruanded ja TOEFL- või IELTS-skoorid (kui need on olemas) tuleb saata aadressile:

Dr William Pestle

Ladina-Ameerika uuringute programm

Miami ülikool

PO Box 248106

Coral Gables, Florida, 33124-2005

Rahvusvahelised üliõpilaste vastuvõtu nõuded

Kõik rahvusvahelised üliõpilased, kes on lubatud osaleda täiskoormusega õppetöös Miami Ülikoolis, peavad sisenema USA üliõpilasviisaga. F-1 viisa taotlemiseks peate andma USA saatkonnale või konsulaadile vormi I-20 või DS-2019, passi, rahaliste vahendite deklaratsiooni ja muid dokumente, nagu USA saatkond või konsulaat nõuab. Lisateavet viisade, reisimise, saabumisele eelneva teabe jms kohta leiate Rahvusvahelisest üliõpilaste ja õpetajate teenuste (ISSS) veebisaidilt. Vormi I-20 või DS-2019 saab väljastada alles pärast seda, kui olete vastu võtnud ja olete esitanud tõendi piisav rahaline toetus teie õpingutele ja elamiskuludele. Vormi I-20 või DS-2019 väljastamisega seotud küsimuste korral pöörduge palun oma üksuse poole.A group of University of Miami students on a study abroad trip to Puerto Rico.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust University of Miami College of Arts and Sciencesis »

Viimati uuendatud April 16, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
18 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
2,030 USD
Õppemaks krediiti.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date