Laevaehitus teaduskonna

Üldine

Programmi kirjeldus

Osakonnad

  • laevaehitus Laevaehituse osakond pakub erikoolituse omandada akadeemilise kraadi:

Bachelor of Science

  • õpilastele suuremaid ning Shipbuilding ja Marine Engineering;
  • üliõpilastele teiste peamiste at TU-Varna, mis on seotud ehitamise ja käitamise laevade ja mere struktuurid;

Reaalteaduste magister

  • spetsialistide koos bakalaureusekraadi kohta Shipbuilding ja Marine Engineering
  • spetsialistide koos bakalaureusekraadi EnginEurope ja laevade tegevuse.Laev Masinad ja mehhanismid Suur of Marine Engineering võeti kasutusele 1963. aastal, esimese aasta üliõpilaste vastuvõtmisel on mehaaniline ja elektriline Engineering Institute-Varna, nüüd Tehnikaülikool - Varna.

Õppeaeg on 5 aastat täistööajaga ja osalise tööajaga üliõpilased, sealhulgas 6 kuud koolituse purjetamise praktika või tootmise paigutuse. Õpilased koolilõpetaja akadeemilise kraadi "Master of Science" ja omandada kvalifikatsiooni aste Kvalifitseeritud Engineer, ka saada võimalus saada rahvusvaheliselt tunnustatud pädevustunnistus "vahimehaanik".

Navigation, transpordi juhtimine ja säilitamine veeteed Osakond pakub koolitust täistööajaga ja osalise tööajaga üliõpilased erialade "Navigation" ja "Operatsioon laevastiku ja Ports" TU, Varna. Kaks peamist äriühingut olid rajatud 1992/1993 õppeaastal.

Osakonna, mis pakub erikoolituse nimetatakse "Navigation and Transport Management" eesotsas dots. Prof dr Eng Chavdar Branimirov Ormanov. Tehniline assistent on proua Krasimira Stoykova.

"Liikumine ja transpordi juhtimine ja säilitamine veeteed" osakond on osa teaduskonna Marine Science and Ecology. Õpetused ja töötoad on majutatud uusim hoone campus. Akadeemilise personali osakond koosneb 14 täistööajaga õppejõud, 5 külalislektorid ja tehniline assistent.

Osakond on loonud "Maritime Koolituskeskus" vastavalt protokolli nr: 9 / 30.05.2005 akadeemilist juhatust Tehnikaülikooli, Varna. Keskuse juhataja on Assoc.- prof Dr.Eng. Mihail Shterev. Selle toimingu kinnitanud ja jälgima täitevasutuse "Veeteede" on Teede- ja Bulgaaria.

Peamiste on riiklik register erialade. Määrusega nr: 170 / 1998/03/08 ühtne riik saamise nõuded kraadi mõlemas valdkonnas on vastu võetud.

Ökoloogia ja keskkonnakaitse Ökoloogia ja keskkonnakaitse osakond pakub koolitust järgmistel suurtootjate:

  • Tehnika ja tehnoloogia kompleksse vältimise meredes ja keskkonnakaitse - bakalaureusekraad
  • Tehnika ja tehnoloogia kompleksse vältimise meredes ja keskkonnakaitse - Magistriõpe
  • Põllumajandus - bakalaureusekraad
Akadeemilise personali osakond koosneb 13 õppejõudu: 1 professor, 5 assotsieerunud-professorid, 4 Arstid, 2 assistenti.

Õpilased, kes on lõpetanud osakond on leidnud karjäärivõimalusi keskkonnakaitsjate omavalitsustes, RIEW (piirkondlik ülevaatus keskkonna- ja Waters), Riiklik keskkonna-, basseini direktsioon, Veeteede samuti tootmisettevõttes.

Ökoloogia ja keskkonnakaitse osakond on kraadiõppe programme teaduslik kraad "Doktor" teadusliku eriala Süsteemid ja seadmed keskkonnakaitse.

Majors osakond, et pakkuda koolitust on akrediteeritud National hindamine ja akrediteerimine Agency (NEAA).

Plant kasvatamine Soojustehniliste (Soojustehnika) Soojustehnika osakond pakub põhilisi koolituse suurtootjate professionaalse valdkonnas Mehhaaniline ehitus hõlmab teemasid "Termodünaamika", "Heat ja mass Transfer", "Fluid Mechanics", "hüdraulilised ja pneumaatilised masinad ja seadmed" ja "Automaatne juhtimis- ja operatsioon" .

Spetsialiseeritud koolituse suur ning soojustehnika (jaoks Bachelor of Science and Master of Science) on läbi viidud teemade väljade "soojusvahetus, Mass Exchange ja Kütus seadmed ja süsteemid", "Heat and Gas Supply", "küte, ventilatsioon ja kliimaseadmete "," Külmutus ja kuivatamine seadmed "," taastuvad energiaallikad ja utiliseerimise Heat "," Computer Systems Engineering Design "teadus ja rahvusvaheline koostöö on seotud teadusuuringute valdkondades Teoreetiline soojustehnika (Heat Engineering), Applied soojustehniliste (Heat Transfer), Fluid Mechanics, automatiseeritud süsteemid Teave ja juhtimine.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The new university should provide engineers for shipbuilding, transport, machinery, electricity and communications technology needed for industrial complexes in chemistry, shipbuilding and ship repair ... Loe edasi

The new university should provide engineers for shipbuilding, transport, machinery, electricity and communications technology needed for industrial complexes in chemistry, shipbuilding and ship repair, engine building, transport, electrical engineering, electronics and communications developing in northeastern Bulgaria. Näita vähem